لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا


لابیای طبیعی چه شکلی است؟

لابیای طبیعی

 

لابیا در اشکال، اندازه ها، طول ها و رنگ های مختلف وجود دارد. با این حال، اطلاعات نادرست زیادی وجود دارد که نشان می دهد تنها یک راه برای داشتن لابیا وجود دارد. این موضوع باعث می‌شود بسیاری از مردم به این فکر کنند که آیا افراد آن‌ها «عادی» هستند و اغلب احساس خودآگاهی و اضطراب می‌کنند.

فرج اصطلاح پزشکی برای اندام‌های جنسی خارجی زنانه شماست، از جمله لابیا، کلیتوریس، غدد بارتولین و ناحیه‌ای از پوست درست خارج از واژن. شما دو چین پوست در دو طرف دهانه واژن دارید – لابیای داخلی و خارجی.

 

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص در زمینه های  لابیاپلاستی اصفهان ، واینتینگ اصفهان هستند و همچنین بهترین پزشک زنان در اصفهان معرفی شده اند.

تنوع طبیعی بسیار زیادی بین ظاهر لابیای افراد مختلف وجود دارد. با این حال، اطلاعات نادرست زیادی وجود دارد که نشان می دهد تنها یک ظاهر “عادی” وجود دارد. این باعث می‌شود بسیاری از مردم تعجب کنند که آیا افراد آنها «عادی» هستند و اغلب احساس خودآگاهی و اضطراب می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه
روش های ساده برای سفت کردن واژن چیست؟

دکتر بکی ماوسون، پزشک عمومی با علاقه ویژه به سلامت جنسی و باروری، می‌خواهد مردم شروع به دوست داشتن و قدردانی از فرج خود کنند، که او آن را بخشی از بدن توصیف می‌کند که می‌تواند شادی بی‌پایانی به ارمغان آورد.

او می‌گوید: «ما باید در برابر «فرج پورن» عقب نشینی کنیم و به مردم آموزش دهیم که «فرج‌های واقعی» در اشکال، اندازه‌ها و رنگ‌ها هستند.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

فرج کجاست؟
آیا لابیا باید یکطرفه به نظر برسد یا انواع مختلفی دارد؟

لب های خارجی واژن را لابیا بزرگ یا لابیای بیرونی می نامند – قسمت بیرونی فرج پوشیده از مو. اینها گاهی بزرگتر هستند و قسمتهای زیرین فرج را می پوشانند، اما ممکن است کوتاهتر و صاف تر نیز باشند. لب های کوچک لب های داخلی هستند. اینها نازک تر و حساس تر هستند. آنها ممکن است در زیر لب های بزرگ قابل مشاهده باشند، اما برخی از آنها قابل مشاهده نیستند.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

دکتر ماوسون با این سوال که بیماران هم در کلینیک های عمومی و هم در کلینیک های سلامت جنسی از او می پرسند که آیا اندام تناسلی آنها “طبیعی” به نظر می رسد، غریبه نیست. با این حال، او تاکید می کند که یک راه برای داشتن ولو وجود ندارد.

پیشنهاد مطالعه
مراقبت های تغذیه بعد از عمل لابیاپلاستی

پرسیدن اینکه آیا فرج شما طبیعی به نظر می رسد کمی شبیه این است که بپرسید آیا اثر انگشت شما طبیعی به نظر می رسد. آنها در همه اشکال، رنگ ها و اندازه ها هستند. هیچ کس مثل دیگری نیست.

انتخاب های ما برای لابیای طبیعی چه شکلی هستند؟
لابیاپلاستی – چه هستند و آیا از نظر پزشکی ضروری هستند؟

لابیاپلاستی – جراحی زیبایی برای تغییر ظاهر اندام تناسلی زنان – در حال افزایش است…

اگر لابیای من شبیه بسیاری از لبهای دیگر نباشد، چه باید بکنم؟

فرج بخشی از بدن است که ما آن را پنهان می کنیم و در مورد آن صحبت نمی کنیم. ممکن است فقط یک بار فرج خود را دیده باشید و اگر فکر می کنید چیزی در جای خود نیست می تواند باعث نگرانی شدید شود. معمولاً مردم نگران آن هستند. شخص دیگری در مورد آن اظهار نظر می کند، زیرا ممکن است برخی افراد اظهار نظر ناخوشایندی از طرف یک شریک جنسی داشته باشند که باعث ناامنی شده است.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

“فرج شما شبیه فرج دیگران نخواهد بود و شریک زندگی شما هرگز فرج دیگری مانند آن را ندیده است. شما منحصر به فرد هستید.”

پیشنهاد مطالعه
مراقبت‌های قبل و بعد از لابیاپلاستی: چگونه از جراحی زیبایی بهتری برخوردار شویم

روش‌های زیبایی بر روی فرج به طور فزاینده‌ای محبوب می‌شوند، به طوری که افراد بیشتری برای لابیاپلاستی (هر جراحی برای تغییر ظاهر لابیا) یا کوچک کردن لابیا به جراحان مراجعه می‌کنند.

کاهش لابیا برداشتن مقداری پوست از لابیا مینور برای کوتاهتر و متقارن شدن آنهاست. با این حال، دکتر ماوسون می ترسد که چنین رویه هایی به جای کمک به کسب اعتماد به نفس افراد، به ناامنی ها و آسیب پذیری های افراد کمک کند.

اگرچه او می پذیرد که افرادی که لابیاهای کوچک واقعا بزرگ شده اند از کوتاه کردن آنها سود برده اند: “بعضی از آنها با لباس پوشیدن و گرفتار شدن در حین رابطه جنسی مشکل داشتند که عمل جراحی برای آنها بهبود یافت.”

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *