لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان و هزینه آن

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان


لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان و هزینه آن

لابیاپلاستی با لیزر

امروزه اکثر خانم ها دوست دارند بدنی بی نقص با ظاهری زیبا داشته باشند. اندام های خصوصی بدن نیز از این موضوع مستثنی نیست. زیبایی واژن دغدغه بسیاری از زنانی است که از چروکیدگی، پوست اضافی و عدم تقارن واژن خود رنج می برند.

اما آیا چاره ای برای رفع این مشکل وجود دارد؟ پاسخ این سوال مثبت است. عمل لابیاپلاستی با لیزر یکی از جراحی های زیبایی واژن است که می تواند این مشکلات را برای همیشه از بین ببرد. در مقاله پیش رو در مورد لابیاپلاستی با لیزر صحبت کرده ایم و این که استفاده از لیزر تا چه اندازه در نتیجه کار موثر می باشد. برای دسترسی به قسمت های مختلف مقاله از فهرست زیر استفاده کنید.

ببینید صحبت کوتاهی از دکتر شهرزاد شعبانی نیا بهترین دکتر لابیاپلاستی اصفهان در مورد درد و سوزش بعد از رابطه جنسی

لابیاپلاستی چیست؟

جراحی لابیاپلاستی یا جراحی واژن یک روش جراحی است که هدف آن کاهش اندازه یا اصلاح شکل لابیا مینور و ماژور است. این جراحی یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی در خانم ها است.

به لب های داخلی واژن لابیا مینور و لب های بیرونی لابیا ماژور گفته می شود. طبیعی است که شکل و اندازه آن ها در افراد مختلف متفاوت باشد. بعضی از خانم ها ممکن است با یک لابیای بزرگ به دنیا بیایند. همچنین ممکن است به دلیل زایمان، پیری یا اثر هورمون ها لب ها شل یا چروکیده شوند. بعضی از خانمها از این چروکیدگی ها و پوست های اضافی ناراضی هستند و دوست دارند واژن آن ها صاف و بدون پوست اضافی باشد.

لابیاپلاستی با اصلاح اندازه و شکل، زیبایی ظاهری لب ها را بهبود می بخشد. بعلاوه، یکی دیگر از اهداف این عمل، جراحی اصلاح عدم تقارن لب های واژن و رفع دفرمگی واژن است.

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

 

پیشنهاد مطالعه
لباس های مناسب برای داشتن واژن سالم کدام اند؟

چه کسانی نیاز به لابیاپلاستی دارند؟

بهترین کاندیداهای لابیاپلاستی آن دسته از زنانی هستند که مایل به بهبود ظاهر لب های واژن خود هستند. دلایل زیادی برای انجام این عمل وجود دارد مانند درد، نگرانی های زیبایی، بهبود روابط جنسی و غیره. خانم هایی که می توانند از جراحی لابیاپلاستی استفاده کنند عبارتند از:

 • خانم هایی که از ظاهر لب های واژن خود ناراضی هستند.
 • خانم هایی که زایمان کرده اند و می خواهند واژن خود را به حالت قبل بازگردانند.
 • به دلیل پیچ خوردگی یا دفرمگی، از ظاهر آلت تناسلی خود ناراحت هستند.
 • افرادی که بدلیل بزرگی لابیاها هنگام برقراری رابطه جنسی دچار مشکل یا درد می شوند.
 • خانم هایی که به دلیل بزرگی لابیاها نمی توانند فعالیت هایی از قبیل دوچرخه سواری و سوارکاری انجام دهند.
 • خانم هایی که مشکل پخش شدن ادرار دارند.

لابیاپلاستی با لیزر

دو روش اصلی برای انجام عمل لابیاپلاستی وجود دارد که پزشک شما ممکن است از آن استفاده کند:

روش ترایم و روش وج

اما بد نیست بدانید در هر دو روش وج و ترایم، متخصص باید روی پوست شما برش ایجاد کند. ایجاد برش هم با چاقوی جراحی انجام می شود و هم لیزر. امروزه پیشرفته ترین کلینیک های زیبایی دنیا چاقوی جراحی را کنار گذاشته و از لیزر برای عمل لابیاپلاستی استفاده می کنند.
استفاده از لیزر مونالیزاتاچ برای جراحی لابیاپلاستی مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه به مزیتهای استفاده از لیزر می پردازیم.

مزایای لابیاپلاستی با لیزر

مهم ترین مزیت استفاده از لیزر دقت بالای جراحی است. لیزر با برش های ظریف و باریکی که روی پوست ایجاد می کند باعث می شود جراحی در حداکثر دقت و بازدهی انجام شود. همچنین خود لیزر مونالیزا توانایی بجوش دادن قسمتهای برش داده شده را دارد. به این ترتیب شما دیگر به بخیه نیازی نخواهید داشت. در زیر به چند مورد دیگر از مزایای لابیاپلاستی با لیزر اشاره شده است:

 • در بیش از ۹۰ درصد از موارد لیزر نیاز به بخیه ندارد یا تنها یک یا دو بخیه لازم است.
 • عدم خونریزی و بدون هیچ عارضه ای
 • کاهش چشمگیر درد بعد از عمل.
 • دوره نقاهت بسیار کوتاه تر.
 • نتیجه زیباتر عمل زیبایی
 • قابل انجام در مطب دکتر و عدم نیاز به بستری در بیمارستان.
 • عدم نیاز به هزینه های اضافی بیمارستانی و داروهای مختلف.
 • در لابیاپلاستی با لیزر بیشتر افراد تنها یک روز بعد از عمل می توانند به فعالیت عادی خود برگردند.
لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان

اگر قصد دارید عمل لابیاپلاستی انجام دهید در انتخاب پزشک بسیار دقت کنید. همچنین تجهیزاتی که پزشک برای عمل استفاده می کند باید برای شما حائز اهمیت باشد.

پیشنهاد مطالعه
جدول زمانی ریکاوری لابیاپلاستی اصفهان - متخصص لابیاپلاستی اصفهان

تجربه و تکنولوژی که جراح شما استفاده می کند در انجام یک عمل موفق و رسیدن به نتیجه دلخواه بسیار حائز اهمیت است. برای انتخاب بهترین مرکز برای انجام لابیاپلاستی نکات دیگری هم هست که باید به آنها توجه کنید و آنها را بطور کامل در مقاله بهترین مرکز لابیاپلاستی در اصفهان شرح داده ایم.

شما همچنین می توانید با مراجعه به مطب دکتر شهرزاد شعبانی نیا عکسهای قبل و بعد از عمل لابیاپلاستی را مشاهده بفرمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره ۰۹۹۰۳۱۵۵۷۴۰ تماس بگیرید یا در واتساپ به همین شماره پیام دهید. مشاور لیزر و زیبایی مرکز شما را راهنمایی می کنند

 

هزینه لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان

هزینه لابیاپلاستی با لیزر کمی بیشتر از لابیاپلاستی معمولی است. اما از آنجایی که شما تنها یک بار این عمل را انجام می دهید و نیاز به تکرار ندارد، توصیه می شود برای اطمینان از حصول نتیجه مطلوب و راضی کننده حتما لابیاپلاستی با لیزر را انجام دهید.
در کل انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر، با توجه به نتیجه بسیار زیبایی که دارد بسیار به صرفه است و به همین دلیل است که این عمل این روزها اینهمه متقاضی بین دختران و زنان در سراسر دنیا دارد.

پیشنهاد مطالعه
افتادگی رحم چیست و چگونه برطرف می شود؟

هزینه لابیاپلاستی با لیزر در اصفهان به مراتب نسبت به شهرهای بزرگ دیگر مثل تهران و شیراز کمتر است. به همین دلیل است که این روزها خانمهای زیادی از نقاط مختلف کشور برای عمل زیبایی واژن به اصفهان مراجعه می کنند. برای آشنایی با فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه عمل، مقاله قیمت لابیاپلاستی در اصفهان را بخوانید.

 

رضایت از عمل لابیاپلاستی با لیزر

بسیاری از زنانی که این عمل جراحی را انجام داده اند از نتایج عمل بسیار راضی هستند. لابیاپلاستی به افزایش عزت نفس و بهبود کیفیت زندگی خانم ها کمک می کند. خانم های زیادی هستند که با انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر توانسته اند شادابی و طراوت را به روابط زناشویی خود برگردانند. زیبا شدن واژن نه تنها در روحیه خود فرد تاثیر مثبت می گذارد و باعث می شود حس بهتری نسبت به بدن خود پیدا کند؛ بلکه این حس از طریق زن به مرد هم منتقل می شود و این می تواند آغاز یک دوره جدید و زیبا در زندگی زناشویی افراد باشد.

مشاوره رایگان لابیاپلاستی

در انتها اگر سوالی در مورد لابیاپلاستی با لیزر دارید در کامنتهای زیر همین مقاله بپرسید. سوالات شما توسط دکتر شهرزاد شعبانی نیا پاسخ داده می شوند. برای دریافت پاسخ به همین صفحه مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *