لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


لابیاپلاستی تجدیدنظر چیست؟

لابیاپلاستی تجدید نظر

انتخاب جراح مناسب برای جراحی لابیاپلاستی یکی از حیاتی ترین تصمیماتی است که بیماران می توانند برای گرفتن بهترین نتایج لابیاپلاستی اتخاذ کنند.
متأسفانه، همه جراحان مهارت و تجربه مناسب برای انجام عمل جراحی کوچک کردن لابیا را ندارند. زمانی که نتایج ضعیفی به دنبال یک روش اولیه به دست آمده باشد، ممکن است نیاز به لابیاپلاستی تجدیدنظر باشد.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا به طور مرتب بیمارانی را می بیند که در جاهای دیگر عمل لابیاپلاستی ناموفق داشته اند.
دکتر شهرزاد شعبانی نیا به طور بسیار حرفه ای لابیاپلاستی تجدید نظر را برای زنانی که در کلینیک دیگری جراحی کرده اند انجام می دهد.

بسیاری از بیماران به طور قابل درک به ما مراجعه می کنند که از نتیجه عمل خود ناراحت و مضطرب هستند و اغلب مشتاقند بدانند آیا می توان کاری برای بهبود نتایج آنها انجام داد یا خیر. ما همیشه توصیه می کنیم در وهله اول توسط جراح خود که در ابتدا این عمل را انجام داده است ویزیت شوید تا ببیند آیا می توان کاری برای اصلاح لابیاپلاستی شما انجام داد یا خیر.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص در زمینه های  لابیاپلاستی اصفهان می باشند.

این به این دلیل است که جراح شما به وضوح آنچه را که در اولین روش انجام شده است میداند و ممکن است از قبل ایده روشنی از آنچه ممکن است به عنوان بخشی از روش لابیاپلاستی تجدیدنظر انجام شود، داشته باشد. اگر جراح شما نتواند یا مایل به درمان شما نیست، ممکن است بتوانیم کمک کنیم.

اولین قدم، مشاوره حضوری با دکتر شهرزاد شعبانی نیا برای ارزیابی کامل بالینی است. ما از شما می خواهیم که هر گونه یادداشت پزشکی از اولین روش خود را برای بررسی دکتر شهرزاد شعبانی نیا بیاورید تا او بتواند ارزیابی بالینی دقیقی را تشکیل دهد.

پیشنهاد مطالعه
تحقیقی در رابطه با لابیاپلاستی

لازم است بدانید که جراح ممکن است نتواند مشکل اولیه شما را اصلاح کند و مطمئناً نمی خواهد اوضاع را بدتر کند. هدف جراح شما ارائه یک ارزیابی بالینی

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

صادقانه و دقیق از اقداماتی است که میتوان برای بهبود نتایج لابیاپلاستی انجام داد.

دو نوع روش لابیاپلاستی وجود دارد. شایع ترین نوع کاهش لب های کوچک است. بسیاری از زنان لابیای بزرگ خود را دوست ندارند، که ممکن است باعث خجالت قابل توجهی شود، به خصوص در روابط شخصی. در حالی که برخی از زنان ممکن است از بدو تولد دارای لابیای بزرگ باشند، برخی دیگر ممکن است با روند پیری یا پس از تجربه زایمان دچار بزرگی لابیا شوند. لابیا کوچک بیش از حد بزرگ می تواند بر روی برخی از لباس ها مالیده شود و این می تواند باعث درد و ناراحتی قابل توجهی شود.

برخی از زنان ممکن است در دوچرخه سواری، دویدن یا حتی راه رفتن مشکل داشته باشند. کوچک کردن لابیال می تواند به طور قابل توجهی ظاهر لابیای بزرگ شده را بهبود بخشد و همچنین علائم درد و ناراحتی را تسکین دهد. کوچک کردن لابیا ماژور معمولا برای کاهش اندازه بزرگی لابیا ماژور انجام می شود.

لابیای بزرگ معمولاً در اثر زایمان یا زنانی که مقدار قابل توجهی وزن اضافه یا از دست می دهند ایجاد می شود. لیپوساکشن گاهی اوقات ممکن است یک درمان موثر برای بزرگ شدن لب های بزرگ باشد، اگرچه جراحان ما برداشتن جراحی را به عنوان گزینه اول توصیه می کنند.

چرا خانم ها لابیاپلاستی اصلاحی انجام می دهند؟

شایع ترین دلیل برای انجام جراحی اصلاحی برداشتن بیش از حد بافت لبی است. جراحان بی تجربه اغلب هنگام ایجاد برش روی لابیاها کشش ایجاد می کنند و این می تواند منجر به برداشتن بیش از حد بافت شود زیرا لابیاها به طور طبیعی الاستیک هستند و پس از آزاد کردن بافت از نظر اندازه کوچک می شوند.

پیشنهاد مطالعه
آیا روش لابیاپلاستی واقعاً ضروری است؟

برداشتن بیش از حد لابیا مینور می تواند –  لابیاپلاستی اصفهان  – برای اصلاح جراحی پیچیده باشد. در برخی موارد، مقداری بافت اضافی ممکن است در پایین لابیاها در نزدیکی پرینه یا به سمت انتهای فوقانی نزدیک کلاهک کلیتورال قرار گیرد. در این موارد، بازسازی V-Y ممکن است انجام شود. لابیاپلاستی تجدید نظر

بسیاری از جراحان باتجربه در مدیریت بافت بیش از حد اطراف هود کلیتورال مشکل دارند و اغلب بافت بیش از حد را در این ناحیه پشت سر می گذارند. این بافت اضافی می تواند برای جراحی ترمیمی بسیار مفید باشد، زمانی که بیش از حد لابیا مینور برداشته شده باشد.

دلایل دیگری که زنان ممکن است به دنبال لابیاپلاستی تجدیدنظر شوند عبارتند از استفاده از یک تکنیک جراحی ضعیف توسط جراح که ممکن است منجر به ایجاد هماتوم شود. هماتوم مجموعه ای از خون موضعی در لابیا است. هماتوم می تواند از بهبود مناسب خط بخیه جلوگیری کند و منجر به شکستگی زخم شود.

این می تواند منجر به یک تغییر شکل ناخوشایند در لبه لب شود. در برخی موارد، جراح شما ممکن است بتواند این لبه ها را برش دهد، اما در بیشتر موارد، ممکن است نیاز به انجام یک تکنیک تکرار گوه باشد. این روش دوم ممکن است به خوبی جراحی اولیه بهبود نیابد.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

 

شایع ترین نوع نتیجه نارسایی لابیاپلاستی به دلیل برداشتن مقادیر ناکافی بافت لب توسط جراحان در طی اولین عمل است.

پیشنهاد مطالعه
دو نوع اصلی از روش های لابیاپلاستی وجود دارد:

این مشکل معمولاً از عدم ارتباط بین بیمار و جراح در مورد مقدار توافق شده بافت لبی که باید با جراحی برداشته شود ناشی می شود. اگرچه از نقطه نظر جراحی ترمیمی، برداشتن بافت کمتر از تعداد بیشتری در اولین روش بهتر است، بیمار به طور غیرضروری در معرض انجام یک روش لابیاپلاستی تجدیدنظر دوم قرار گرفته است.

چگونه بهترین جراح را برای لابیاپلاستی انتخاب کنیم؟

بهترین راه برای به حداقل رساندن نیاز به دومین روش لابیاپلاستی اصلاحی، اطمینان از انجام صحیح آن در وهله اول است. به همین دلیل است که جراح باید برنامه ریزی دقیق قبل از عمل را انجام دهد. در تعداد کمی از موارد، اگر اولین روش به درستی انجام نشود،

دستیابی به نتایج خوب ممکن است چالش برانگیز باشد. لابیاپلاستی تجدید نظر

برخی از بیماران ممکن است برای لابیاپلاستی تجدیدنظر مناسب باشند، اما این موضوع توسط جراح لابیاپلاستی دکتر شهرزاد شعبانی نیا مورد به مورد تعیین می شود.

توصیه می کنیم هنگام بررسی جراحی لابیاپلاستی در اصفهان، تحقیقات دقیقی در مورد انتخاب جراح و کلینیک خود انجام دهید. عاقلانه نیست که تصمیم خود را بر اساس بهترین جراح لابیاپلاستی تنها بر اساس قیمت قرار دهید.

ما همچنان به بیمارانی که در خارج از اصفهان عملهای لابیاپلاستی ناموفق داشته اند کمک کرده ایم:

لابیاپلاستی اصلاحی اغلب به جراحی ترمیمی نیاز دارد و انجام آن حداقل ۲ تا ۳ ساعت طول می کشد و همیشه تحت بیهوشی یا بی حسی برای راحتی کامل شما در حین و بعد از عمل انجام می شود.

اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد اصلاح جراحی لابیاپلاستی ناموفق هستید و اگر کاندید مناسبی هستید، لطفاً همین امروز با ما تماس بگیرید و با یکی از هماهنگ کننده های بیمار دوستانه و با تجربه ما صحبت کنید.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *