لیزر جوانسازی واژن در مقابل لابیاپلاستی: کدام یک برای شما مناسب است؟

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


لیزر جوانسازی واژن در مقابل لابیاپلاستی: کدام یک برای شما مناسب است؟

جوانسازی واژن یا لابیاپلاستی

زایمان، بارداری، سن، یائسگی – همه آنها بر بدن زنان تأثیر می گذارد. و بسیاری از این عوارض ناعادلانه توسط واژن و لابیای ما پرداخت می شود. بسیاری از زنان از ظاهر و عملکرد واژن و لابیای خود ناراضی هستند. مشکلات مربوط به شلی واژن و بافت بیش از حد لبی می تواند باعث مشکلات سلامتی و اختلال در رضایت جنسی و راحتی روزانه شود.

اگر زنی نسبت به ظاهر واژن و لابیای خود احساس آگاهی داشته باشد، می تواند بر اعتماد به نفس و روابط صمیمانه او تأثیر بگذارد. امروزه روش های جراحی واژینال مانند جوانسازی واژینال با لیزر و لابیاپلاستی می توانند ظاهر، عملکرد و اعتماد به نفس را بهبود بخشند. این روش های واژینال تسکین بسیار موثر و طولانی مدتی را ارائه می دهند.

پیشنهاد مطالعه
علائم و علل واژینیت چیست؟

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  متخصص زنان،زایمان و نازایی در اصفهان و دارای فلوشیپ جراحی زیبایی زنان می باشند.

لیزر جوانسازی واژن چیست؟

لیزر درمانی واژینال یک روش درمانی غیر هورمونی و غیر جراحی برای جوانسازی واژن است که می تواند سلامت واژن را با یک روش ساده ۳ تا ۵ دقیقه ای در مطب به شدت بهبود بخشد. از آنجایی که  از استروژن یا هیچ هورمون دیگری استفاده نمی کند، برای زنانی که به دلیل مشکلات سلامتی یا سابقه سرطان سینه نمی توانند در معرض هورمون ها قرار گیرند، بی خطر است.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  متخصص زنان،زایمان و نازایی در اصفهان می باشند.

لیزر جوانسازی واژن چگونه کار می کند؟

جوانسازی واژن با لیزر جوانسازی واژن به دو روش با دو لیزر مختلف در یک درمان عمل می کند. یک لیزر فضای داخلی دیواره‌های واژن را مجدداً نمایان می‌کند و رشد سلول‌های جدیدتر، جوان‌تر و سالم‌تر را در پوشش واژن تشویق می‌کند که فنر و روان‌کاری را فراهم می‌کنند. لیزر دوم به بافت‌های عمیق‌تر نفوذ می‌کند تا رشد ساختارهای کلاژن جدید را تشویق کند که دیواره‌های واژن را تقویت، محکم و «پرکننده» می‌کند. لیزر جوانسازی واژن همچنین برای کمک به موارد خفیف بی اختیاری ادرار استفاده می شود. لیزر درمانی واژینال با لیزر DiVa® Sciton Hybrid تمام طول کانال واژن را برای تقویت و سفت شدن برای عملکرد سالم‌تر واژن درمان می‌کند.

پیشنهاد مطالعه
علائم و علت عفونت واژن

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

 

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

ایشان برترین و بزرگترین انجمن زیبایی زنان در امریکا و دارای بیشترین سابقه در جراحی لابیاپلاستی و متخصص  لابیاپلاستی اصفهان می باشند.

چرا باید یک روش واژینال لیزر جوانسازی واژن انجام داد؟

شلی واژن می‌تواند باعث مشکلات بهداشتی و آرایشی مختلفی برای زنان شود، از جمله کاهش حس در حین رابطه جنسی، ظاهر “شل” دهانه واژن، بی اختیاری ادرار، مشکلات حرکت روده و محافظت کمتر موثر از قاعدگی در برابر تامپون. بسیاری از زنان از شلی یا شلی واژن رنج می برند که می تواند ناشی از زایمان، تغییرات هورمونی در دوران یائسگی یا افزایش سن باشد. سستی واژن می تواند منجر به کاهش رضایت جنسی و کاهش سلامت کلی واژن شود.

پیشنهاد مطالعه
معاینه داخلی واژن زنان چگونه است؟

واژینوپلاستی هم دهانه واژن و هم کانال واژن را سفت می‌کند و ساختار واژن را بازسازی می‌کند و تون و کنترل عضلات را بهبود می‌بخشد. از آنجایی که لیزر جوانسازی واژن ساختارهای واژن را تقویت می کند، از روش واژینال نیز می توان برای اصلاح افتادگی خفیف واژن استفاده کرد.

 

برای برنامه ریزی یک مشاوره شخصی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی اصفهان با ما تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *