لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


انواع مختلف لابیاپلاستی چیست؟

 انواع مختلف لابیاپلاستی

لابیاپلاستی این پتانسیل را دارد که زندگی زنان را متحول کند و به آنها کمک کند تا اعتماد به نفس خود را بازیابند. کوچک کردن لابیا نوعی جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر فیزیکی لابیا مینور و لابیا بزرگ طراحی شده است. اگرچه این روش اوایل به دلایل زیبایی در انگلستان درخواست می شود، بسیاری از زنان برای رهایی از درد و سوزش به دنبال لابیاپلاستی هستند.

وجود بافت بیش از حد لابیا مینور می تواند منجر به درد در هنگام مقاربت شود و زنان ممکن است از پوشیدن لباس های تنگ احساس ناراحتی کنند.

لابیاپلاستی همچنین ممکن است عمل کیتورال هود ریداکشن همراه باشد.
در عمل کلیتورال هود ریداکشن با کاهش پوست اضافه هود کلیتورال (هودکتومی) به افزایش لذت جنسی خانمها کمک کند.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص  لابیاپلاستی اصفهان  که بهترین گزینه را در مورد عمل لابیاپلاستی ارائه می دهند.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

هیپرتروفی لابیامینور چیست؟

جراحی لابیاپلاستی می تواند نگرانی های زیبایی و پزشکی را برطرف کند و یکی از رایج ترین سوالاتی که از ما پرسیده می شود این است که “آیا لابیاپلاستی بر حس تاثیر می گذارد؟”

تعداد قابل توجهی اعصاب جنسی در کلیتوریس هستند و کلیتوریس حاوی بیش از ۸۰۰۰ پایانه عصبی است.

لابیاپلاستی در طول دوره نقاهت یا پس از آن تأثیری بر روی احساس ندارد.

جراح لابیاپلاستی بر روی برداشتن بافت لابیاهای مینور که هیچ انتهای عصبی ندارد تمرکز دارد. اگرچه هر جراحی، از جمله لابیاپلاستی، خطرات خاصی را به همراه دارد، کاهش حس جنسی معمولاً با جراحی کاهش لابیا مواجه نمیشود.

پیشنهاد مطالعه
تنگ کردن واژن به روش غیر جراحی RF

بسیاری از زنان معمولاً سطح احساس افزایش یافته را تجربه میکنند، به خصوص اگر بخواهند لابیاپلاستی را با کاهش هود کلیتورال ترکیب کنند. کاهش هود کلیتورال یا هودکتومی شامل برداشتن بافت اضافی با جراحی برای کاهش اندازه هود کلیتورال است. این بدان معناست که کلیتوریس و بسیاری از پایانههای عصبی آن در معرض دید قرار میگیرند و بنابراین میتوان انتظار داشت که بعد از عمل سطح احساس افزایش یابد.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

انواع مختلف لابیاپلاستی چیست؟

قبل از انجام یک روش کاهش لابیا، زنان ابتدا باید یک مشاوره عمیق با دکتر شعبانی نیا برای ارزیابی بالینی کامل داشته باشند. هر زنی انتظارات درمانی متفاوتی

دارد. برای جراح ضروری است که به نیازها و ترجیحات شما گوش دهد و به شما امکان دهد در مورد آنچه که به طور واقع بینانه با این روش قابل دستیابی است به شما توصیه های دقیق بدهد. این شامل میزان اصلاح جراحی مورد نیاز و انتخاب مناسب ترین نوع روش لابیاپلاستی برای عمل شما می باشد.

یکی از رایجترین روشهای لابیاپلاستی، تریم لابیاپلاستی است که به عنوان تکنیک لبه نیز شناخته میشود.

در این روش جراح شما با یک برش عمودی جراحی انجام می دهد. این برش در حاشیه آزاد لابیا مینور قرار می گیرد تا بافت اضافی را به طور موثر حذف کند. روش تریم لابیاپلاستی به ویژه برای از بین بردن نواحی پرپیگمانتاسیون(تیره) در امتداد مرز لابیا و همچنین برداشتن بافت اضافی لابیا مفید است.

پیشنهاد مطالعه
فیبروم های رحمی چه چیزی است؟

دومین نوع روش کاهش لابیا، لابیاپلاستی گوه ای است. این تکنیک بیشتر برای زنانی مناسب است که ممکن است در مورد خطر ایجاد اسکار قابل مشاهده نگران باشند.

تکنیک گوه شامل برداشتن بافت اضافی از ضخیم ترین قسمت لابیا مینور با جراحی است. قبل از اینکه لبه های بریده شده با دقت به یکدیگر بخیه شوند، قسمت گوه ای شکل از لب ها دقیقاً با جراحی برداشته می شود تا میزان جای زخم قابل مشاهده به حداقل برسد. طول و شکل لابیاها برای همیشه اصلاح می شود و بلافاصله پس از جراحی قابل مشاهده خواهد بود. لابیاپلاستی اصفهان

شما باید بعد از شش هفته منتظر بمانید تا نتایج نهایی قابل مشاهده باشد تا تورم لابیاپلاستی به طور کامل برطرف شود.

رایج ترین نوع لابیاپلاستی، روش اپیتلیالیزه کردن است. این تکنیک مشابه روش تریم است. با این حال، تفاوت اصلی مربوط به برداشتن یک بخش بیضی شکل از بافت لابیا سطحی است که قسمت داخلی لابیا را می پوشاند.

این تکنیک به طور خاص از پایانه های عصبی زیاد در لابیا جلوگیری می کند و به حداقل رساندن هرگونه تغییر در حس بعد از جراحی لابیاپلاستی کمک می کند.

روش دیگر لابیاپلاستی با دستگاه لیزر می باشد که بسیار سریع و سرپایی است و در مطب دکتر شهرزاد شعبانی نیا انجام می شود.

هر روشی که برای انجام جراحی لابیای شما انتخاب شود، باید پس از معاینه به شما پیشنهاد شود.
هر دو عمل لابیاپلاستی و کاهش هود کلیتورال روشهایی سریع و ساده هستند که توسط متخصص زیبایی زنان دکتر شهرزاد شعبانی نیا انجام میشوند.

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی تحت بی حسی موضعی آیا درد دارد؟

هر دو روش جراحی به عنوان یک مورد روزانه و تحت بی حسی موضعی انجام می شود که ممکن است با آرامبخش خوراکی ترکیب شود.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

 

اگر برای راحتی کامل خود ترجیح می دهید، می توانید روش خود را تحت بیهوشی عمومی انجام دهید. انجام لابیاپلاستی بسته به میزان اصلاح مورد نیاز تقریباً ۱

ساعت طول می کشد. اکثر زنان می توانند پس از ۱-۲ روز به فعالیت های عادی روزانه خود بازگردند.

تعدادی محدودیت برای فعالیت های خاص در طول دوره بهبودی لابیاپلاستی وجود دارد. این موارد شامل پرهیز از ورزش بدنی و آمیزش جنسی به مدت شش هفته کامل است. بهبودی کامل لابیاپلاستی معمولاً تا شش هفته پس از عمل کامل می شود.

چرا مرکز جراحی را برای جراحی لابیاپلاستی انتخاب کنید؟

لابیاپلاستی یک روش بالقوه دگرگون کننده است که می تواند منجر به بهبود قابل توجهی در اعتماد به نفس، رفاه عاطفی و عملکرد جنسی شود.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص زیبایی زنان در اصفهان با تجربه چندین ساله در درمان زنان و بیماریهای زنان و دارای مدرک بورد فوق تخصصی زیبایی زنان میباشد

او به دلیل دانش عمیق خود در مورد آناتومی جنسی و تولید مثل زنان مشهور است. این به او درک منحصر به فردی از عملکرد پیچیده اندام های لگن می دهد.

اگر مایل به رزرو مشاوره برای لابیاپلاستی هستید، لطفا همین امروز تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *