لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان


سفت کردن واژن با جراحی لابیاپلاستی چگونه است؟

سفت کردن واژن با لابیاپلاستی

 

سفت کردن واژن با جراحی لابیاپلاستی امروزه یکی از روش‌های زیبایی که به طور فزاینده‌ای برای خانم‌ها رایج شده است، جراحی زیبایی لابیاپلاستی است. زنان تمایل بیشتری به جستجوی راه حل هایی برای بهبود زیبایی شناسی جنسی خود و بازگرداندن ظاهر و احساس شخصی جوان تر دارند. روش‌های ابتکاری لابیاپلاستی جراحی، این روش را مؤثرتر و کمتر تهاجمی کرده است.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا مجموعه ای از روش های زیبایی، چه جراحی و چه غیرجراحی را ارائه می دهد. دکتر شعبانی نیا متخصص جراحی لابیاپلاستی سفت کردن واژن است. زنان در اصفهان، و مکان‌های اطراف این فرصت را دارند که این درمان را از دکتر شهرزاد شعبانی نیا دریافت کنند.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا در زمینه لابیاپلاستی اصفهان ، واینتینگ اصفهان قادراند بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهند.

 

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

 

پیشنهاد مطالعه
سفت کردن واژن با جراحی لابیاپلاستی

سفت کننده و جوان کننده واژن

پوست و بافت واژن ممکن است به دلیل افزایش سن، زایمان، وراثت یا عوامل دیگر شل شود. ساختارهای بیرونی و همچنین داخلی واژن ممکن است دچار سستی شوند، که می‌تواند باعث نگرانی‌های فیزیکی و همچنین احساسی برای یک زن شود.

روش های جراحی پلاستیک جوانسازی واژن را می توان با استفاده از بیهوشی عمومی یا موضعی با آرامبخشی خفیف انجام داد.

سفت کردن واژن معمولا به صورت سرپایی انجام می شود و در کمتر از دو ساعت انجام می شود. دیواره های قدامی یا خلفی یا هر دوی واژن ممکن است در طول جراحی سفت شوند. جراح ساختارهای واژن را بازسازی می کند که از واژن حمایت می کند و به آن اجازه انقباض می دهد.

عضله و بافت اطراف واژن نیز سفت می شود تا کانال واژن را باریک کند و برای بهبود انقباض باز شود.

پیشنهاد مطالعه
چگونه واژن خود را بعد از زایمان آرام کنیم؟

لابیاپلاستی

افزایش طول لابیا ممکن است در طول زمان به دلیل عوامل پیری، زایمان، آسیب یا بیماری اتفاق بیفتد. جراح زیبایی می تواند لابیاپلاستی را برای اصلاح جنبه های زیبایی و عملکردی لابیا انجام دهد.

لابیاپلاستی معمولاً برای کاهش اندازه و بهبود شکل لابیا مینور و همچنین لابیا بزرگ انجام می شود. در برخی موارد، لابیا مینور به تنهایی ممکن است نیاز به بهبود داشته باشد.

جراح بافت اضافی لبی را برش می دهد تا سفت تر شود. شلی بافت مناسب بافت قابل کشش باید قبل از کاهش اندازه حفظ شود تا از لابه‌های کوچک‌تر اما طبیعی‌تر به نظر برسد. پس از پایان جراحی، برش ها در مکان های مشخصی قرار داده می شوند و با بخیه های قابل جذب بسته می شوند.

در صورت داشتن هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.


لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

ترمیم لابیاپلاستی

در حین لابیاپلاستی اولیه، اگر جریان خون آسیب ببیند، ممکن است بیمار مجبور به انجام عمل جراحی ترمیم لابیاپلاستی توسط یک جراح پلاستیک با تجربه و آموزش دیده شود. چند ماه فاصله برای بهبودی کامل پس از لابیاپلاستی ناموفق برای انجام ترمیم لازم است.

پیشنهاد مطالعه
در طول عمل چه انتظاراتی باید داشته باشید؟

بیماران دکتر شهرزاد شعبانی نیا را برای لابیاپلاستی انتخاب می کنند، زیرا او تخصص پیشرفته، آخرین آموزش ها و سابقه بالای موفقیت در روش های جراحی زیبایی را دارد.

درجه تغییر شکل واژن و روش خاص اصلاح لابیاپلاستی که توسط جراح انتخاب می‌شود تعیین می‌کند که پروسه ترمیم لابیاپلاستی چقدر طول خواهد کشید. می تواند از یک ساعت تا پنج ساعت متغیر باشد.

روش های تجدید نظر معمولاً دشوارتر و پیچیده تر هستند. بیماران در حالت ایده آل باید یک جراح پلاستیک کاملاً آموزش دیده و دارای مجوز رسمی را انتخاب کنند تا در اولین بار به نتایج درخشان، ایده آل و چشمگیر دست یابند.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *