آیا روش لابیاپلاستی واقعاً ضروری است؟

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


آیا روش لابیاپلاستی واقعاً ضروری است؟

لابیاپلاستی اصفهان | متخصص زنان،زایمان و نازایی در اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا 

 یک عامل انگیزشی در زنانی باشد که به دنبال لابیاپلاستی هستند. تحریک و درد در حین ورزش یا رابطه جنسی – در نتیجه داشتن لبهای داخلی بزرگ و بیرون زده – یکی از احتمالات است. ضربه یا آسیب به لابیا در هنگام زایمان یکی دیگر از موارد است.

 این روش را به زنان ورزشکار، رقصنده‌ها یا زنانی که لابیای آنها به دلیل چروکیدگی زخم و ناراحت‌کننده شده است، پیشنهاد دهم. این روش تنها در صورتی مفید خواهد بود که لابیای داخلی بزرگتر از ۴ سانتی متر باشد و باعث خشکی و درد قابل توجهی شود.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  دارای بیشترین سابقه در جراحی لابیاپلاستی و متخصص  لابیاپلاستی اصفهان می باشند.

انتخاب های ما برای لابیاپلاستی – آنها چه هستند و آیا از نظر پزشکی ضروری هستند؟

لابیای طبیعی چه شکلی است؟ ( لابیاپلاستی اصفهان )

لابیا در اشکال، اندازه ها، طول ها و رنگ های مختلف وجود دارد. با این حال، اشتباهات زیادی وجود دارد …

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

خطرات – آنچه باید بدانید

برخی از زنان گزارش می دهند که انجام لابیاپلاستی کیفیت زندگی آنها را بهبود بخشیده است. با این حال، عوارضی از جمله آسیب عصبی و برداشتن بیش از حد ممکن است رخ دهد. مورد دوم می تواند منجر به خشکی مزمن و زخم در نزدیکی دهانه واژن شود که منجر به رابطه جنسی دردناک می شود.

پیشنهاد مطالعه
آیا لابیاپلاستی دردناک است؟

راهنمای RCOG بیان می کند که هیچ کس زیر ۱۸ سال نباید لابیاپلاستی انجام دهد زیرا لابیاها می توانند از بلوغ تا اوایل بزرگسالی به رشد خود ادامه دهند. لابیاپلاستی به ندرت در NHS در دسترس است و اکثریت قریب به اتفاق روش ها در بخش خصوصی انجام می شود.

یک نگرانی اصلی من این است که آیا کلاهک کلیتورال عمل می‌شود. “برخی جراحان این کار را انتخاب می کنند اگر زنی بگوید که دوست ندارد کلاه کلیتورالش آویزان شود و می خواهد کلیتوریس بیشتر در معرض دید قرار گیرد. اما یکی از مشکلات عمل جراحی روی کلاهک این است که شما در قلمرو کلیتورال هستید. قانون ختنه زنان (FGM) نکته دوم این است که اگر کلاه کلیتورال را برش دهید، کلیتوریس آشکار می شود و باعث درد وحشتناک کلیتوریس می شود.

لیائو می‌افزاید که رشد صنعت FGCS تحت‌الشعاع افزایش تعداد وب‌سایت‌هایی است که عملیات‌های تکراری را برای غلبه بر مشکلات «لابیاپلاستی نادرست» تبلیغ می‌کنند. او توضیح می دهد: «همان ارائه دهندگانی که عمل های تکراری را ارائه می دهند، لابیاپلاستی اولیه را نیز ارائه می دهند.

پیشنهاد مطالعه
مزایای زایمان طبیعی در آب برای مادر

فقدان تاسف بار اطلاعات با کیفیت در مورد ایمنی و اثربخشی را شناسایی کرده است. ( لابیاپلاستی اصفهان )

همان زنانی که انتظارات آنها با جراحی اولیه آنها برآورده نمی شود، اکنون برای موارد مشابه مورد هدف قرار می گیرند. من عمیقا نگران هستم که صنعت تقریباً بدون مخالفت در همان کشورهایی که «ختنه زنان» به عنوان خشونت علیه دختران و زنان تلقی می‌شود، ترویج می‌شود.» اطلاعات بیشتر اگر لابیای شما در حین ورزش یا فعالیت جنسی دچار مشکل می شود یا بعد از زایمان همچنان احساس درد و ناراحتی می کنید، به پزشک عمومی خود مراجعه کنید.

آنها می توانند در صورت لزوم شما را برای ارزیابی بیشتر به متخصص زنان ارجاع دهند، زیرا برفک دهان، لیکن اسکلروزوس و سایر مشکلات فرج می توانند علائم مشابهی ایجاد کنند. اگر در مورد ظاهر اندام تناسلی خود مضطرب هستید، کمک گرفتن از یک درمانگر روان-جنسی ممکن است مفید باشد. برای دریافت لیستی از پزشکان بریتانیایی می توانید با COSRT تماس بگیرید. هر گونه جراحی در ناحیه تناسلی باید توسط متخصص زنان و زایمان انجام شود که در این روش با تجربه است.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  متخصص زنان،زایمان و نازایی در اصفهان می باشند.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

همچنین ممکن است بخواهید در مورد تنوع ظاهر فرج ها تحقیق کنید. منابع آموزشی و آثار هنری فراوانی وجود دارد که می تواند تصویر واقعی تری از آنچه در واقع در مورد اندام تناسلی ما طبیعی است ارائه دهد. موریس می‌گوید: «من فکر می‌کنم دیدن برخی از این آثار هنری اخیر و غیره نشان دادن تنوع فرج برای زنان مهم است.

پیشنهاد مطالعه
درمورد مایع آمنیوتیک چه باید بدانید؟

برای مثال، دیوار بزرگ واژن اثر مجسمه‌ساز جیمی مک‌کارتنی شامل گچ‌گیری از ۴۰۰ فرج زنانه است و تنوع «طبیعی» را نشان می‌دهد. RCOG همچنین یک جزوه منبع مفید با عنوان vulva چیست؟

او در پایان می‌گوید: «اما مسلماً برای برخی از زنان همه چیز به خاطر شرمندگی از خود است. “هر چه که محرک بوده است – چه کسی باشد یا چیزی که این احساس را در آنها ایجاد کرده است – این مشکل است. برای زنانی که احساس می کنند لب هایشان جذاب نیست، حمایت روانی مفید است.”

لیائو این پیام مهم را در مورد تنوع ویژگی های جنسی انسان بازتاب می دهد.

“اجبار کردن بدن به تناسب بهتر با ایده‌آل خیالی یک پروژه محکوم به فناست. مد تغییر می‌کند. آناتومی تغییر می‌کند. دامنه خودتنظیمی برای انطباق با هنجارهای ساخته شده بی‌پایان است. برای برخی می‌تواند بسیار سودآور و پرهزینه و بالا باشد. خطر برای دیگران.”

برای برنامه ریزی یک مشاوره شخصی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی اصفهان با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *