لابیپلاستی-در-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان

لابیپلاستی-در-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان


حضور خانم دکتر شهرزاد شعبانی نیا در هقتمین کنگره ی زیبایی واژن زنان ( لابیاپلاستی در زنان ) در کشور هند

جراحی زیبایی واژن ( لابیاپلاستی اصفهان ) چیست؟

لابیاپلاستی اصفهان

راهنمای کامل جراحی زیبایی واژن

با گذشت زمان و به وجود آمدن عوامل مختلفی همچون افزایش سن و بارداری، واژن بانوان نیز مانند سایر قسمت های بدن دچار تغییرات و دگرگونی هایی می شود که این تغییرات برای آن ها خوشایند نیست و گاهی باعث افسردگی و کاهش اعتماد به نفس آن ها می شود. خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی، زیبایی واژن دور از ذهن نیست و به کمک جراحی های زیبایی واژن می توان به شکل مطلوبی از اندام تناسلی رسید.

اما جراحی زیبایی واژن چیست و چه خطرات و مزایایی دارد؟ بهترین جراح زیبایی واژن اصفهان چه کسی است؟ با ما در این مطلب همراه باشید تا به بررسی بیشتر این جراحی ها بپردازیم.

 

علت تغییر شکل واژن چیست؟

واژن یکی از بخش های بسیار مهم و حیاتی برای یک زن است که باید از نظر سلامتی و زیبایی به آن اهمیت داده شود. این ناحیه از بدن مانند دیگر اعضای بدن از جمله پوست و مو، تحت تاثیر عوامل محیطی یا ارثی با تغییراتی مواجه می شود که این تغییرات نامطلوب است. گشاد شدن واژن، تغییر شکل و رنگ لبه های واژن (لابیا) از جمله این تغییرات است. مهم ترین علل تغییر شکل ناحیه تناسلی زنان عبارتست از:

 • اضافه وزن و چاقی سبب از بین رفتن شادابی واژن می شود.
 • بارداری و زایمان از عوامل موثر در ایجاد تغییرات در واژن می باشند.
 • ژنتیک و وراثت نیز در ظاهر و شکل واژن و همچنین سلامت آن موثر است. لابیاپلاستی اصفهان
 • تغییرات هورمونی می تواند در به وجود آمدن تغییرات زیاد در واژن تاثیر گذار باشد.
 • عدم مراقبت و رسیدگی به زیبایی و سلامت واژن، آن را دستخوش تغییرات ناخوشایند می کند.
 • استفاده از محصولات بهداشتی نامناسب مانند ژیلت، می تواند زمینه را برای تیره شدن پوست آن ناحیه فراهم کند.

مواردی مانند تیره شدن پوست واژن، افتادگی و شل شدن پوست واژن، مشکلات مربوط به کلیتوریس، لبه های اضافی واژن و … باعث می شوند تا خانم ها برای انواع جراحی های زیبایی و جوانسازی واژن اقدام کنند.

 


دکتر شهرزاد شعبانی نیا دارای چندین سال سابقه ی کاری درخشان در زمینه ی لابیاپلاستی اصفهان و جراحی زیبایی واژن اصفهان می باشند که ایشان دارای فلوشیپ زیبایی زنان می باشد.


آناتومی دستگاه تناسلی بانوان

پیش از پرداختن به انواع عمل های جراحی زیبایی واژن زنان، به ساختار واژن و  بخش هایی که می توان بر روی آنها عمل زیبایی و جوانسازی انجام داد، می پردازیم:

مونس پوبیس

مونس پوبیس (Mons Pubis) سقف دستگاه تناسلی خانم ها است از بافت چربی تشکیل شده است و استخوان لگن و پوبیسم را پوشانده است. در این ناحیه به دلیل وجود چربی، برجستگی وجود دارد که می توان با عمل جراحی چربی های اضافی را از این قسمت حذف کردن و ظاهر کلی واژن را زیباتر کرد.

لابیا ماژور (لب های بزرگ)

این بخش ها مانند دو پرده کوچک در طرفین مونس پوبیس قرار گرفته اند. با فرا رسیدن سن بلوغ، ممکن است این قسمت دچار تیرگی شود و یا خیلی بزرگ شود که می توان با کمک عمل لابیاپلاستی آنها را حذف نمود.

پیشنهاد مطالعه
چگونه بچه دار شویم | چند نکته تخصصی برای بچه دار شدن

 

لابیپلاستی-در-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان

لابیپلاستی-در-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان

 

لابیامینور (لب های کوچک)

لابیامینورها در داخل لابیاماژور قرار دارند و اندازه آن ها حدود ۵ الی ۶ سانتی متر است. لابیاپلاستی اصفهان گاهی اندازه لابیامینورها به دلیل رسیدن به سن بلوغ، رابطه جنسی زیاد، افزایش سن و یائسگی، زایمان های طبیعی متعدد و یا عوامل ژنتیکی بزرگ تر از حد معمول است. جراحی زیبایی لابیامینور راهی مطمئن برای رفع مشکل است.

پرینه

پرینه ناحیه میان واژن و مقعد است که با افزایش سن، زایمان های متعدد، کاهش یا افزایش وزن مدام . مقاربت زیاد دچار تغییراتی مانند بروز چین و چروک و تیرگی می شود. پرینورافی، استفاده از نخ واژن و لیزر از جمله درمان هایی است که می توان برای رفع مشکل پرینه استفاده کرد. لابیاپلاستی اصفهان

کلیتوریس

بخش برجسته ناحیه واژن است. این بخش در هنگام رابطه جنسی بسیار مهم است و اگر اختلالی در آن به وجود بیاید، زن ارگاسم را تجربه نخواهد کرد. در برخی از خانم ها این بخش بسیار بزرگتر از حد معمول می شود که حس ناخوشایندی ایجاد می کند و در مواردی مشکل ساز است و مانع از رابطه جنسی لذت بخش می شود.

معرفی انواع جراحی های زیبایی واژن و واژن

مشکلاتی که در بالا ذکر شد ناخوشایند است و گاهی علاوه بر مشکل زیبایی، باعث درد یا کاهش کیفیت رابطه جنسی شود. به همین دلیل است که فرد تصمیم می گیرد با مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان می توان یک روش درمانی خوب را برای رفع مشکل واژن استفاده کرد.

لابیپلاستی-در-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان

لابیپلاستی-در-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان

از مهم ترین جراحی های زیبایی زنان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی (Vaginoplasty) یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی واژن است که در به بخش ورودی واژن و توسط متخصص زنان خوب انجام می شود. به طور کلی در جراحی واژینوپلاستی بخش های اضافی واژن حذف می شود، مجرا و کانال واژن برای بهبود رابطه جنسی تنگ می شود.

مراحل انجام واژینوپلاستی

 1. در ابتدا با معاینه و بررسی میزان گشادی واژن،دکتر زیبایی زنانمناسب ترین روش تنگ کردن ا انتخاب می کند. لابیاپلاستی اصفهان برای مثال اگر میزان گشادی واژن به مقدار خیلی کم باشد؛ می توان با کمک روش های غیر تهاجمی مانند کلاژن سازی و لیزر، عمل تنگ کردن را انجام داد.
 2. در مرحله دوم برای ترمیم و جوانسازی فاسیای قدامی و خلفی از روش ای پی آر استفاده می کنند. این مرحله به دقت و مهارت زیادی نیاز دارد و به همین دلیل باید حتماً به بهترین متخصص زنان مراجعه کرد.
 3. در مرحله ی بعدی که میزان گشادی و شلی واژن بیشتر است، علاوه بر ترمیم واژن به لیفت و فیکس کردن واژن به لگن نیاز است.

با انجام عمل واژینوپلاستی افزایش میل جنسی، بهبود رابطه جنسی، افزایش اعتماد بنفس، افزایش شادابی واژن و عدم بی اختیاری در ادرار اتفاق می افتد.

لابیاپلاستی (کوچک کردن لابیا)

لابیاها یا لب های واژن ممکن است بر اثر عوامل مختلف دچار چروکیدگی، افتادگی و افزایش سایز شوند. در این حالت بهترین روش برای جراحی این بخش از واژن  و از بین بردن مشکل آن، لابیاپلاستی می باشد.

پیشنهاد مطالعه
انجام PRP

لابیاپلاستی پرطرفدارترین و رایج ترین روش برای زیبایی واژن است که به خوبی به رفع مشکلات لب های واژن می پردازد. از آنجایی که لابیا نقش مهمی در زندگی جنسی زنان دارد، این جراحی باید حتماً توسط بهترین جراح لابیاپلاستی انجام شود.

در عمل لابیاپلاستی، پوست و بافت اضافی به وجود آمده، برداشته می شود. اگر میزان اندازه لابیاها بسیار بزرگ نباشد، می توان به کمک روش های لیزری مشکلات آن را برطرف کرد. لابیاپلاستی اصفهان

لابیپلاستی-در-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان

لابیپلاستی-در-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان

هودوپلاستی

این جراحی یکی دیگر از جراحی های واژن و زیبایی در زنان است. جراحی هودوپلاستی بر روی کلیتوریس خانم انجام می شود و سبب از بین بردن پوست و بخش های اضافی کلیتوریس می شود. با انجام این جراحی، میزان رضایت زن از رابطه جنسی افزایش می یابد.

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن یا بلیچینگ واژن یکی دیگر از اهداف جراحی واژن و زیبایی واژن است. رنگ واژن زنان با یکدیگر متفاوت است و بسیاری از زنان با گذشت زمان با مشکل تیره شدن رنگ واژن مواجه می شوند. این مشکل گاهی ارثی نیز هست.

اما به کمک سفید کردن واژن با لیزر می توان این مشکل را به راحتی حل کرد. فرایند سفید سازی واژن و دستگاه تناسلی خانم ها به کمک روش های متفاوتی مانند کربوکسی تراپی، لیزر، آر اف، تزریق ژل و چربی انجام می شود.

گاهی سفید کردن واژن، همراه با جوانسازی واژن انجام می شود و پزشک با استفاده از تکنیک های خاص، چین و چروک ها و دیگر مشکلات این ناحیه را از بین می برد. لابیاپلاستی اصفهان

 

تقویت نقطه جی

یکی دیگر از روش هایی که در دسته جراحی های زیبایی واژن قرار دارد، تقویت نقطه جی می باشد. نقطه جی (G Point) یکی از قسمت های واژن است که در عمق تقریبی دو سوم دیواره سقف واژن قرار گرفته است.

اغلب خانم هایی متقاضی و خواهان این عمل هستند، که به دلایل مختلفی میزان ارگاسم آن ها در رابطه جنسی کاهش پیدا کرده است.

برای انجام این عمل و تقویت نقطه جی برای تحریک بیشتر، پزشک جراح زیبایی زنان به دیواره های جلویی واژن ژل و یا چربی تزریق می کند و به این ترتیب باعث تقویت جی اسپات می شود.

عمل هایمنوپلاستی

هایمن یا پرده بکارت غشای نازکی است که در قسمت ورودی واژن (مدخل واژن) قرار دارد. این غشای نازک بعد از رابطه جنسی یا ورزش های سنگین دچار آسیب می شود. ترمیم هایمن یا هایمنوپلاستی عملی ترمیمی است که لبه های واژن به همراه نخ بخیه به هم دوخته می شود. لابیاپلاستی اصفهان

کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی یک روش غیرجراحی برای زیبایی بیشتر ناحیه واژن است که این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. به کمک این روش، متخصص زنان به رفع تیرگی ناحیه تناسلی بیمار و جوانسازی واژن می پردازد.

لابیپلاستی-در-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان

لابیپلاستی-در-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان

پرینورافی

از دیگر انواع جراحی واژن، پرینورافی است که در ناحیه پرینه انجام می شود. در عمل پرینورافی زیبایی ناحیه واژن تا مقعد به وجود می آید. در این روش با حذف کردن و زیبا ساختن سایر بخش های واژن، پرینورافی را انجام می دهند.

در عمل پرینورافی، تنگی واژن اتفاق نمی افتد و همانند واژینوپلاستی نمی باشد. هدف از انجام این عمل، صرفا زیبایی واژن می باشد.

پیشنهاد مطالعه
افتادگی رحم چه عوارضی دارد؟

تزریق ژل یا چربی به واژن

بسیاری از خانم ها برای داشتن واژنی زیبا، شاداب و جوانتر تزریق ژل یا چربی را برمی گزینند. تزریق ژل یا چربی می توانند سبب تنگی واژن، سفید کردن واژن، رفع مشکلات مربوط به واژن و … شود. این روش بهترین روش جوانسازی واژن در نظر گرفته می شود.

در تزریق ژل و چربی تفاوت هایی وجود دارد. تزریق ژل آسان تر است و در مدت زمان کوتاه تری انجام می شود.  لابیاپلاستی اصفهان در واقع شخص با تزریق ژل سریعتر به نتیجه دلخواه می رسد. اما تزریق چربی باید مراحل بیشتری را طی کند و ماندگاری آن نسبت به تزریق ژل بیشتر می باشد.

لیفت واژن با نخ

لیفیتینگ واژن بدون جراحی و با نخ یکی از روش های زیبایی است که در ناحیه پرینه و قسمت خلفی واژن انجام می شود. نخ هایی که در این ناحیه استفاده می شوند نخ لیفت صورت و بدن است.

اهمیت انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان

جراحی زیبایی واژن در ناحیه ای انجام می شود که عصب های بسیاری در آن قرار دارد. مراجعه به غیرمتخصص می تواند آسیب های خطرناکی را به این ناحیه وارد آورد. انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان اهمیت بسیاری دارد و نه تنها نتیجه جراحی زیبایی واژن مطلوب خواهد بود بلکه از نظر سلامت نیز اهمیت دارد.

اما یک جراح خوب زنان چه ویژگی هایی دارد که با توجه به آن ها انتخاب را انجام دهیم. در ادامه به بررسی این مورد خواهیم پرداخت. لابیاپلاستی اصفهان

بهترین جراح زیبایی واژن در اصفهان

پیش از انجام هرگونه عمل زیبایی واژن، باید به خوبی تحقیق و بررسی کنید و در شبکه های اجتماعی و مراجعه حضوری به مطب دکتر زنان، از انتخاب خود اطمینان پیدا کنید. از مهم ترین ویژگی های یک جراح خوب واژن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پزشک باید متخصص باشد و علم کافی در این زمینه داشته باشد؛
 • در حوزه جراحی زیبایی زنان مهارت داشته باشد؛
 • کارهای موفقی در زمینه زیبایی زنان داشته باشد؛
 • صبور و باحوصله باشد و با مهربانی به سوالات بیماران پاسخ دهد؛
 • در قبال جراحی که انجام می دهد مسئولیت پذیر باشد و بعد از عمل نیز پاسخگوی بیمار باشد؛
 • اخلاق حرفه ای را فراموش نکند.
کلام آخر

در این مطلب به صورت جامع و کامل به بررسی انواع جراحی های زیبایی واژن پرداختیم با روش های مختلف جوانسازی و زیباسازی واژن آشنا شدیم. همچنین دریافتیم که مراجعه به بهترین جراح زیبایی واژن تا چه حد اهمیت دارد. امیدواریم که این مطلب به شما کمک کند تا با توجه به مشکل موجود، برای رفع آن اقدام نمایید. لابیاپلاستی اصفهان

جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی)

دکتر شهرزاد شعبانی نیا

👩‍⚕️جراح و متخصص زنان و زایمان و زیبایی زنان
🔰دارای بوردتخصصی⁣
🔰لابياپلاستی/وایتینگ

جهت کسب اطلاعات تماس (آدرس مطب، شماره تماس و …) لطفا کلیک کنید.

لابیاپلاستی-اصفهان

💠 رضایتمندی مراجع عزیز از جراحی لابیاپلاستی

💥 با صدای بلند گوش کنید لطفا👌
👤دکتر شهرزاد شعبانی نیا⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
👩‍👦جراح ومتخصص زنان زایمان نازایی⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
🎀فلوشیپ زیبایی زنان
🔹️دارای بورد تخصصي⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
📍اصفهان، خیابان توحید میانی، جنب داروخانه دی، ساختمان زیتون، طبقه ۵، واحد ۱۲
⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣☎️ 𝟬𝟯𝟭𝟯 𝟲𝟮𝟵 𝟭𝟬𝟱𝟴
⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣📞 𝟬𝟵𝟵𝟬 𝟯𝟭𝟱 𝟱𝟳𝟰𝟬⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *