به عنوان یک روش دائمی، چگونه بفهمم لابیاپلاستی برای من مناسب است؟

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


به عنوان یک روش دائمی، چگونه بفهمم لابیاپلاستی برای من مناسب است؟

افراد مناسب لابیاپلاستی

اگر قصد انجام عمل لابیاپلاستی را دارید و از سلامت جسمانی بالایی برخوردار هستید و حتی سیگار نمی کشید، هر خانمی کاندید لابیاپلاستی نخواهد بود. مانند هر عمل جراحی، داشتن سلامت کلی و سیگار نکشیدن مهم است. برخی از مشکلات اساسی بهداشتی و سیگار کشیدن می تواند در بهبودی شما اختلال ایجاد کند.

بنابراین، چه چیزی ممکن است شما را کاندید مناسبی برای لابیاپلاستی کند؟ اگر اندازه یا شکل و ظاهر کلی لابیای شما اعتماد به نفس شما را تحت تأثیر قرار می دهد یا حتی ممکن است در فعالیت های روزانه شما اختلال ایجاد کند، قطعاً ممکن است کاندیدای ایده آل برای عمل لابیاپلاستی باشید.

پیشنهاد مطالعه
چگونه می توان از تیرگی واژن جلوگیری کرد؟

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  متخصص زنان،زایمان و نازایی در اصفهان می باشند.

این یکی از دلایل اصلی مشاوره اولیه با پزشک است. جراح پلاستیک بوستون شما یک معاینه کامل (از جمله سابقه پزشکی شما) انجام می دهد و تعیین می کند که آیا عمل لابیاپلاستی برای شما یک گزینه صحیح و ایمن است یا خیر. شما باید باز باشید و به جراح خود اجازه دهید دقیقاً بداند که ساختار فعلی لابیای شما چگونه بر تصویر شما از خود، زندگی روزمره شما و انتظارات شما از جراحی تأثیر می گذارد. در طول این مدت، شما باید تمام سوالاتی را که ممکن است در مورد جراحی خود داشته باشید بپرسید تا شما و جراح لابیاپلاستی بتوانید تصمیم درستی برای نیازهای خاص خود بگیرید.

پیشنهاد مطالعه
زگیل تناسلی چیست و چگونه درمان می‌شود؟

 

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  متخصص زنان،زایمان و نازایی در اصفهان و دارای فلوشیپ جراحی زیبایی زنان از برترین و بزرگترین انجمن زیبایی زنان در امریکا و دارای بیشترین سابقه در جراحی لابیاپلاستی و متخصص  لابیاپلاستی اصفهان می باشند.

بنابراین اگر در نظر دارم لابیاپلاستی انجام دهم، اولین قدم‌هایی که باید بردارم چیست؟

برای شما و بسیاری از زنان، بحث در مورد لابیاپلاستی می تواند تجربه ای ناخوشایند، ترسناک و ناراحت کننده باشد. تیم جراحی زیبایی ولزلی برای ایجاد یک محیط باز و آرامش بخش تلاش خواهند کرد تا بتوانید در بحث درباره تمام جزئیات این روش احساس راحتی کنید. جراحی زیبایی ولزلی، در بوستون، تیمی مراقب، درک و متخصص با تجربه در روش های لابیاپلاستی را برای شما فراهم می کند. پزشکان و کارکنان در هر مرحله از این روش، از مشاوره تا بهبودی کامل شما، درگیر خواهند بود.

پیشنهاد مطالعه
دیلاتاسیون و کورتاژ (D&C)

به یاد داشته باشید که این یک روش جراحی دائمی است، اما ممکن است اعتماد به نفس، جوانسازی و سلامتی مورد نظر شما را نیز فراهم کند. به یاد داشته باشید که این یک روش جراحی دائمی است، اما ممکن است اعتماد به نفس، جوانسازی و سلامتی مورد نظر شما را نیز فراهم کند.

برای برنامه ریزی یک مشاوره شخصی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *