لابیاپلاستی چگونه انجام می شود؟ لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


لابیاپلاستی چگونه انجام می شود؟ لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان

معمولاً به عنوان یک روش سرپایی انجام می شود و به طور کلی می تواند تا ۳۰ دقیقه طول بکشد. با این حال، اکثر بیماران در روز عمل حدود ۲-۳ ساعت را در مرکز پزشکی می گذرانند. بسته به نتیجه مورد انتظار همانطور که در مشاوره اولیه بحث شد، جراح احتمالا از تکنیک تریم یا تکنیک گوه استفاده خواهد کرد.

پس از عمل، جراح ممکن است برای کمک به کاهش درد و ناراحتی اولیه پس از جراحی، داروهای مسکن تجویز کند. مانند هر عمل جراحی، بدن افراد به روش‌های مختلف پاسخ می‌دهد، با این حال، به طور کلی، اکثر بیماران باید انتظار داشته باشند که ظرف یک تا دو هفته بهبود یابند. با این حال به بیماران توصیه می شود تا ۶ هفته پس از عمل از رابطه جنسی خودداری کنند.

چه کسی لابیاپلاستی را انجام می دهد – متخصص زنان اصفهان یا جراح پلاستیک؟

آیا متخصصان زنان می توانند لابیاپلاستی انجام دهند؟ بله – جراح لابیاپلاستی ممکن است متخصص زنان یا جراح پلاستیک باشد. احتمالاً منصفانه است که بگوییم پزشکان لابیاپلاستی که جراحی را به دلایل پزشکی انجام می دهند، بیشتر متخصص زنان هستند، در حالی که روش های صرفاً زیبایی بیشتر توسط جراح پلاستیک انجام می شود. جراحان لابیاپلاستی در بسیاری از کلینیک های خصوصی که این خدمات را تبلیغ می کنند، اغلب جراحان پلاستیک هستند. برای یک جراح پلاستیک، لابیاپلاستی اغلب یک عمل معمولی است.

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

آیا لابیاپلاستی دردناک است؟

هر جراحی در چند روز پس از عمل باعث ایجاد درد می شود، با این حال درد باید نسبتاً کم باشد و کادر پزشکی ممکن است برای کنترل هرگونه ناراحتی مسکن تجویز کند. اکثر مسکن‌های بدون نسخه نیز به خوبی جواب می‌دهند. بدن افراد به روش‌های متفاوتی نسبت به جراحی واکنش نشان می‌دهد، بنابراین روند بهبودی از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است. جستجوی «داستان لابیاپلاستی» در گوگل، گزارش های دست اولی از افرادی که این عمل را پشت سر گذاشته اند و اینکه دردشان برایشان چه بوده است، ارائه می دهد.

پیشنهاد مطالعه
آیا لابیاپلاستی برای من مناسب است؟

ریکاوری و مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

بهبودی لابیاپلاستی، به طور کلی، خیلی طول نخواهد کشید. اکثر مردم در عرض یک تا دو هفته به حالت عادی باز می گردند. خواندن داستان‌های لابیاپلاستی شخصی افراد، تفاوت‌ها در میزان بهبودی و چالش‌هایی را که در طول مسیر با آنها مواجه می‌شوید، آشکار می‌کند. با این حال، به نظر می رسد راه رفتن در چند روز اول چالش برانگیزتر باشد، به طوری که بسیاری از بیماران می گویند که باید قدم های کوچکی بردارند.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی شامل حداقل دو روز استراحت در رختخواب پس از جراحی به منظور بهبودی بدن از ضربه است. اکثر پرسنل پزشکی همچنین توصیه می کنند که برای حدود دو هفته هنگام بهبودی پس از لابیاپلاستی از هیچ محصول صابونی استفاده نکنید زیرا ممکن است زخم را تحریک کند.

پیشنهاد مطالعه
چه چیزی شانس داشتن دوقلو را افزایش می دهد؟

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

گزارش‌های دیگر ادعا می‌کنند که بسته به جایی که تورم بعد از عمل رخ می‌دهد، گریه کردن ممکن است تجربه عجیبی باشد زیرا ممکن است در همه جا رخ دهد!

بهبودی جراحی لابیاپلاستی در صورتی که بیمار رژیم غذایی سالمی داشته باشد و به ویژه آب فراوان بنوشد، بسیار تسریع می شود.

بهترین متخصص جراحی لابیاپلاستی در اصفهان

بهترین متخصص جراحی لابیاپلاستی در اصفهان

 

سایر مراقبت های بعد از لابیاپلاستی شامل موارد زیر است:

رعایت بهداشت و تمیز نگه داشتن منطقه و عاری از عفونت؛
جلوگیری از هرگونه ساییدگی در ناحیه با پوشیدن لباس زیر و لباس گشاد.
استفاده از حوله های بهداشتی به جای تامپون برای چند هفته؛
اجتناب از رابطه جنسی به مدت ۶ هفته؛
اجتناب از فعالیت بدنی شدید به مدت ۶-۱۲ هفته.

پیشنهاد مطالعه
آندومتریوز چیست؟

اگر تمام دستورالعمل های فوق رعایت شود، کمک زیادی به موفقیت لابیاپلاستی پس از بهبودی خواهد کرد. خواندن داستان‌های بهبودی لابیاپلاستی دیگران و دیدن آنچه واقعاً به آنها کمک کرده است به بهبود شخصی سایر بیماران نیز کمک می‌کند. به گفته جراحان لابیاپلاستی، زمان بهبودی نسبتا کوتاه است.

بعد از معاینه اگر به لابیاپلاستی اصفهان نیاز داشته باشید ما شما را به بهترین نحو راهنمایی میکنیم.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا

👩‍⚕️جراح و متخصص زنان و زایمان و زیبایی زنان
🔰دارای بوردتخصصی⁣
🔰لابياپلاستی اصفهان / وایتینگ اصفهان

جهت کسب اطلاعات تماس (آدرس مطب، شماره تماس و …) لطفا کلیک کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *