لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان


آیا لابیاپلاستی دردناک است؟

لابیاپلاستی اصفهان

 

لابیاپلاستی به عنوان یک عمل سرپایی انجام می شود که معمولاً تا دو ساعت طول می کشد و اکثر بیماران می توانند ظرف چند ساعت پس از عمل به خانه بازگردند.

دکتر شهرراد شعبانی نیا ، معتقد است که آرامش کامل تحت بیهوشی عمومی به کاهش ضربان قلب و فشار خون تا حدی بدون استرس کمک می کند، بنابراین خطر خونریزی بیش از حد را کاهش می دهد.

یک بی حس کننده موضعی نیز به عنوان یک عامل بی حس کننده برای دوره نقاهت بعد از عمل و همچنین برای جلوگیری از خونریزی و کبودی استفاده می شود.


دکتر شهرزاد شعبانی نیا در زمینه لابیاپلاستی اصفهان ، واینتینگ اصفهان متخصص هستند.


در حالی که حداقل کبودی، تورم، خارش یا ناراحتی می تواند در چند روز اول پس از جراحی طبیعی باشد، بسیاری از این اثرات باید پس از هفته اول پس از درمان شروع به فروکش کنند.

اکثر بیماران ما از چند روز تا حدود یک هفته ناراحتی را توصیف می کنند که معمولاً با داروهای مسکن بدون نسخه مانند تایلنول قابل کاهش است.

بسیاری از زنان از اینکه درد بسیار کمی احساس می‌کنند شگفت‌زده می‌شوند و بیماران ما به ما می‌گویند که معمولاً فقط یک هفته ناراحتی خفیف و قابل کنترل را تجربه می‌کنند و در عرض چند هفته پس از عمل تقریباً به طور کامل بهبود می‌یابند.

پیشنهاد مطالعه
علت سوزش ادرار در زنان

زنان به طور کلی از نتایج خود راضی هستند و با ظاهر این ناحیه از بدن خود پس از جراحی اعتماد به نفس بیشتری دارند. انجام لابیاپلاستی می تواند منجر به بهبود توانایی انجام فعالیت های بدنی مانند دویدن، دوچرخه سواری و یوگا شود و همچنین در هنگام پوشیدن لباس شنا یا صمیمی شدن با شریک زندگی، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد. لابیاپلاستی اصفهان

 

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان

 

نتیجه

لابیاپلاستی می تواند نتایج بسیار رضایت بخشی را برای بسیاری از انواع مختلف زنان به همراه داشته باشد. اگر به دلیل بافت بیش از حد لبیال احساس خودآگاهی می کنید یا احساس ناراحتی می کنید، دکتر هورتون می تواند کمک کند. بسیاری از بیماران ما از نتایج لابیاپلاستی خود بسیار راضی هستند، از جمله یک بیمار اخیر که می گوید:

من ۳۰ ساله هستم و حدود ۵ سال در مورد انجام این روش فکر می کردم تا اینکه در نهایت تصمیم به ادامه آن گرفتم. لابیای من بسیار ناراحت کننده بود، و فراتر از ناراحتی فیزیکی که تجربه می کردم، به شدت نسبت به ظاهرم هوشیار بودم. پس از ملاقات با دکتر شعبانی نیا ، بلافاصله متوجه شدم که می خواهم عمل لابیاپلاستی را انجام دهم.

پیشنهاد مطالعه
تزریق ژل به واژن

من دو هفته بعد عمل جراحی را انجام دادم و واقعاً فقط همان شب اول درد بدی احساس کردم. دو روز در رختخواب استراحت کردم تا مطمئن شوم که به خودم فشار نیاورم، اما بعد از انجام عمل جراحی در روز چهارشنبه ، شنبه سر کار برگشتم و احساس خوبی داشتم.

پس از تحقیق درباره همه خوبی ها و بدی های جراحی، واقعاً متعجب شدم که ورم زیادی نداشتم و مطلقاً هیچ کبودی نداشتم. من حدود دو تا سه هفته احساس ناراحتی عمومی می کردم اما هیچ درد واقعی نداشتم و به نظر می رسید این ناراحتی عمدتاً به دلیل بخیه ای است که در حال حل شدن بود.

چند روز اول مجبور شدم آتیوان و ویکودین را که برایم تجویز شده بود مصرف کنم. با این حال، من توانستم داروهای مسکن را در طول هفته بعد کاهش دهم.

پیشنهاد مطالعه
انجام PRP

حدود دو ماه و نیم از عمل جراحی می گذرد و من کاملاً شگفت انگیز هستم. دکتر شعبانی نیا در تمام مراحل فوق العاده بودند. آنها وقت گذاشتند تا به طور کامل به من آموزش دهند، با من آشنا شوند و مطمئن شوند که من این کار را به دلایل درست انجام می دهم. از همان ابتدا مراقبت عالی و واقعی از من انجام شد.

برای هر کسی که به طور جدی به این روش فکر می کند، آن را به شدت توصیه می کنم – در نهایت احساس راحتی می کنم، اعتماد به نفس دارم و از مراقبت فوق العاده ای که از پزشک و کارکنانش دریافت کردم بسیار سپاسگزارم.

از شما دکتر شعرزاد شعبانی نیا برای اینکه دکتر فوق العاده ای هستید متشکرم.»

با ما تماس بگیرید.

امیدواریم مجموعه  ما در مورد لابیاپلاستی مفید و آموزنده بوده باشد. اگر سوال دیگری دارید یا اگر مایل به ملاقات با دکتر شهرزاد شعبانی نیا برای مشاوره خصوصی هستید، لطفا با ما تماس بگیرید.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

 

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *