عمل ترمیمی لابیا | لابیاپلاستی برای بار دوم

ترمیمی لابیا

ترمیمی لابیا


لابیاپلاستی در اصفهان و یا دیگر استان ها (ترمیمی لابیا) گاهی اوقات به عنوان کوتاه کردن لب یا کاهش لابیا شناخته می‌شود که شامل بازسازی لابیا بزرگ و کوچک می‌شود. اصطلاحات لابیاپلاستی و واژینوپلاستی گاهی به جای هم استفاده می‌شوند، اما یکسان نیستند. اولی برای نشان دادن رویه‌های روی چین‌های خارجی پوست اطراف فرج است که به عنوان لب‌های واژن نیز شناخته می‌شود. در حالی که دومی برای جراحی دهانه واژن است.

 

هنگامی که زنی تمایل به تجدید نظر در لابیاپلاستی قبلی دارد، این درخواست معمولا ایجاد تقارن از لبه های ناهموار یا نامنظم است. یا اینکه تمایل دارد که بافت بیشتری از لابیاها برداشته شود.

 

برای جلوگیری از نیاز به عمل ترمیمی لابیاپلاستی(ترمیمی لابیا)، به بهترین جراح زیبایی زنان در اصفهان مراجعه کنید.

 

چه زمانی می توان گفت لابیاپلاستی ناموفق بوده است؟

ممکن است در جراحی لابیاپلاستی اولیه پزشک تخصص نداشته باشد و بافت ها را دچار آسیب کند. پزشک برای انجام عمل ترمیم لابیاپلاستی باید عمل پیوند را انجام دهد که خود به تخصص و تجربه زیادی نیاز دارد. امروزه بسیاری از افراد به دلیل نارضایتی از لابیاپلاستی خود می خواهند جراحی ترمیمی را انجام دهند.

پیشنهاد مطالعه
آیا می توان بعد از لابیاپلاستی بچه دار شد؟

 

دقت داشته باشید که جراحی غیر اصولی لابیاپلاستی نه تنها زیبایی لابیاها را افزایش نمی دهد، بلکه عوارض خطرناکی را برای بیمار به وجود می آورد. عدم تقارن بخش های مختلف واژن، بروز مشکلاتی مثل تورم همیشگی، برداشت بیش از حد بافت واژن و آسیب رسیدن به قوه جنسی فرد را مهم ترین دلایل ناموفق بودن لابیاپلاستی می دانیم.

دلایل اصلی انجام عمل ترمیمی لابیاپلاستی (ترمیمی لابیا)ناموفق

به طور کلی شما باید بدانید که به چند دلیل مهم بیمار می تواند این عمل ترمیمی را انجام دهد. از جمله دلایل اصلی عبارت است از :

۱. اگر در عمل اولیه به طور کلی لابیاها برداشته شود و یا سایز آنها بسیار کم شود، بیمار باید برای عمل ترمیم اقدام نماید.

۲. در صورتی که در عمل اولیه لابیاها تقارن نداشته باشند و مشکل آنها رفع نشده باشد بیمار می تواند اقدام به عمل ترمیم نماید.

۳. اگر در عمل اولیه به دلیل انتخاب تکنیک اشتباه، جای بخیه ها روی لابیاها مانده باشد، پزشک باید عمل ترمیم  را برای بیمار انجام دهد.

پیشنهاد مطالعه
روش های لابیاپلاستی

ختنه کردن در دختران و فرق آن با لابیوپلاستی

همانطور که در بالا اشاره شد محل انجام لابیا پلاستی پره های گوشتی است و با محل کلیتوریس یا ختنه گاه کاری انجام نمیشود. اگر چه گاهی همزمان با لابیوپلاستی بدلیل پوست ضخیم اطراف ناحیه ای که حداکثر تحریک جنسی صورت میگیرد گاهی جراحی همزمان کلیتوریس یا اصطلاحا هودوپلاستی انجام میشود.

لابیاپلاستی برای بار دوم

جراحان می‌توانند از تکنیک‌های مختلفی در حین بازبینی یا بازسازی استفاده کنند و روش انتخابی آن‌ها به مسائل منحصر به فرد مورد نظر بستگی دارد. عمل ترمیمی لابیاپلاستی(ترمیمی لابیا) می‌توانند به‌طور چشمگیری متفاوت باشند. اما رایج‌ترین مشکلاتی که در طول بازسازی و اصلاح لابیاپلاستی باید برطرف شود، در دسته‌های زیر قرار می‌گیرند.

 

برداشتن بیش از حد بافت

این مشکل اغلب محصول تکنیک ضعیف یک جراح بی تجربه است. در برخی موارد، جراحان هنگام برداشتن بافت با استفاده از تکنیک‌های اصلاح خطی، لب‌ها را می‌کشند. با این حال، ممکن است ماهیت فنری بافت لبی را در نظر نگیرند.

پیشنهاد مطالعه
آیا لابیاپلاستی برای من مناسب است؟

 

تا زمانی که بافت به عقب برگردد و بهبود یابد، میزان اشتباه مشخص نمی شود. نحوه برخورد جراحان برای بازسازی لابیاپلاستی بستگی به مقدار بافت باقیمانده دارد. خوشبختانه، بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانند از بافت برداشته نشده در هود کلیتورال برای ایجاد یک لب کوچک جدید استفاده کنند.

 

جداسازی لبه ها

جدا شدن لبه ها گاهی اوقات به دلیل خونریزی زیر پوست، بهبودی ضعیف یا تکنیک نامناسب اتفاق می افتد. هر چه که باشد، لبه‌های یک دستمال بریده شده با گوه به درستی بهبود نمی‌یابند و منجر به مشکلات زیبایی مانند لبه‌های ناهموار، ترساندن «گوش سگ» و غیره می‌شود.

 

بخیه‌های نامناسب

بخیه زدن نامناسب می تواند منجر به ایجاد اسکارهای ناخوشایند شود. برخی از زنان روی بافت در حال بهبودی، رشدهایی شبیه پولیپ ایجاد می کنند. دیگران ممکن است متوجه التهاب قابل توجه و سوراخ های قابل مشاهده در محل بخیه ها شوند.

 

خوشبختانه، تا زمانی که بافت کافی برای تطبیق با اصلاح وجود داشته باشد، پرداختن به این مسئله نسبتاً آسان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *