دلایل انجام لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


دلایل انجام لابیاپلاستی اصفهان

انجام لابیاپلاستی

همانطور که در بالا ذکر شد بسیاری از زنان صرفاً به دلایل زیبایی لابیاپلاستی انجام می دهند، اما گاهی اوقات دلایل پزشکی واقعی برای لابیاپلاستی وجود دارد.

داشتن لابیای زیاد طولانی می تواند باعث برخی مشکلات فیزیکی شود. اینها شامل ناراحتی هنگام انجام ورزش است، به عنوان مثال. پیاده‌روی، دویدن، دوچرخه‌سواری، عفونت‌های دائمی دستگاه ادراری زمانی که بهداشت به دلیل چین‌های پوستی زیاد و مشکل در فعالیت جنسی مشکل ساز می‌شود.

همچنین برای افراد اینترسکس (کسانی که با اندام تناسلی مرد و زن متولد شده اند) و همچنین در تغییر جنسیت استفاده می شود.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا

👩‍⚕️جراح و متخصص زنان و زایمان و زیبایی زنان
🔰دارای بوردتخصصی⁣
🔰لابياپلاستی اصفهان / وایتینگ اصفهان

چرا خانم ها لابیاپلاستی می کنند؟

اغلب خانم ها لابیاپلاستی کوچک کردن لابیا ماژور را به عنوان یک عمل زیبایی انجام می دهند. چرا خانم ها لابیاپلاستی می کنند؟ همانطور که در بالا ذکر شد، به دلیل ماهیت جنسی بسیار صریح، تعداد کمی از تصاویر مربوط به اندام تناسلی زنان وجود دارد. با این حال، آنها ممکن است توسط مردان و زنان در سایت های پورنوگرافی مشاهده شوند.

پیشنهاد مطالعه
عوارض لابیاپلاستی و راه های کاهش این عوارض

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

اغلب این تصاویر مربوط به دختران جوان است، حتی گاهی اوقات قبل از بلوغ، و به شدت ویرایش شده است. بنابراین، هم مردان و هم زنان تمایل دارند فرج «ایده‌آل» را به عنوان چیزی شبیه به این تصاویر مرتبط کنند. با بلوغ و تحت تأثیر هورمون های زنانه، لابیاها بزرگ شده و چین های قابل توجهی از پوست نازک ظاهر می شوند. اغلب این تصاویر از دختران جوان فرج را نشان می دهد که هنوز به طور کامل شکل نگرفته است.

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

آیا باید لابیاپلاستی انجام دهم؟

برخی از زنان ممکن است ناخودآگاه احساس کنند، زمانی که لابیای بلند در لباس های تنگ دیده می شود یا ممکن است در حین رابطه جنسی احساس ناراحتی عاطفی یا روانی داشته باشند. با این حال، شایع ترین دلایل لابیاپلاستی، زیبایی هستند. وقتی صحبت از جراحی زیبایی به میان می آید، لابیاپلاستی هنوز به عنوان یکی از روش های کمتر رایج محسوب می شود.

پیشنهاد مطالعه
بیمار می تواند در طول جراحی لابیاپلاستی اصفهان انتظار موارد زیر را داشته باشد:

بر اساس اطلاعات بانک اطلاعات جراحی زیبایی ایالات متحده، لابیاپلاستی در لیست جراحی های زیبایی خود در رتبه هفدهم قرار دارد، زیر روش هایی مانند لیپوساکشن، جراحی های مختلف سینه، لیفت صورت و جراحی بینی.

با این حال، کاهش لابیا بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷ بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافت و شایع‌ترین گروه سنی ۱۹ تا ۳۴ سال بود. هیچ یک از این ارقام شامل واژینوپلاستی نیست، لابیاپلاستی یک روش کاملا متفاوت است. اگرچه اغلب گیج می شود، اما واژینوپلاستی سفت کردن واژن است، در حالی که لابیاپلاستی فقط مربوط به لابیای خارجی است.

پیشنهاد مطالعه
مزایا و معایب لابیاپلاستی

گاهی اوقات این دو روش با هم انجام می شوند و اغلب با هم تحت عنوان “جوانسازی واژن” به بازار عرضه می شوند.

بعد از معاینه اگر به لابیاپلاستی اصفهان نیاز داشته باشید ما شما را به بهترین نحو راهنمایی میکنیم.

جهت کسب اطلاعات تماس (آدرس مطب، شماره تماس و …) لطفا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *