لابیاپلاستی اصفهان – چه هستند و آیا از نظر پزشکی ضروری هستند؟

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


لابیاپلاستی اصفهان – چه هستند و آیا از نظر پزشکی ضروری هستند؟

 

لابیاپلاستی اصفهان | متخصص زنان،زایمان و نازایی در اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا 

لابیاپلاستی – جراحی زیبایی برای تغییر ظاهر اندام تناسلی زنان – در دهه گذشته رو به افزایش بوده است و موضوع بحث و جدل است. ما از کارشناسان چند سوال مهم در مورد این روش می پرسیم.

لابیاپلاستی رایج‌ترین روش جراحی است که به عنوان جراحی زیبایی تناسلی زنانه (FGCS) شناخته می‌شود. در سال ۲۰۱۳، انجمن جراحان پلاستیک زیبایی بریتانیا (BAAPS) با عنوان “زنان بریتانیایی مشتاق واژن های طراح هستند: لابیاپلاستی ۱۰۹٪ افزایش یافته و سومین جراحی پرطرفدار است”.

از آن زمان، محبوبیت این روش افزایش یافته است، اگرچه ارقام جهانی گردآوری شده توسط انجمن بین المللی جراحان پلاستیک زیبایی (ISAPS) نشان می دهد که اعداد در حدود سال های ۱۸-۲۰۱۷ شروع به افزایش می کنند – ارقام برای سال های ۲۰۱۹-۲۰۱۹ هنوز در دسترس نیستند.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  دارای بیشترین سابقه در جراحی لابیاپلاستی و متخصص  لابیاپلاستی اصفهان می باشند.

او می افزاید: «گزارش ۲۰۱۶ ISAPS می گوید که ۱۳۸۰۳۳ عمل لابیاپلاستی در سال گذشته در سطح جهان انجام شده است. “این ارقام از ارسال داوطلبانه داده ها به دست می آیند و به طور بالقوه می توانند کسری از ارقام واقعی باشند. افزایش کلی در تعداد عمل های زیبایی در سال ۹٪ بود، اما افزایش برای لابیاپلاستی ۴۵٪ بود. جریان اصلی موفق FGCS در بالا. کشورهای با درآمد با کشورهای با درآمد پایین و متوسط، از جمله هند، منعکس می شوند.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی سعی می کند ظاهر فرج (قسمت بیرونی دستگاه تناسلی زنانه که اغلب به اشتباه واژن نامیده می شود) را تغییر دهد. هدف این روش کاهش لب‌های کوچک (لب‌های تناسلی داخلی) به‌گونه‌ای است که زیر لب‌های بزرگ مودار (لب‌های بیرونی دستگاه تناسلی) آویزان نشوند.

پیشنهاد مطالعه
ممنوعیت های لابیاپلاستی و انجام آن

لابیاپلاستی معمولاً طول هر دو لابیای داخلی را کاهش می دهد، اما ممکن است برای کاهش عدم تقارن زمانی که یکی از دیگری بلندتر است انجام شود. این با برش و برداشتن بافت اضافی حاصل می شود. چین های اضافی کلاهک کلیتورال نیز ممکن است به طور همزمان کاهش یابد. جراحی معمولاً تحت بیهوشی عمومی انجام می شود، اما می توان با بی حسی موضعی نیز انجام داد.

نگران سلامتی خود هستید؟ ( لابیاپلاستی اصفهان )

طیف وسیعی از خدمات داروخانه بهداشت زنان را که توسط ارائه دهندگان محلی در زمان مناسب شما ارائه می شود، بیابید

پیشنهاد مطالعه
رابطه جنسی در دوران بارداری چگونه باید باشد؟

چرا خانم ها لابیاپلاستی می خواهند؟

پیشنهاد شده است که ایده آل سازی اندام تناسلی زنان، در نتیجه پورنوگرافی آنلاین، تأثیر عمده ای بر زنانی که به دنبال جراحی هستند، دارد. روند حذف موهای زائد شرمگاهی و تصورات فرهنگی از ظاهر فرج نیز ممکن است در تصمیم گیری برخی از زنان نقش داشته باشد. مطمئناً رشد بخش خصوصی جراحی زیبایی، امکانات بسیاری را برای تغییر بدن ما مطابق با مدهای فرهنگی افزایش داده است.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

لیائو می‌گوید: «در کتابی که اخیراً منتشر شد، من و همکارانم بسیار سخت تلاش کردیم تا تمرکز را از انگیزه‌های زنان برای انجام لابیاپلاستی به بافت وسیع‌تری تغییر دهیم. “تحقیقات نشان می دهد که هیچ تفاوتی در ابعاد لبی بین زنان متقاضی و عدم مراجعه به لابیاپلاستی وجود ندارد.

“من معتقدم رشد این روش ارتباط زیادی با هدف قرار دادن موفقیت آمیز ناامنی های تناسلی دارد. قرار دادن برخی ویژگی های بدنی به عنوان غیرطبیعی یا نامطلوب می تواند افراد را به سمت یک واقعیت ساختگی سوق دهد – در این مورد، فرج منظم قبل از بلوغ. حتی بنابراین، بسیاری از زنان می‌دانند که اندام‌های تناسلی معمولی دارند که دارای نقص خاصی نیستند.

پیشنهاد مطالعه
عمق واژن چقدر است؟

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  متخصص زنان،زایمان و نازایی در اصفهان می باشند.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

دکتر شهرزادشعبانی نیا  مشاور متخصص زنان با سالها تجربه در زمینه لابیاپلاستی است. او با آنچه کالج سلطنتی متخصصین زنان و زایمان (RCOG) دستور داده است موافق است.

“RCOG می گوید که زنانی که به دلایل زیبایی خواهان لابیاپلاستی هستند، باید ابتدا تحت حمایت روانشناختی و ارزیابی قرار گیرند. اگر زنی مشکلی با لب های خود نداشته باشد، ممکن است بدشکلی بدن یا سایر مسائل روانشناختی که نیاز به ارزیابی دارند، داشته باشد. در این شرایط تنها در صورتی به انجام لابیاپلاستی فکر می‌کردم که توسط روانشناس ویزیت شده بود و آنها از درخواست او برای جراحی حمایت می‌کردند.

برای برنامه ریزی یک مشاوره شخصی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی اصفهان با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *