آیا زنان همیشه آنچه را که می خواهند از لابیاپلاستی به دست می آورند؟

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان


لابیپلاستی-در-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان

 

خانم دکتر شهرزاد شعبانی نیا بهترین پزشک زنان در اصفهان و فلوشیپ زیبایی واژن زنان در اصفهان که دوره های خاص خود را گذارانده و یک متخصص لابیاپلاستی در اصفهان می باشند.

آیا زنان همیشه آنچه را که می خواهند از لابیاپلاستی به دست می آورند؟

نتایج لابیاپلاستی

لابیاپلاستی رایج ترین نوع جراحی زیبایی اندام تناسلی زنان است و شامل کوچک کردن لابیا مینور یا لب های داخلی فرج می شود.

با این حال، ما هنوز واقعاً نمی دانیم که این روش چه تأثیری بر زندگی زنانی که آن را انتخاب می کنند، دارد. این تعجب آور نیست که اندام تناسلی زنان هنوز تابو محسوب می شود. گفتن کلمات “فرج” و “واژن” برای اکثر مردم دشوار است، هرگز به یک بحث کامل در مورد موضوع اهمیت ندهید!

اما این سوالات را می توان از طریق تحقیق حل کرد. آخرین مطالعه ما نشان می دهد که اگرچه زنان از نحوه عملکرد اندام تناسلی خود پس از لابیاپلاستی راضی هستند، اما عزت نفس و اعتماد به نفس جنسی آنها بهبود نمی یابد. این نوع اطلاعات برای کمک به زنان ضروری است تا بفهمند آیا جراحی لب گزینه مناسبی برای آنهاست یا خیر.


دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص و باتجربه در انجام عمل لابیاپلاستی اصفهان ، واینتینگ اصفهان می باشند که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و با استفاده از آموزش هایی در کشور هند گذرانده اند بهترین جراح لاباپلاستی در اصفهان می باشند.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

افزایش نرخ لابیاپلاستی

لابیاپلاستی طی ۱۰ تا ۱۵ سال گذشته در کشورهای غربی از جمله استرالیا به طور فزاینده ای محبوب شده است. از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۳، تعداد این روش ها از ۶۴۰ به ۱۶۰۵ در بیماران عمومی در سراسر ایران بیش از دو برابر شد. این اعداد شامل زنانی نمی شود که در بخش خصوصی تحت عمل جراحی قرار می گیرند و ما هیچ داده ملی برای آنها نداریم.

پیشنهاد مطالعه
چه مدت طول می کشد تا لابیاپلاستی به طور کامل بهبود یابد؟

به طور خاص در نیوساوت ولز، تعداد بیمارستان های دولتی و خصوصی از ۲۵۶ در سال ۲۰۰۱ به ۴۲۱ در سال ۲۰۱۳ افزایش یافت که نشان دهنده افزایش ۶۴ درصدی است.

اگرچه یک تصور غلط رایج وجود دارد که نوجوانان رده سنی بیشتر علاقه مند به جراحی لابیاپلاستی اصفهان هستند، اما زنان اغلب در سنین بین ۲۵ تا ۳۴ سالگی هستند که تحت عمل جراحی قرار می گیرند.

چرا زنان “جراحی باربی” را انجام می دهند؟

اگرچه دلایل فیزیکی یا عملکردی برای انجام لابیاپلاستی (ناراحتی در شرکت در ورزش هایی مانند دوچرخه سواری یا در حین رابطه جنسی) وجود دارد، اغلب زنان به دلیل نارضایتی گزارش شده از ظاهر تناسلی خود این کار را انجام می دهند.

خانم‌ها مایلند سطح تناسلی صافی داشته باشند، با لب‌های کوچک (لب‌های داخلی) که از لب‌های بزرگ (لب‌های بیرونی) بیرون نزند. در نتیجه، گاهی اوقات به این عمل جراحی “جراحی باربی” لقب داده می شود زیرا این عروسک ها هیچ ویژگی تناسلی مشخصی ندارند.

نحوه نمایش اندام تناسلی زنان در رسانه ها – به ویژه در پورنوگرافی و اینترنت – ممکن است این “ایده آل” را ترویج کند. و به نظر می رسد که مردان نیز این موضوع را درک می کنند و برخی را وادار می کند تا از اندام تناسلی شریک زندگی خود انتقاد کنند. در نتیجه، تعداد فزاینده‌ای از زنان نگران می‌شوند که اندام تناسلی‌شان غیرقابل قبول است و نیاز به جراحی دارد.

پیشنهاد مطالعه
چگونه واژن خود را بعد از زایمان آرام کنیم؟

اما پس از انجام عمل لابیاپلاستی برای زنان چه اتفاقی می‌افتد – آیا آنها واقعاً آنچه را که انتظار داشتند به دست می‌آورند؟

 


صفحه اینستاگرام بهترین پزشک زنان در اصفهان کلیک کنید.


 

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی زندگی جنسی شما را اصلاح نمی کند؟

در جدیدترین تحقیق ما منتشر شده در جراحی پلاستیک و ترمیمی، ما از یک طرح مطالعه آینده نگر برای بررسی نتایج روانشناختی لابیاپلاستی استفاده کردیم. ما دریافتیم که زنان از قبل تا بعد از جراحی بهبود قابل توجهی را در رضایت از ظاهر تناسلی خود تجربه کردند. اما هیچ پیشرفت قابل توجهی در سایر حوزه های روانشناختی مانند عزت نفس و اعتماد به نفس جنسی پیدا نکردیم.

لابیاپلاستی اغلب به عنوان راهی برای زنان برای بازگرداندن اعتماد به نفس و عزت نفس و بهبود روابط جنسی خود به صورت آنلاین تبلیغ می شود: نتایج ما نشان می دهد که لزوماً اینطور نیست. درعوض، به نظر می‌رسد اگرچه لابیاپلاستی اصفهان به زنان اجازه می‌دهد تا نگران ظاهر تناسلی خود نباشند، اما نحوه نگاه آن‌ها به خود و روابط صمیمانه‌شان را به‌شدت تغییر نمی‌دهد.

پژوهش ما اولین موردی بود که ویژگی‌های قبل از عمل زنانی را که احتمالاً از نتایج جراحی خود ناراضی هستند، بررسی کرد. ما دریافتیم زنانی که از نظر روانی پریشان‌تر بودند – به ویژه علائم افسردگی و اضطراب را نشان می‌دادند – یا در حال حاضر در یک رابطه صمیمی بودند، احتمال نارضایتی آنها بعد از لابیاپلاستی بیشتر بود.

پیشنهاد مطالعه
چگونه تورم لابیاپلاستی را کاهش دهیم؟

اگرچه تحقیقات بیشتری لازم است، اما ما استدلال کردیم که این زنان ممکن است انتظارات غیرواقعی در مورد اینکه چگونه لابیاپلاستی ممکن است بهزیستی روانی آنها یا رابطه آنها با شریک زندگیشان را بهبود بخشد، داشته باشند، و وقتی این اتفاق نیفتاد، آنها ناراضی بودند.

برای پزشکان مهم است که بتوانند این زنان را قبل از انجام لابیاپلاستی شناسایی کنند تا بتوانند به روش دیگری از درمان که ممکن است سودمندتر باشد، مانند درمان روانشناختی، راهنمایی شوند. نتایج لابیاپلاستی

 

اجتناب از ناامیدی پس از جراحی

به نظر می رسد که اکثر خانم ها از طریق لابیاپلاستی به آنچه که می خواهند از نظر ظاهر تناسلی خود راحت تر می رسند.

اما وقتی زنان انتظارات غیرواقع بینانه ای برای بهبود در سایر زمینه های زندگی خود مانند عزت نفس و روابط جنسی خود دارند، احتمال ناامید شدن آنها بیشتر است. به همین دلیل، ما به پزشکان توصیه می کنیم انگیزه ها و انتظارات بیماران خود را برای لابیاپلاستی به طور کامل بررسی کنند تا زنان بتوانند درمانی را دریافت کنند که به بهترین وجه نگرانی های مربوط به ظاهر دستگاه تناسلی آنها را برطرف می کند.

اکنون ما شروع به شناسایی برخی از مسائل مربوط به نارضایتی زنان از لابیاپلاستی کرده‌ایم، امیدواریم یافته‌های ما بتواند به پزشکان در هنگام بررسی مناسب بودن بیمار برای جراحی زیبایی تناسلی کمک کند.

اگر سوالی دارید که برایتان مبهم است با ما تماس بگیرید.

لابیاپلاستی اصفهان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *