نتایج من از عمل لابیاپلاستی چقدر ماندگار خواهد بود؟

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


نتایج من از عمل لابیاپلاستی چقدر ماندگار خواهد بود؟

نتایج عمل لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک روش جراحی است که می تواند نگرانی های زیبایی و سلامتی در ناحیه واژن شما را بهبود بخشد. این کار با تغییر شکل یا تغییر اندازه لب های واژن یا خود لابیا انجام می شود.

بسیاری از زنان از تغییرات خاصی در ظاهر و احساس وضعیت فعلی جسمانی خود در این ناحیه احساس خجالت یا ناراحتی می کنند. تغییرات در ناحیه واژن می تواند توسط عوامل بسیاری از جمله بارداری، زایمان، نوسانات وزن و روند طبیعی پیری ایجاد شود.

لابیاپلاستی می تواند به اندازه، شکل یا تقارن لابیای شما کمک کند. همچنین می تواند تا حدودی ناراحتی ناشی از پوشیدن لباس های تنگ و همچنین ناراحتی در حین ورزش و مقاربت را کاهش دهد.

اگرچه تعداد زیادی وجود دارد، اما یکی از سوالاتی که بیشتر پرسیده می شود، در مورد طول عمر نتایج لابیاپلاستی است. در بیشتر موارد، نتایج دائمی هستند. شما می توانید در لحظه ای که زمان بهبودی کامل می شود از زیبایی جدید خود لذت ببرید. به خاطر داشته باشید که همه بدنها متفاوت هستند و چیزهایی مانند پیری، زایمان یا ضربههای روحی میتوانند بر شما بهعنوان یک فرد تأثیر متفاوتی بگذارند.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص در زمینه های  لابیاپلاستی اصفهان می باشند.

جراحی لابیاپلاستی واژن را جوان می کند و ظاهری جوان تر و متناسب با بقیه بدن ایجاد می کند. این روش همچنین میتواند بهداشت را آسانتر کند و با از بین بردن بافتهایی که میتوانند باکتریهای ناخواسته را در خود جای دهند، خطر عفونتهای دستگاه ادراری را کاهش میدهد.

هر عمل جراحی باید بین خطر و پاداش های موجود تعادل ایجاد کند. همانطور که گفته شد، لابیاپلاستی یک عمل دائمی است و شما می خواهید مطمئن شوید که به تمام سوالات شما پاسخ داده شده است.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

در طول عمل لابیاپلاستی چه انتظاری باید داشته باشید؟

لابیاپلاستی تقریباً همیشه یک عمل سرپایی مطب است، بنابراین می توانید همان روزی که انجام می شود به خانه بروید. طول مدت نوع خاص روش شما به جزئیات برنامه درمانی خاصی که انجام می دهید بستگی دارد. جراح زیبایی شما همه این گزینه ها را در طول مشاوره اولیه با شما در میان می گذارد.

پیشنهاد مطالعه
آیا برای کاهش لابیا باید لابیاپلاستی انجام داد؟

دو نوع اصلی از روش های لابیاپلاستی وجود دارد:

کوچک کردن لب های بزرگ، اندازه و شکل لب های خارجی واژن را کاهش می دهد. کوچک کردن لب های کوچک باعث کاهش اندازه و شکل لب های داخلی می شود این روش های کاهش با استفاده از تکنیک trim یا تکنیک گوه انجام می شود.

با استفاده از تکنیک تریم، جراح زیبایی پوست اضافی لبه بیرونی لابیا را برمی دارد. در روش گوه ای، یک گوه V شکل از لابیا در پهن ترین نقطه بریده می شود و سپس لبه ها به هم دوخته می شوند. شما باید تمام جزئیات این روش را بدانید و جراح لابیاپلاستی شما به طور کامل همه آنها را با شما بررسی خواهد کرد.

به طور کلی در طول دوره نقاهت برای لابیاپلاستی چه انتظاری باید داشته باشم؟

جراح زیبایی شما معمولاً داروهایی را تجویز می کند تا به شما در مدیریت هر گونه درد و ناراحتی بعد از عمل کمک کند.

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی یک روش جراحی است:

همچنین دستورالعمل های دقیق بعد از جراحی در مورد مراقبت از برش ها و چیزهایی که پزشک شما ممکن است فوراً بخواهد در مورد آنها بداند دریافت خواهید کرد. بسیار مهم است که تمام دستورالعمل های پس از عمل را به دقت دنبال کنید. زمان بهبودی متفاوت است، اما بیشتر زنان می توانند در عرض ۱ هفته به روال عادی خود بازگردند.

معمولاً باید حداقل تا ۴ هفته پس از عمل از رابطه جنسی خودداری کنید و جراح زیبایی شما را در طول دوره بهبودی تحت نظر خواهد داشت. باید بدانید که عمل لابیاپلاستی با خطر کم عفونت همراه است و معمولاً باعث ایجاد حداقل زخم می شود که معمولاً حتی پس از چند ماه نیز قابل مشاهده نیست.

درد و تورم خفیف بعد از عمل ممکن است برای چند روز رخ دهد و با داروهای بدون نسخه قابل کنترل است.

بهترین پزشک لابیاپلاستی را از لابیاپلاستی اصفهان بخواهید.

به عنوان یک روش دائمی، چگونه بفهمم لابیاپلاستی برای من مناسب است؟

اگر قصد انجام عمل لابیاپلاستی را دارید و از سلامت جسمانی بالایی برخوردار هستید و حتی سیگار نمی کشید، هر خانمی کاندید لابیاپلاستی نخواهد بود.
مانند هر عمل جراحی، داشتن سلامت کلی و سیگار نکشیدن مهم است. برخی از مشکلات اساسی بهداشتی و سیگار کشیدن می تواند در بهبودی شما اختلال ایجاد کند.

بنابراین،چه چیزی ممکن است شما را کاندید مناسبی برای لابیاپلاستی کند؟

اگر اندازه یا شکل و ظاهر کلی لابیای شما اعتماد به نفس شما را تحت تاثیر قرار می دهد یا حتی ممکن است در فعالیت های روزانه شما اختلال ایجاد کند، قطعاً ممکن است کاندیدای ایده آل برای عمل لابیاپلاستی باشید. نتایج عمل لابیاپلاستی

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی جراحی برای کاهش اندازه لابیا مینور

این یکی از دلایل اصلی مشاوره اولیه با پزشک است. جراح پلاستیک شما یک معاینه کامل (از جمله سابقه پزشکی شما) را انجام می دهد و تعیین می کند که آیا عمل لابیاپلاستی یک گزینه صحیح و ایمن برای شما است یا خیر.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

شما باید باز باشید و به جراح خود اجازه دهید دقیقاً بداند که ساختار فعلی لابیای شما چگونه بر تصویر شما از خود، زندگی روزمره شما و انتظارات شما از جراحی تأثیر می گذارد.

در طول این مدت، باید تمام سوالاتی را که ممکن است در مورد جراحی خود داشته باشید بپرسید تا شما و جراح لابیاپلاستی بتوانید تصمیم درستی برای نیازهای خاص خود بگیرید.

بنابراین اگر در نظر دارم لابیاپلاستی انجام دهم، اولین قدمهایی که باید بردارم چیست؟ برای شما و بسیاری از زنان، بحث در مورد لابیاپلاستی می تواند تجربه ای ناخوشایند، ترسناک و ناراحت کننده باشد.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا برای ایجاد یک محیط باز و آرامش بخش تلاش خواهند کرد تا بتوانید در بحث درباره تمام جزئیات این روش احساس راحتی کنید.
دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص با تجربه در روش های لابیاپلاستی را برای شما فراهم می کند.

پرسنل ما در هر مرحله از این روش، از مشاوره تا بهبودی کامل شما، درگیر خواهند بود. نتایج عمل لابیاپلاستی

به یاد داشته باشید که این یک روش جراحی دائمی است، اما ممکن است اعتماد به نفس، جوانسازی و سلامتی مورد نظر شما را نیز فراهم کند.

برای برنامه ریزی یک مشاوره شخصی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی با ما تماس بگیرید.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *