لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


لابیاپلاستی چیست و شامل چه مواردی می شود؟

لابیاپلاستی واژن

لابیاپلاستی چیست؟

اگرچه جراحی پلاستیک بسیار رایج است، افراد بسیار کمی در مورد لابیاپلاستی چیزی شنیده اند. ممکن است نام آن را شنیده باشید، اما ممکن است اصلاً ندانید که چیست و کدام قسمت از بدن درگیر است.

خوب، اگر اینجا هستید، شاید بخواهید بینش داشته باشید. امروز به شما اطلاعاتی در مورد لابیاپلاستی و آنچه که مستلزم آن است ارائه خواهیم داد.

جوانسازی واژن چیست؟

جوانسازی واژن یک اصطلاح گسترده است که تعداد زیادی از گزینه ها را برای این رشته در حال رشد از مراقبت های بهداشتی انتخابی در بر می گیرد.

دستگاهها و درمانهای جدید تقریباً هر ماه وارد بازار میشوند، زیرا زنان بیشتر و بیشتری از این درمانها استفاده میکنند.

درمانهای «جوانسازی واژن» معمولاً شامل دستگاههای انرژی مانند لیزر، فرکانس رادیویی و اولتراسوند میشود. اکثر روش های جوانسازی واژن از نوعی انرژی برای دستیابی به نتایج بی شماری مانند سفت کردن واژن، کاهش بی اختیاری و از بین بردن خشکی واژن استفاده می کنند.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص  لابیاپلاستی اصفهان می باشند که بهترین گزینه را در مورد لابیاپلاستی ارائه می دهند.


تفاوت اصلی بین لابیاپلاستی و درمان دیگری که زیر چتر “جوانسازی واژن” است، لابیاپلاستی یک روش جراحی است. هدف از عمل لابیاپلاستی کاهش اندازه لابیا مینور (بافت های داخلی اندام تناسلی زنانه) به گونه ای است که با لابیا ماژور (قسمت بیرونی دستگاه تناسلی زنانه) همسطح شود.

پیشنهاد مطالعه
نکته‌های طلایی برای درمان تهوع و استفراغ بارداری

این روش شامل استفاده از چندین تکنیک مختلف جراحی بسته به وضعیت خاص بیمار است. برای لابیاپلاستی نیازی به دستگاه انرژی وجود ندارد و شما با جراح پلاستیک خود برای تعیین اهداف جراحی خود کار خواهید کرد.

دلایل انجام لابیاپلاستی

دلایل زیادی برای بزرگ شدن لابیای زنان وجود دارد، از جمله زایمان، افزایش سن، فعالیت جنسی و ژنتیک. خانم ها به دلایل مختلفی جراحی را انتخاب می کنند. اول، چندین مزیت عملکردی هنگام انتخاب برای لابیاپلاستی وجود دارد. بسیاری از زنانی که از بزرگی لابیا رنج میبرند، در ورزش، بهداشت، عفونتهای دستگاه ادراری، فعالیت جنسی و سایر فعالیتهای بدنی مشکل دارند. لابیاپلاستی اصفهان

علاوه بر این، با روند رو به افزایش پوشیدن شلوار یوگا، شلوار تمرینی و لباس شنا، لابیوم بزرگ میتواند پوشیدن چنین لباسهایی را دشوار کند. با این حال، بیشتر بیماران زن احساس میکنند که هنگام درگیر شدن عاشقانه با شریک زندگی خود، بسیار خودآگاه هستند. این دلایل و دلایل دیگر همان چیزی است که خانم ها هنگام انتخاب لابیاپلاستی در نظر می گیرند.

بیشتر بخوانید:  آیا می توان بعد از لابیاپلاستی بچه دار شد؟

روش های لابیاپلاستی

در ابتدا، یک روش واحد برای لابیاپلاستی وجود داشت و همچنین بسیار محبوب بود. با تغییر زمان و پیشرفت در تکنیک ها، تکنیک های متعددی تکامل یافته است. برخی از آنها به شرح زیر است:

روش اصلاح

این تکنیک اصلی است و اجرای آن طبیعی ترین است. همچنین پرکاربردترین تکنیکی است که توسط جراحان استفاده می شود. در این روش قسمت اضافی لابیا مینور برداشته شده و بخیه می شود تا با لابیا بزرگ متقارن شود.

پیشنهاد مطالعه
نتایج من از عمل لابیاپلاستی چقدر ماندگار خواهد بود؟

روش گوه ای

در این روش یک گوه با ضخامت جزئی از ضخیم ترین قسمت لابیا مینور برداشته می شود. زیر مخاط (بافت لایه زیر غشای مخاطی) باید با برداشتن ضخامت جزئی دست نخورده باقی بماند. این روش بعد از جراحی نیز ظاهری طبیعی به واژن می دهد و لبه های چروکیده را حفظ می کند.

چندین تکنیک دیگر برای کاهش لابیا مینور وجود دارد و همه این تکنیک ها مزایا و معایب خاصی دارند. اگر در نظر دارید لابیاپلاستی انجام دهید، نکته کلیدی برای اطمینان از نتایج مناسب این است که مطمئن شوید به یک جراح متخصص زنان دارای مدرک فوق تخصص زیبایی زنان که در این رشته دارد مراجعه می کنید.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

بیهوشی برای لابیاپلاستی واژن

لابیاپلاستی یک جراحی سرپایی است. این روش را می توان در عرض یک ساعت به صورت جداگانه یا با سایر جراحی های زیبایی انجام داد. بسته به طرح درمانی که با جراح پلاستیک شما صحبت می شود، می توان آن را تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام داد.

مراقبت های پس از جراحی

ناحیه تناسلی زنان بسیار حساس است و به طور کلی نیاز به مراقبت مناسب دارد. بنابراین، هنگام انجام عملی مانند لابیاپلاستی، دستورالعملهای بعد از عمل وجود دارد که باید قبل از انجام این عمل از آنها آگاه باشید. لابیاپلاستی اصفهان

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی چیست؟ لابیاپلاستی اصفهان

شما باید از دوش گرفتن طولانی مدت خودداری کنید و هر بار پس از شستشو باید زخم را خشک کنید. آنتیبیوتیکهای تجویز شده توسط جراح باید برای کاهش درد و التهاب مصرف شود، که میتواند بعد از عمل وجود داشته باشد از دوچرخهسواری، دویدن و سایر فعالیتهای بدنی تا زمانی که جراح پلاستیک خود را مرخص نکردهاید، اجتناب شود. بازگشت زودهنگام به فعالیت ها می تواند بر زخم فشار وارد کند و روند بهبودی را بی جهت به تاخیر بیندازد. شما نباید لباس های تنگ یا لباس های زیر بپوشید زیرا باعث اصطکاک روی زخم می شوند. همچنین، شما نمی توانید برای حداقل چهار هفته رابطه جنسی داشته باشید.

انتخاب برای انجام لابیاپلاستی واژن

لابیاپلاستی مزایای عملکردی و زیبایی دارد. اکثر زنان برای کاهش لب های اضافی که پیچ خورده و می چرخند و باعث درد و سوزش می شوند، تحت عمل جراحی قرار می گیرند. برخی دیگر می خواهند ظاهر جوانی خود را پس از زایمان یا پیری بازگردانند. اگرچه دلایل متعددی وجود دارد، اما شما باید به دنبال یک جراح متخصص زنان با گواهی بورد فوق تخصص زنان باشید که عوامل پزشکی، روانی و عاطفی عملی مانند لابیاپلاستی را درک کند.

برای برنامه ریزی یک مشاوره شخصی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی با ما تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *