لابیاپلاستی اصفهان | بهترین دکتر نازایی در اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین دکتر نازایی در اصفهان


انجام لابیاپلاستی توسط دکتر شهرزاد شعبانی نیا چگونه است؟

انجام لابیاپلاستی اصفهان | لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی رایج ترین روش جوانسازی واژن است و این جراحی هم فواید پزشکی و هم از نظر زیبایی دارد.

طبق گزارش انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS)، بیش از ۱۰۰۰۰ عمل لابیاپلاستی تنها در سال ۲۰۱۸ در ایالات متحده انجام شده است. بر خلاف برخی از روش‌ها، که می‌توانند صرفاً به عنوان جراحی پلاستیک یا صرفاً به عنوان جراحی زیبایی طبقه‌بندی شوند، لابیاپلاستی دارای مزایای پزشکی و زیبایی است.

بافت بیش از حد لابیا علاوه بر تداخل با سایر فعالیت‌های معمول، می‌تواند منجر به درد و ناراحتی در حین ورزش و مقاربت شود. برعکس، ظاهر و اندازه لابیاها ممکن است به سادگی با زیبایی شناسی ترجیحی بیمار همخوانی نداشته باشد. صرف نظر از استدلال، عمل لابیاپلاستی می تواند همه چیز را از سلامت جنسی گرفته تا رفاه عمومی را مورد بررسی قرار دهد.

پیشنهاد مطالعه
سفت کردن واژن با جراحی لابیاپلاستی چگونه است؟

 

 بهترین دکتر نازایی در اصفهان را می توان از اینجا شناخت.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین دکتر نازایی در اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین دکتر نازایی در اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان چیست؟

در حالی که واژینوپلاستی به اندازه دهانه واژن می پردازد، عمل لابیاپلاستی برای اصلاح شکل و اندازه لابیا انجام می شود. طبق گفته جراح پلاستیک تایید شده در بورلی هیلز، جانسون لی، MD، دو نوع لابیاپلاستی وجود دارد:

تریم لابیاپلاستی: «روش برش مستقیم یا برش مستقیم، مقدار لابیا کوچک اضافی را مستقیماً در امتداد لبه‌های لابیا از بین می‌برد.» «شاید این روش برای اکثر جراحان ساده‌ترین روش باشد و امکان کاهش دقیق لب‌های بزرگ را فراهم می‌کند. نقطه ضعف این روش این است که لبه موجدار طبیعی تیره تر لابیا مینور برداشته می شود و خط اسکار به مرز جدید تبدیل می شود.

پیشنهاد مطالعه
عفونت قارچی در زنان

لابیاپلاستی اصفهان  بهترین گزینه ای است که در انجام زیبایی لابیا انجام می شود.

لابیاپلاستی گوه ای: دکتر می گوید: “برش گوه ای که من ترجیح می دهم، نیاز به اندازه گیری و طراحی بیشتری دارد تا از طول نهایی مناسب لابیا اطمینان حاصل شود.” “برش گوه، مرز طبیعی لابیا را دست نخورده باقی می گذارد. جای زخم در داخل لابیا است که کمتر قابل مشاهده است.”

صرف نظر از تکنیک، لابیاپلاستی به طور کلی یک عمل سرپایی است که تحت بی حسی موضعی انجام می شود. به گفته دکتر لی، این روش در توانایی زن برای زایمان تداخلی ایجاد نمی کند، اگرچه او به مادران جدید توصیه می کند حداقل شش ماه پس از زایمان طبیعی صبر کنند تا “بافت ها تثبیت شوند و التهاب برطرف شود.” او می گوید که این “دقیق ترین نتایج” را تضمین می کند. انجام لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین دکتر نازایی در اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین دکتر نازایی در اصفهان

زمان بهبودی برای هر دو نوع لابیاپلاستی معمولاً حدود دو هفته است، اما زمان استراحت حداقل است (در صورت وجود). بیماران احتمالاً کمی درد و تورم را تجربه خواهند کرد که می تواند با پدهای یخ و دارو (طبق دستور جراح شما) تسکین یابد. تا ۴۰ روز پس از عمل باید از نزدیکی و حمام کردن خودداری شود.

پیشنهاد مطالعه
علائم و علل پرولاپس رحم چیست؟

مانند هر روش جراحی دیگری، لابیاپلاستی نیز خطراتی دارد ، بخوانید.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  می‌گوید «بدشکلی یا عدم تقارن کانتور، عفونت، جای زخم، درد، تغییرات حس، و عوارض بهبود زخم» شایع‌ترین نگرانی‌های پس از عمل هستند.

 

اگر در مورد لابیاپلاستی در اصفهان سوالی دارید، یا می خواهید برای مشاوره برنامه ریزی کنید، همین امروز با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *