سفت کردن واژن با جراحی لابیاپلاستی در اصفهان

لابیاپلاستی در اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی در اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


سفت کردن واژن با جراحی لابیاپلاستی در اصفهان

جراحی لابیاپلاستی در اصفهان | لابیاپلاستی اصفهان

سفت کردن واژن با جراحی لابیاپلاستی امروزه یکی از روش‌های زیبایی که به طور فزاینده‌ای برای خانم‌ها رایج شده است، جراحی زیبایی لابیاپلاستی است. زنان تمایل بیشتری به جستجوی راه حل هایی برای بهبود زیبایی شناسی جنسی خود و بازگرداندن ظاهر و احساس شخصی جوان تر دارند. تکنیک‌های ابتکاری لابیاپلاستی جراحی، این روش را موثرتر و کمتر تهاجمی کرده است.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا یک جراح پلاستیک دارای گواهی هیئت مدیره است که مجموعه ای از روش های زیبایی شناسی، چه جراحی و چه غیرجراحی را ارائه می دهد.

دکتر شهرزاد شعبانی متخصص جراحی لابیاپلاستی سفت کردن واژن است.

 

لابیاپلاستی اصفهان  بهترین گزینه برای زیبایی اژن می باشد.

سفت کننده و جوان کننده واژن

پوست و بافت واژن ممکن است به دلیل افزایش سن، زایمان، وراثت یا عوامل دیگر شل شود. ساختارهای بیرونی و همچنین داخلی واژن ممکن است دچار سستی شوند، که می‌تواند باعث نگرانی‌های جسمی و همچنین احساسی برای یک زن شود. روش های جراحی پلاستیک جوانسازی واژن را می توان با استفاده از بیهوشی عمومی یا موضعی با آرامبخشی خفیف انجام داد.

پیشنهاد مطالعه
مزایای انجام لابیاپلاستی با بی حسی موضعی چیست؟

سفت کردن واژن معمولاً به صورت سرپایی انجام می شود و در کمتر از دو ساعت انجام می شود. دیواره های قدامی یا خلفی یا هر دو واژن ممکن است در طول جراحی سفت شوند. جراح ساختارهای واژن را بازسازی می کند که از واژن حمایت می کند و به آن اجازه انقباض می دهد. عضله و بافت اطراف واژن نیز سفت می شود تا کانال واژن را باریک کند و برای بهبود انقباض باز شود.

من اگر بخواهم زیبا باشم باید به متخصص آن مراجعه کنم برای زیبایی واژن و لابیاپلاستی در اصفهان به دکتر شهرزاد شعبانی نیا    ،   بهترین دکتر نازایی در اصفهان  مراجعه کنید.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی در اصفهان

افزایش طول لابیا ممکن است در طول زمان به دلیل عوامل پیری، زایمان، آسیب یا بیماری اتفاق بیفتد. جراح زیبایی می تواند لابیاپلاستی را برای اصلاح جنبه های زیبایی و عملکردی لابیا انجام دهد. لابیاپلاستی معمولا برای کاهش اندازه و بهبود شکل لابیا مینور و همچنین لابیا بزرگ انجام می شود. در برخی موارد، لابیا مینور به تنهایی ممکن است نیاز به بهبود داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه
غذاهایی که برای بچه دار شدن باید خورد

جراح بافت اضافی لبی را برش می دهد تا سفت تر شود. شلی بافت مناسب بافت کششی باید قبل از کاهش اندازه حفظ شود تا از لابه‌های کوچک‌تر اما طبیعی‌تر اطمینان حاصل شود. پس از پایان جراحی، برش ها در مکان های مشخصی قرار داده می شوند و با بخیه های قابل جذب بسته می شوند. دکتر کیو، جراح برجسته زیبایی، بیمارانی را از پالم اسپرینگز، صحرای نخل، رانچو میراژ و مناطق مجاور برای لابیاپلاستی پذیرایی می کند.

ترمیم لابیاپلاستی اصفهان

در حین لابیاپلاستی اولیه، اگر جریان خون آسیب ببیند، ممکن است بیمار مجبور به انجام عمل جراحی ترمیم لابیاپلاستی توسط یک جراح پلاستیک با تجربه و آموزش دیده شود. چند ماه فاصله برای بهبودی کامل پس از لابیاپلاستی ناموفق برای انجام ترمیم لازم است. بیماران دکتر کیو را برای لابیاپلاستی انتخاب می‌کنند، زیرا او تخصص پیشرفته، آخرین آموزش‌ها و سابقه بالای موفقیت در روش‌های جراحی زیبایی را دارد.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

درجه تغییر شکل واژن و روش خاص تجدید نظر لابیاپلاستی که توسط جراح انتخاب می شود تعیین می کند که پروسه ترمیم لابیاپلاستی چقدر طول خواهد کشید. می تواند از یک ساعت تا پنج ساعت متغیر باشد. روش های تجدید نظر معمولاً دشوارتر و پیچیده تر هستند.

پیشنهاد مطالعه
از لابیاپلاستی خود چه انتظاری دارید؟

بیماران در حالت ایده آل باید یک جراح پلاستیک کاملاً آموزش دیده و دارای گواهی هیئت مدیره را انتخاب کنند تا در اولین بار به نتایج درخشان، ایده آل و چشمگیر دست یابند.

 

اگر در مورد لابیاپلاستی در اصفهان سوالی دارید، یا می خواهید برای مشاوره برنامه ریزی کنید، همین امروز با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *