چه چیزی باعث انجام لابیاپلاستی اصفهان می شود؟

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


چه چیزی باعث انجام لابیاپلاستی اصفهان می شود؟

دلایل لابیاپلاستی اصفهان | لابیاپلاستی اصفهان

از زبان یکی از ببماران: وقتی در نوجوانی بودم، متوجه شدم که لب هایم ناهموار هستند. یک طرف کمی “طولانی تر” از طرف دیگر بود. وقتی بزرگتر شدم، متوجه شدم که وقتی شلوار تنگ می پوشم دردناک می شود، و برای من تبدیل به یک “چیز” واقعی می شود. من واقعاً نسبت به آن خودآگاه شدم. به پایان کالج نزدیک می‌شدم و هنوز آنقدر از این بابت خجالت می‌کشیدم که تصمیم گرفتم با یک جراح پلاستیک مشورت کنم. ما در مورد مزایای بالقوه بحث کردیم، نتایج چگونه می تواند باشد، و من در مورد پیامدهای بالقوه از نظر از دست دادن حس سؤالاتی داشتم. من مزایا و معایب احتمالی را سنجیدم و تصمیم گرفتم که جراحی را ادامه دهم.

 روند بهبودی چگونه بود؟

بهبودی برای من نسبتاً ساده بود. من واقعاً نمی دانستم چه انتظاری داشته باشم. من قبلاً هیچ نوع جراحی انجام نداده بودم! اما من به خانه رفتم و مادرم از من مراقبت می کرد. من طبق دستوراتی که از کلینیک دریافت کردم عمل کردم و به خوبی پیش رفت. من چند روز بعد از عمل آنتی بیوتیک مصرف کردم و زمانی که درد داشت از کمپرس یخ استفاده کردم. من به طور کلی حدود یک هفته یا بیشتر آن را آسان کردم.

بعد از آن، درد اصلا بد نبود. حدود یک ماه بعد کمی بی حسی داشتم، اما جدای از آن، هیچ عارضه ای نداشتم. نتایج نیز عالی بوده است. این به من اعتماد به نفسی داد که امیدوار بودم.

اگر می خواهید در مورد لابیاپلاستی اصفهان بیشتر بدانید اینجا را کلیک کنید.

 آیا لابیاپلاستی اصفهان توصیه می کنید؟

 قطعا! من اساساً توانستم اعتماد به نفس را برای خودم بخرم، که به خودی خود واقعاً نیروبخش بود. این رابطه من با خودم را تغییر داد و باعث شد در روابطم با دیگران اعتماد به نفس بیشتری داشته باشم. عمل و بهبودی بسیار کمتر از آنچه تصور می کردم دردناک بود. در کل، این یک توصیه قطعی از طرف من است.

پیشنهاد مطالعه
همه چیز در مورد رابطه جنسی بعد از لابیاپلاستی !

 جین می خواست بعد از بچه دار شدن اعتماد به نفس خود را افزایش دهد و پس از مشورت با یک جراح پلاستیک تصمیم به جراحی لابیاپلاستی گرفت. در حالی که او معتقد است که این روش چیزی نیست که کسی در آن تحت فشار باشد، او از نتایج بسیار راضی است.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

 چرا لابیاپلاستی در اصفهان را انتخاب کردید؟

جین: من به دنبال داشتن نوعی جوان‌سازی «آن پایین» بودم، اما نمی‌دانستم از کجا شروع کنم. با جراح پلاستیکم که چند سالی است پیشش می روم مشورت کردم و از او در این مورد راهنمایی خواستم. ما تصمیم گرفتیم با لابیاپلاستی شروع کنیم زیرا تغییراتی را که از زمانی که بچه‌دارم شده بود بیشتر آزارم می‌داد، برطرف می‌کرد.

می‌خواهم بگویم، فکر می‌کنم مهم است که زنان احساس نکنند که باید بعد از زایمان جراحی کنند. برای من، این انتخابی بود که بعد از فکر کردن روی آن تصمیم گرفتم و این چیزی بود که برای خودم می خواستم. من فکر می کنم که “چرا” شما قبل از انجام عملی مانند لابیاپلاستی توجه بسیار مهمی است.

روند کار دلایل لابیاپلاستی اصفهان چگونه بود؟

جین: برای عمل با بی‌حسی موضعی آرام‌بخش بودم اما بیدار بودم. در طول عمل هیچ درد یا ناراحتی احساس نکردم. تنها درد – حتی اگر بتوان آن را اینطور نامید – سوزنی بود که برای گذاشتن IV استفاده می‌کردند. خیلی خوب از من مراقبت می‌شد، و بودن در یک محیط آشنا با یک تیم آشنا باعث آرامش من شد. توصیه می‌کنم در صورت امکان، با سایر اعضای تیم ارائه‌دهنده که در طول عمل در قرار ملاقات قبل از عمل شما حضور دارند، بخواهید. این یک روش کاملاً صمیمی است، بنابراین متوجه شدم که وقتی این اتفاق می‌افتد، متوجه شدم که همه در اتاق چه کسانی بودند.

پیشنهاد مطالعه
اندام های لگن زنانه چیست و کورتاژ چه موقع ضروری است؟

 آیا از نتایج جراحی لابیاپلاستی خود راضی هستید؟

جین: من هستم، بله! من به تغییری که می خواستم رسیدم. صادقانه بگویم، من فقط در آن زمینه دوباره احساس می‌کنم شبیه خودم هستم. این چیزی است که من از زنان می خواهم به دقت در مورد آن فکر کنند. همانطور که گفتم، فکر می کنم مهم است که در نظر بگیرید که چرا آن را در نظر می گیرید. نه اینکه دلیل درست یا نادرستی وجود داشته باشد، اما فکر نمی‌کنم فشاری برای مردم وجود داشته باشد که احساس کنند باید کامل به نظر برسند، مگر اینکه به هر دلیلی برایشان مهم باشد.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  بهترین پزشک زنان اصفهان می باشند که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهند.

چه چیزی باعث شد که لابیاپلاستی انجام دهید؟

لوسی: من واقعاً از ظاهر فرجم ناراضی بودم. منطقه نامتقارن بود. نمی توانستم انواع خاصی از لباس شنا بپوشم. و باعث شد احساس بدی نسبت به خودم داشته باشم. وقتی به ساحل می رفتم همیشه شلوارک و تاپ بیکینی می پوشیدم، اما واقعاً نمی توانستم مایوهایی با فاق باریک یا آن کمر بلند بپوشم. این فقط از نظر لجستیکی کار نکرد، باید بگوییم! وقتی شلوار جین تنگ می پوشیدم احساس ناراحتی می کردم و فقط احساس می کردم از آنجایی که می توان برای آن کاری انجام داد، ممکن است آن را هم انجام دهم.

 

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

 روند بهبودی چگونه بود؟

لوسی: من مجبور شدم این موضوع را با دقت با جراحم در میان بگذارم زیرا به عنوان یک رقصنده کار می کنم، بنابراین روند بهبودی مهم بود. من تصمیم گرفتم این روش را زمانی انجام دهم که به مدت سه هفته در برنامه خود استراحت داشتم زیرا نمی خواستم خیلی زود بدنم را پس از جراحی فشار دهم. این بدان معنی بود که می‌توانستم استراحت کنم، منطقه را یخ بزنم، و به طور کلی از خودم مراقبت کنم تا به بهبودی کمک کنم.

پیشنهاد مطالعه
پلاسما ژل چیست و در چه مواردی کاربرد دارد؟

من در مورد تغذیه و اینکه کدام غذاها می توانند به بهبودی بعد از عمل کمک کنند مطالعه کردم، و مطمئن شدم که در آستانه جراحی و در دوران نقاهت، غذای تمیز بیشتری می خورم. از نظر درد، در واقع خیلی بد نبود – قطعاً به اندازه برخی از آسیب‌هایی که در گذشته داشتم، بد نبود. من می‌توانم بگویم که در بدترین حالت خود حدود هفت از ۱۰ بود، بنابراین کاملاً قابل کنترل است.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

خوشحالم که زمانی که بازه زمانی روشنی داشتم و فشاری برای عجله بهبودی نداشتم، این روش را انجام دادم. می‌توانستم بگویم می‌توانم بعد از حدود ۱۰ روز تا دو هفته برگردم، اما بیشتر برای من بهتر بود. دلایل لابیاپلاستی اصفهان

آیا از نتایج و دلایل لابیاپلاستی اصفهان راضی هستید؟

لوسی: اوه، کاملا! این فقط یک چیز کمتر برای نگرانی است. من همیشه به نوعی احمقانه می گویم که قبلاً نگران ظاهرم بودم. اما خیلی خوب است که بدانم می‌توانم آنچه را که می‌خواهم بپوشم، می‌توانم وقتی قرار ملاقات می‌کنم اعتماد به نفس داشته باشم، و دیگر لازم نیست به آن بخش از وجودم فکر کنم. کمی طول کشید تا به احساسات جدید بعد از جراحی عادت کنم. مدتی طول کشید تا احساس به هیچ وجه بازگردد، و زمانی که این اتفاق افتاد، کمی متفاوت بود.

اما هیچ تاثیر منفی برای من نداشته است. بازیابی این روش نیز آسان بود، بنابراین من کاملاً آن را به هر کسی که در نظر دارد توصیه می کنم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *