لابیاپلاستی چیست؟ لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان


لابیاپلاستی چیست؟ لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی در اصفهان

لابیای بیرونی (لابیا بزرگ)، لابیای داخلی (لبهای کوچک)، کلیتوریس، مجرای ادرار و واژن در یک زن مجموعاً به نام فرج شناخته می شوند. دو چین اصلی پوست در اطراف فرج عبارتند از labia minora (چین داخلی) و labia majora (چین خارجی).

لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی است در صورتی که لابیا مینور مورد قبول خانم نباشد و یا باعث ناراحتی او شود.

تفاوت های زیادی بین اندازه، شکل و رنگ لابیا مینور زنان وجود دارد. فقدان تصاویر و توضیحات در دسترس عموم، به دلیل ماهیت جنسی آنها، به این معنی است که بسیاری از زنان نمی دانند “هنجار” ممکن است چیست. بعلاوه واریانس های بسیار زیادی وجود دارد که نمی توان در واقع گفت که لابیا کوچک و لابیا بزرگ طبیعی چه شکلی هستند.

شبیه به تلاش برای گفتن اینکه یک چشم “عادی” از نظر شکل، رنگ و اندازه چگونه به نظر می رسد – غیر ممکن است. یکی از وب‌سایت‌های استرالیایی که تصاویری از لب‌های «عادی» را در تمام اشکال و اندازه‌های مختلف ارائه می‌کند، «کتابخانه لابیا» است که در بخش مرجع زیر فهرست شده است.

پیشنهاد مطالعه
غذاهایی که برای بچه دار شدن باید خورد

جراحی لابیاپلاستی چیست؟

با وجود این تفاوت‌های فردی، برای برخی از زنان، لابیا مینور که در زیر لب‌های بزرگ آویزان است قابل قبول نیست و در برخی شرایط حتی ممکن است باعث ناراحتی شود. در این مرحله ممکن است به جراحی پلاستیک لابیاپلاستی روی بیاورند.

جراحی لابیاپلاستی با نام‌های لابیوپلاستی، جراحی فرج، جراحی لابیا و جراحی جوانسازی واژن نیز شناخته می‌شود و اغلب به عنوان یک عمل زیبایی و نه یک عمل پزشکی ضروری انجام می‌شود. دو چین اصلی پوست در اطراف فرج وجود دارد – لابیا مینور ( چین داخلی یا لابیای داخلی ) و لابیا بزرگ ( چین خارجی یا لابیای خارجی ).

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی اصفهان و روش بهبود آن را بخوانید:

بنابراین، تعریف لابیاپلاستی یک تغییر جراحی در شکل بافت های اطراف فرج است.

بعد از معاینه اگر به لابیاپلاستی اصفهان نیاز داشته باشید ما شما را به بهترین نحو راهنمایی میکنیم.

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

عمل لابیاپلاستی چیست؟

رایج ترین روشی که انجام می شود، لابیاپلاستی کاهش است، که در آن لابیا مینور (چین های داخلی) بریده می شود به طوری که در همان سطح لابیا ماژور قرار می گیرند و به خوبی در لابیا ماژور قرار می گیرند. با این حال، روش‌های مختلفی برای دستیابی به این هدف برای جراحان وجود دارد و بخش زیر در مورد تکنیک‌های لابیاپلاستی بهتر توضیح می‌دهد که لابیاپلاستی دقیقاً چیست.

پیشنهاد مطالعه
اقدامات قبل از بارداری 17 کار مهم قبل از بارداری

جهت کسب اطلاعات تماس (آدرس مطب، شماره تماس و …) لطفا کلیک کنید.

جراحی لابیاپلاستی به خودی خود باعث ایجاد بحث هایی در میان حرفه پزشکی شده است. گاهی اوقات دلایل پزشکی واقعی برای این روش وجود دارد، اما اغلب صرفاً به عنوان یک عمل زیبایی انجام می شود.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

برخی این را به‌عنوان استثمار زنان ناامن از نظر روانی می‌دانند و در گزارشی در سال ۲۰۰۷ توسط انجمن بین‌المللی مطالعه پزشکی جنسی زنان، بیان شد که «جراحی پلاستیک فرج تنها پس از مشاوره در صورتی که همچنان ترجیح بیمار باشد، مجاز است. که به روشی ایمن و نه صرفاً به منظور انجام عمل جراحی انجام شود.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا

👩‍⚕️جراح و متخصص زنان و زایمان و زیبایی زنان
🔰دارای بوردتخصصی⁣
🔰لابياپلاستی اصفهان / وایتینگ اصفهان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *