نحوه انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی ؟

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


نحوه انتخاب بهترین جراح لابیاپلاستی ؟

بهترین جراح لابیاپلاستی در اصفهان

چگونه بهترین جراح لابیاپلاستی را انتخاب کنیم ؟

لابیاپلاستی که به عنوان کاهش لابیا نیز شناخته میشود، یک عمل زیبایی زنان است که برای تغییر اندازه و شکل لابیا مینور، که لبهای داخلی دهانه واژن هستند، طراحی شده است.

کاهش لابیا مینور معمولاً شامل کاهش اندازه هر دو لابیا یا بهبود تقارن لابیا با کاهش اندازه لابیای بزرگتر از طریق جراحی است. در زنان دو نوع لابیا وجود دارد، لابیا کوچک داخلی و لابیا بزرگ خارجی.

لبهای بزرگ بزرگتر از لبهای کوچک هستند و اغلب دارای فولیکولهای مو در سطح خارجی هستند. لابیا مینور کوچکتر است و در قسمت میانی لابیا بزرگ قرار دارد. هیچ فولیکول مو در لابیا مینور وجود ندارد.

در بیشتر زنان، لابیا مینور در مقایسه با لابیا ماژور کمی بیشتر به سمت بیرون بیرون می زند. با این حال، برخی از زنان ممکن است درجات قابل توجهی از بزرگ شدن لب های کوچک داشته باشند به طوری که به طور قابل توجهی از لابیا بزرگ بیرونی بیرون بزنند.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص در زمینه های  لابیاپلاستی اصفهان می باشند که بهترین گزینه را در مورد عمل لابیاپلاستی ارائه می دهند.

داشتن لب های بسیار بزرگ می تواند باعث ناراحتی قابل توجهی برای بسیاری از زنان در طول فعالیت های عادی زندگی روزمره شود. بسیاری از زنان نیز ممکن است نگران ظاهر زیبایی لابیای بزرگ باشند. برای زنانی که نگران ظاهر یا احساس لابیای خود هستند، این مشکل را می توان به طور موثر با عمل لابیاپلاستی یا کاهش لابیا اصلاح کرد جراحان پلاستیک و متخصصین زنان و زایمان جراحی.

پیشنهاد مطالعه
علائم و علل واژینیت چیست؟

لابیاپلاستی را انجام می دهند و بسیاری از زنان مشتاقند بدانند که چگونه بهترین جراح لابیاپلاستی را انتخاب کنند.

بسیاری از انواع روشهای زیبایی زنان، از جمله لابیاپلاستی و واژینوپلاستی، با آگاهی بیشتر زنان از گزینههای موجود برای بهبود ظاهر و تسکین علائم درد در نواحی صمیمیشان، محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند.

بیشتر بخوانید:  آیا می توان بعد از لابیاپلاستی بچه دار شد؟

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

دکتر شهرزاد شعبانی نیا در اصفهان یکی از مشهورترین جراحان لابیاپلاستی اصفهان است
که دارای مدرک بین المللی فوق تخصص زیبایی زنان می باشند

بسیاری از زنان سال ها با بزرگ شدن لب ها زندگی می کنند بدون اینکه بدانند که اندازه لابیا را می توان به طور موثر با روش لابیاپلاستی اصلاح کرد که می تواند به راحتی تحت بی حسی موضعی به عنوان سرپایی انجام می شود این جراحی شامل برداشتن مقدار کمی از لابیا برای اصلاح نگرانیهای خاص هر بیمار است. این می تواند ناشی از بزرگ شدن لابیا در هر دو طرف یا ناهمواری لابیا باشد.

برش ها با بخیه های قابل حل بسته می شوند. اکثر بیماران پس از جراحی کوچک کردن لابیا درد یا ناراحتی بسیار کمی دارند و می توانند پس از تقریباً چهار هفته ورزش و فعالیت های جنسی را از سر بگیرند. نتایج لابیاپلاستی را می توان قابل توجه و دائمی در نظر گرفت، با پتانسیل افزایش قابل توجه اعتماد به نفس زنان.

پیشنهاد مطالعه
سفت کردن واژن با جراحی لابیاپلاستی چگونه است؟

روش های لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی محسوب می شود. روش های جراحی زیبایی برای بهبود ظاهر ناحیه بدن بدون تغییر در عملکرد آن طراحی شده اند. بسیاری از افراد جراحی زیبایی را با جراحی ترمیمی اشتباه می گیرند. برخلاف جراحی زیبایی، جراحی ترمیمی با هدف بهبود عملکرد یک ناحیه بدن انجام می شود.

جراحی لابیاپلاستی می تواند به افزایش اعتماد به نفس و رفاه عاطفی زنان کمک کند و این می تواند به زنان کمک کند تا در خود احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

جراحی لابیاپلاستی نیز ممکن است به عنوان بخشی از یک عمل جراحی ترمیمی انجام شود. این معمولاً زمانی اتفاق میافتد که لبهای کوچک بهطور قابلتوجهی بزرگ میشوند به طوری که از سطح لب بزرگ بیرون میزنند، و این میتواند برای بسیاری از زنان درد و ناراحتی قابلتوجهی داشته باشد. زنان ممکن است هنگام نشستن روی چهارپایه یا دوچرخه سواری درد داشته باشند. لابیای بسیار بزرگ نیز می تواند در رابطه جنسی تداخل داشته باشد و لذت را کاهش دهد و در برخی موارد ممکن است منجر به اجتناب کامل از رابطه شود. در موارد بزرگ شدن شدید لابیا مینور، زنان حتی ممکن است نتوانند راحت بدود یا حتی راه بروند.

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی چیست؟ لابیاپلاستی اصفهان

اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

اگرچه جراحان پلاستیک و متخصصان زنان جراحی لابیاپلاستی را انجام می دهند، جراحان پلاستیک برخلاف متخصصان زنانی که دارای مدرک فوق تخصص زیبایی زنان هستند برای انجام جراحی واژن آموزش ندیده اند. متخصص زیبایی زنان مهارت، آموزش و تجربه لازم برای انجام انواع جراحی لابیاپلاستی و واژینوپلاستی را دارد. فوق تخصص های زیبایی زنان مانند دکتر شعبانی نیا آموزش دیده اند تا برای جراحی لابیاپلاستی به طور کامل زنان را ارزیابی کنند. در تمامی موارد ضروری است که جراح لابیاپلاستی را انتخاب کنید که آموزش در زمینهذزیبایی زنان دیده و تجربه در انجام انواع جراحی لابیاپلاستی و جراحی واژینوپلاستی داشته باشد.

بسیاری از زنان با مراجعه به پزشک زن برای لابیاپلاستی احساس راحتی بیشتری می کنند. دکتر شهرزاد شعبانی نیا یک متخصص زنان و زایمان با یک تیم پرستاری کاملاً زن است تا به بیماران کمک کند تا حد ممکن در طول تجربه بیمار خود در مرکز جراحی راضی باشند.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا در زمینه لابیاپلاستی سال ها تجربه در انجام انواع درمان های لابیاپلاستی از جمله تریم لابیاپلاستی و لابیاپلاستی گوه ای دارند.
تیم پرستاری بعد از عمل ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات یا نگرانی های شما هستند.

قیمت لابیاپلاستی ما با توجه به سطح خدماتی که ارائه می دهیم بسیار رقابتی است.

ما جدیدترین تکنیکهای استاندارد طلایی را برای انجام لابیاپلاستی با حداقل کبودی و تورم ارائه میکنیم تا از بهبود سریع لابیاپلاستی اطمینان حاصل کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *