۴ چیزی که در طول بهبودی از جراحی لابیاپلاستی باید انتظار داشت چیست؟

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا


۴ چیزی که در طول بهبودی از جراحی لابیاپلاستی باید انتظار داشت چیست؟

بهبودی از جراحی لابیاپلاستی

انجام جراحی لابیاپلاستی یک تصمیم بسیار شخصی است، اما زمانی که تصمیم گرفتید که این روش برای شما مناسب است، ممکن است سوالاتی در مورد اینکه بهبودی لابیاپلاستی چگونه خواهد بود، برای شما پیش بیاید. خوشبختانه لابیاپلاستی به صورت سرپایی انجام می شود. هم خود عمل جراحی و هم دوره نقاهت در مقایسه با جراحی های تهاجمی تر یا درگیر کمترین زمان را می طلبد.

برای اینکه در هر مرحله از راه مطمئن شوید، ما این لیست از ۵ موردی را که باید برای بهبودی خود پس از جراحی لابیاپلاستی در نظر داشته باشید و همچنین جزئیات مربوط به هزینه را آماده کرده ایم.

مقداری درد خفیف بعد از جراحی

جراحی لابیاپلاستی با بیهوشی انجام می شود و شما احساس ناراحتی کمی خواهید داشت، اما به احتمال زیاد درد خفیفی بعد از عمل رخ خواهد داد. به هر حال این جراحی است و عمل در ناحیه حساسی مانند لابیا باعث ناراحتی می شود. برای کمک به علائم پس از جراحی به شما دارویی داده می شود که باید طبق دستور جراح مصرف کنید.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص در زمینه های  لابیاپلاستی اصفهان ، واینتینگ اصفهان می باشند.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

تورم و کبودی طبیعی است:

این کاملا طبیعی و تقریبا تضمین شده است که تا چند هفته پس از جراحی ورم و/یا کبودی داشته باشید. اگر هنگام ادرار کردن احساس ناراحتی کردید، می‌توانید با ادرار کردن در حمام یا با ریختن آب گرم روی ناحیه آسیب‌دیده هنگام ادرار کردن، درد را کاهش دهید. علاوه بر این، یخ زدن در ناحیه آسیب دیده می تواند به کاهش تورم کمک کند (مستقیماً روی پوست مالیده نشود – از پوشش های پارچه ای استفاده کنید). یک طرف همیشه بیشتر از طرف دیگر متورم است.

پیشنهاد مطالعه
تأثیر رابطه جنسی بر عفونت زنان

لباس و بهداشت زنانه:

برای به حداقل رساندن ناراحتی، باید لباس زیر و لباس گشاد بپوشید. لباس‌های تنگ‌تر می‌تواند منجر به مالش شود، که باعث صدمه دیدن و طولانی‌تر شدن بهبودی می‌شود. علاوه بر این، از استفاده از تامپون در دوران نقاهت خودداری کنید. از پدها و آسترها استفاده کنید تا زمانی که پزشکتان خلاف آن را نشان دهد.

از رابطه جنسی خودداری کنید:

بله، ما می دانیم، شما ویران شده اید. به مدت شش هفته پس از جراحی، شما باید، باید، باید از رابطه جنسی خودداری کنید. پس از سپری شدن این زمان، ممکن است فعالیت جنسی را به عنوان اجازه راحتی از سر بگیرید، اما برای ایمن بودن با پزشک خود مشورت کنید.

هزینه لابیاپلاستی:

حتی قبل از انجام این عمل، یکی از مهم ترین سوالات خانم ها در مورد لابیاپلاستی این است که هزینه این عمل چقدر است. توجه به این نکته مهم است که لابیاپلاستی یک روش کاملاً فردی است. لابیای هیچ یک از زنان یکسان نیست، به این معنی که حتی زنانی که نتیجه نهایی یکسانی را می خواهند می توانند مسیر جراحی بسیار متفاوتی برای رسیدن به آن داشته باشند.

پیشنهاد مطالعه
ورزش هایی برای تقویت کف لگن

برخی از زنان ممکن است فقط به کمی مجسمه سازی نیاز داشته باشند تا ظاهری متقارن داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است به کاهش گسترده هیپرتروفی شدید لب یا حتی بزرگ کردن لب برای افزایش حجم نیاز داشته باشند.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

با توجه به این متغیرهای متعدد وابسته به خواسته های بیمار، دکتر برادی تا پس از مشاوره اولیه و معاینه فیزیکی نمی تواند تخمین دقیقی را برای این روش بیان کند. لابیاپلاستی اصفهان با این حال، بیماران می توانند انتظار داشته باشند که بین ۳۰۰۰ تا ۸۵۰۰ دلار برای لابیاپلاستی خود بپردازند.

در طول مشاوره، دکتر برادی لابیا مینور، لب بزرگ و کلاهک کلیتورال را بررسی می کند و پس از بحث دقیق و مفصل با هر بیمار، نتایج نهایی زیبایی و عملکردی جراحی را که هر بیمار می خواهد تعیین می کند. با این اطلاعات شخصی سازی شده، نقل قول دقیق هزینه بسیار آسان تر است.

پیشنهاد مطالعه
راه های ایمن برای سفت کردن واژن

نکات نهایی:

دکتر بردی می‌خواهد که هر یک از بیمارانش در مورد لابیاپلاستی، چه از نظر هزینه‌ها و چه در مورد روند بهبودی، اطلاعات کامل داشته باشند تا به هر خانمی احساس اطمینان کند و از طریق این تجربه به درستی هدایت شود.

در حالی که بیماران معمولاً می توانند در کمتر از ۲ تا ۵ روز به سر کار بازگردند، بهبودی کامل و نتایج جراحی لابیاپلاستی شما تا چهار تا شش ماه پس از آن کامل نمی شود. و وقتی نوبت به هزینه می رسد، دکتر بردی گزینه های تامین مالی را نیز ارائه می دهد تا شرایط مالی هیچ زنی مانع از بهبود زندگی و سلامتی آنها نشود.

صبور باشید، تمام دستورالعمل‌های دکتر شهرزاد شعبانی نیا را دنبال کنید، هر چقدر که نیاز دارید در مورد هزینه سوال بپرسید و از نتایج خود و نحوه برخورد با شما در مطب راضی خواهید بود!

لابیپلاستی-در-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان

💠 جی اسپات چیست؟

📍بعضی از زنان با تحریک این منطقه احساس لذت شدید می کنند، اما برخی ممکن است اصلا تحریک چندانی را حس نکنند…
⁣👤دکتر شهرزاد شعبانی نیا⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
👩‍👦جراح ومتخصص زنان زایمان نازایی⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
🎀فلوشیپ زیبایی زنان
🔹️دارای بوردتخصصي

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *