لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


جراحی لابیاپلاستی شامل چه مواردی است؟

جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی که به عنوان جراحی کاهش لب های کوچک نیز شناخته می شود، یک روش بسیار موثر برای رسیدگی به اندازه و شکل لابیامینور است. بسیاری از زنان دریافتهاند که کیفیت زندگیشان بهطور قابلتوجهی در نتیجه این عمل بهبود مییابد،
اگرچه بسیاری از بیماران با توجه به شرمی که دارند به سختی میتوانند نگرانیهای خود را با یک پزشک متخصص زنان در میان بگذارند.

جراحی لابیاپلاستی چیست؟

جراحی لابیاپلاستی برای کوچک کردن و تغییر شکل لب های داخلی لابیا که به آن لابیا مینور نیز گفته می شود، طراحی شده است تا لابیا مینور به خوبی توسط لابیا بزرگ خارجی پنهان شود. بسیاری از زنان متوجه می شوند که لابیا مینور بسیار بزرگتر است و حتی ممکن است فراتر از لبه های بزرگ بیرون بزند و برای بسیاری از زنان، این می تواند منبع ناراحتی روانی و همچنین جسمی قابل توجهی باشد.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص در زمینه های  لابیاپلاستی اصفهان می باشند که بهترین گزینه را در مورد عمل لابیاپلاستی ارائه می دهند.

عمل لابیاپلاستی یک روش جراحی کم تهاجمی است که در اکثر موارد می تواند به صورت سرپایی و تحت بی حسی موضعی انجام شود و با ناراحتی بسیار کمی در طول دوره بعد از عمل همراه است. پس از جراحی لابیاپلاستی، کبودی و تورم خفیف تا متوسطی را تجربه کنید، اما این عوارض پس از ۳ تا ۴ روز به سرعت برطرف میشوند. بسیاری از بیماران به دستیار بعد از عمل ما خواهند گفت که بهبودی آنها در واقع بسیار سبکتر از حد انتظار بوده است و از اینکه عمل لابیاپلاستی واقعاً به خوبی تحمل شده است متعجب شدهاند.

پیشنهاد مطالعه
سفت کننده و جوان کننده واژن با لابیاپلاستی اصفهان

برای بیماران با درجات خفیف تا متوسط بزرگی لابیا مینور، یک بی حس کننده موضعی تزریق شده به لابیا، یک روش بدون درد و راحت را تسهیل می کند. بیماران با درجات بزرگتر بزرگی لابیا مینور ممکن است ترجیح دهند این روش را تحت بیهوشی عمومی انجام دهند. جراح متخصص میتوانند به شما توصیه کنند که چه چیزی میتواند برای شما بهتر باشد.

هنگامی که لابیاها از طریق جراحی کوچک شدند، جراح از بخیه های قابل جذب استفاده می کند بدون اینکه نیازی به برداشتن آنها در جلسه بعد از عمل باشد.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

تکنیک های مختلفی برای انجام لابیاپلاستی وجود دارد که عبارتند از:

  • روش trim
  • روش wedge
  • جراحی با لیزر

چرا خانم ها لابیاپلاستی جراحی را انتخاب می کنند؟

تصمیم برای انجام جراحی کاهش سطح اغلب یک تصمیم کاملا شخصی است و زنان به دلایل مختلف جراحی لابیاپلاستی را انتخاب می کنند. برای بسیاری از زنان، وجود لابیای بیش از حد بزرگ می تواند منجر به درد یا ناراحتی در طول فعالیت های روزمره مانند ورزش یا حتی نشستن شود و ممکن است در استفاده از تامپون مشکل داشته باشند. برخی از زنان حتی ممکن است در حین رابطه جنسی احساس ناراحتی کنند.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

برخی از زنان جهت پیشگیری از عفونت های مکرر واژینال خواهان لابیاپلاستی هستند:

دلیل اصلی دیگر برای انجام جراحی لابیاپلاستی، بهبود ظاهر زیبایی لابیا است، زیرا بسیاری از زنان ممکن است لابیای خود را منبع نگرانی زیبایی بدانند. با گذشت زمان، بسیاری از زنان ممکن است دچار کمبود اعتماد به نفس شوند که ممکن است بر توانایی آنها در ایجاد روابط صمیمی تأثیر بگذارد. زنانی که به دلایل زیبایی لابیاپلاستی انجام شدهاند، اغلب به افزایش چشمگیر اعتماد بهنفس آنها اشاره می کنند.

پیشنهاد مطالعه
راه تشخیص عفونت قارچی (واژن) و درمان آن چیست؟

 


بیشتر بخوانید:  آیا می توان بعد از لابیاپلاستی بچه دار شد؟


لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

ما معتقدیم بهترین نتایج بعد از جراحی لابیاپلاستی زمانی اتفاق میافتد که جراح متخصص زنان با مدرک فوق تخصص زیبایی زنان را انتخاب کنند.

۱. در تصمیم گیری در مورد جراح مناسب برای شما، همیشه تحقیقات گسترده ای انجام دهید و یک جراح متبحر و معتبر را که دارای مدرک فوق تخصص زیبایی زنان هست را انتخاب کنید. دستیاران هماهنگ کننده بیماران با جراح ما اینجا هستند تا به هر سوالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهند تا اطلاعات صحیح را به شما قدرت دهند.

پیشنهاد مطالعه
همه چیز در مورد رابطه جنسی بعد از لابیاپلاستی !

۲. انتخاب جراح شما باید بر اساس صلاحیت، تجربه و سابقه بازخورد خوب بیمار باشد. قبل از مشاوره باید بدانید چه کسی را خواهید دید. در مطب ما، جراح ما بهطور ویژه پس از یک فرآیند قرار ملاقات دقیق انتخاب میشوند تا اطمینان حاصل کنند که مجموعه مهارتهای مناسبی برای انجام ایمن روشها دارند.

۳. هنگام انتخاب جراحی زیبایی یا عمل ترمیمی، نباید تصمیم خود را صرفاً بر اساس قیمت قرار دهید. مهم است که مطمئن شوید که تحت درمان در یک محیط امن و منظم توسط کارکنانی هستید که هم به طور کامل آموزش دیده و هم مراقب نیازهای شما هستند – قبل، در طول و بعد از عمل.

۴. از جراح بپرسید که از چه تکنیک هایی استفاده خواهد شد. جراح ما همه انواع جراحی لابیاپلاستی از جمله جراحی های پیچیده ترمیمی اندام تناسلی زنان را انجام می دهند.

ما بر این باوریم که ایمنی بیمار و بیماران خوشحال و راضی پایه و اساس شهرت ما به عنوان ارائه دهنده اخلاقی جراحی زیبایی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *