لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


جوانسازی واژن چقدر دوام دارد و آیا ماندگار است؟

جوانسازی واژن در اصفهان

 

بارداری و زایمان می توانند واقعاً تجربه های تغییر دهنده زندگی باشند. علیرغم اینکه زنان سطوح جدیدی از شادی را تجربه می کنند، تغییرات قابل توجهی می تواند در بدن رخ دهد. برخی تغییرات ممکن است دائمی شوند، از جمله تغییر در شکل بدن با ایجاد پوست شل، چربی اضافی و ضعیف شدن عضلات شکم. جوانسازی واژن در ایران یک اصطلاح گسترده برای توصیف چندین روش غیر جراحی و جراحی است که برای بازگرداندن واژن زن به حالت قبل از بارداری طراحی شده است.

کانال واژن به طور قابل توجهی در طول زایمان طبیعی منبسط می شود تا سر نوزاد را در خود جای دهد. حتی برای زنانی که سزارین می‌شوند، ممکن است تغییرات دائمی خاصی در واژن ایجاد شود. روند زایمان شامل فعالیت ماهیچه ای قابل توجه همراه با کشش بافت های نرم است. در برخی موارد، این می تواند منجر به پارگی کنترل نشده یا سایر آسیب های مربوط به زایمان شود.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  متخصص زنان،زایمان و نازایی در اصفهان و دارای فلوشیپ جراحی زیبایی زنان از برترین و بزرگترین انجمن زیبایی زنان در امریکا و دارای بیشترین سابقه در جراحی لابیاپلاستی و متخصص  لابیاپلاستی اصفهان می باشند.

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی شامل چه مواردی می شود؟

زنانی که جوانسازی واژن را در لندن انتخاب می کنند، می توانند با ظاهر و احساسی که به طور قابل توجهی بهبود یافته است، به بازگرداندن موثر واژن شل خود به وضعیت قبل از بارداری دست یابند که می تواند به رفع برخی علائم عملکردی کمک کند.

 

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

 

چگونه واژن تحت تاثیر زایمان قرار می گیرد؟

جوانسازی واژن در لندن به منظور بهبود ظاهر و عملکرد واژن طراحی شده است و به دلیل چندین نگرانی واژن که ممکن است ایجاد شود، بیشتر توسط زنان پس از بارداری درخواست می شود. تغییرات در ظاهر لابیاها اغلب در طول بارداری و زایمان به دلیل افزایش جریان خون در آن ناحیه بزرگتر و رنگ تیره تر می شوند. لابیاها ممکن است به ظاهر اولیه خود قبل از بارداری برنگردند.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

پیشنهاد مطالعه
پرولاپس قدامی (سیستوسل)

بسیاری از زنان ممکن است پس از زایمان طبیعی احساس شل شدن واژن را داشته باشند. لابیاهای کوچک به دلیل افزایش جریان خون دچار تغییر ظاهری قابل توجهی می شوند و لابیا بزرگ ممکن است به دلیل بارداری و زایمان، کوچک شده و صاف به نظر برسد. انتخاب انجام جوانسازی واژن در ایران می تواند به رفع عوارض بارداری و دستیابی به بهبود قابل توجهی در ظاهر و عملکرد واژن کمک کند. بی اختیاری ادرار بارداری و زایمان ممکن است باعث بی اختیاری ادرار در زنان شود.

ماهیچه های کف لگن که وظیفه کنترل عملکرد مثانه را بر عهده دارند، می توانند با زایمان ضعیف شوند. فعالیت های روزمره مانند ورزش، سرفه، عطسه یا حتی خندیدن ممکن است منجر به نشت ادرار شود. سایر زنان ممکن است با نیاز ناگهانی به تخلیه بدون هشدار، احساس فوریت بیشتری پیدا کنند. یک مشکل شایع گزارش شده عدم توانایی در تخلیه کامل مثانه است.

اگرچه تمرینات کف لگن می تواند منجر به مقدار مشخصی از تسکین علائم شود، درمان های لیزری کم تهاجمی یا مداخله جراحی ممکن است برای اکثر زنان برای دستیابی به نتایج مطلوب مورد نیاز باشد. درمان واژینال با لیزر یک شکل بسیار موفق از جوانسازی واژن در لندن است که می تواند به بازیابی ادرار و تسکین استرس و اضطراب مرتبط با این وضعیت بسیار ناتوان کننده کمک کند. کاهش احساس واژن

پیشنهاد مطالعه
دلیل ناباروری چیست و چگونه درمان می شود؟

بسیاری از زنان کاهش حس واژن را پس از زایمان گزارش می کنند. این حتی پس از چند ماه اول پس از زایمان است که بافت‌های واژن بهبود یافته‌اند. برخی از زنان ممکن است بعد از زایمان متوجه شوند که بافت اسکار در واژن ایجاد شده است. سایر زنان ممکن است به دلیل کشش بیش از حد بافت های واژن، مقاربت جنسی را رضایت بخش کمتری پیدا کنند. آسیب به عضلات کف لگن ممکن است بر توانایی دستیابی به ارگاسم رضایت بخش تأثیر بگذارد.

جوان‌سازی واژن در لندن می‌تواند به زنان کمک کند تا حس زنانگی و افزایش تمایلات جنسی خود را که می‌تواند تحت تأثیر زیان‌های آسیب‌زا یا پس از زایمان‌های متعدد تأثیر منفی بگذارد، بازیابند.

برای برنامه ریزی یک مشاوره شخصی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی با ما تماس بگیرید.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *