مزایای انجام لابیاپلاستی با بی حسی موضعی چیست؟

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا


مزایای انجام لابیاپلاستی با بی حسی موضعی چیست؟

مزایای انجام لابیاپلاستی

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است ترجیح دهید لابیاپلاستی را با بی حسی موضعی انجام دهید. عمل جراحی به خودی خود نسبتاً جزئی است زیرا می تواند به سرعت انجام شود (معمولاً کمتر از نیم ساعت از شروع تا پایان)، نیاز به برش های کوچک دارد و ناحیه درمان در یک نقطه موضعی است.

بیهوشی عمومی در طول مدت جراحی شما را تحت فشار قرار می دهد تا از این عمل بی اطلاع باشید. با تکمیل عمل و بخیه‌ها در جای خود از خواب بیدار می‌شوید و قبل از اینکه بتوانید به خانه بروید، به مدتی برای بهبودی خود از بیهوشی نیاز دارید.

در حالی که ممکن است احساس کنید که بیهوشی عمومی می تواند شما را از عصبی بودن و درد ناشی از لابیاپلاستی نجات دهد، ممکن است ندانید که اکثر خانم ها می توانند لابیاپلاستی راحت و ایمن را تنها با بی حسی موضعی انجام دهند. این رویکرد در واقع به دلایل بسیاری ارجح است.

شاید بارزترین مزیت انجام لابیاپلاستی تحت بی حسی موضعی خودداری از بیهوشی عمومی باشد. در حالی که بیهوشی عمومی مطمئناً ایمن و مؤثر است، استفاده از آن دارای معایبی است.

اولاً، این عمل تحت بیهوشی عمومی بسیار بیشتر طول می کشد، زیرا مراحل اضافی زیادی وجود دارد که باید انجام شود تا شما را ایمن تحت بیهوشی قرار داده و در طول بیهوشی تحت نظر داشته باشید. البته این امر هزینه عمل را نیز افزایش می دهد.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

آزمایشات اضافی قبل از عمل شما نیز ممکن است ضروری باشد و همه بیماران کاندید مناسبی برای بیهوشی عمومی نیستند.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص در زمینه های  لابیاپلاستی اصفهان و بهترین پزشک رنان در اصفهان معرفی شده اند.

اگر یک عمل تحت بیهوشی عمومی انجام داده اید، باید مدتی در مرکز جراحی ریکاوری کنید، بنابراین در صورت استفاده از بیهوشی عمومی، لابیاپلاستی که کمتر از ۴۵ دقیقه با بیهوشی موضعی طول می کشد، می تواند چندین ساعت طول بکشد. در نهایت، بیهوشی عمومی نیز عوارض جانبی در دوران نقاهت دارد.

پیشنهاد مطالعه
کوچک کردن فیبروم با رژیم غذایی: آیا ممکن است؟

بسیاری از بیماران ممکن است در هنگام بهبودی پس از بیهوشی، حالت تهوع یا احساس ناخوشایندی را تجربه کنند. همچنین خطر عوارض با استفاده از بیهوشی عمومی افزایش می یابد.

در حالی که مطمئناً انجام لابیاپلاستی تحت بیهوشی عمومی امکان پذیر است (و حتی در برخی موارد ترجیح داده می شود)، اکثر زنان می توانند با استفاده از بی حسی موضعی کاملاً راحت تحت این عمل جراحی کوچک قرار گیرند، که امکان بهبودی سریع تر و آسان تر با عوارض جانبی کمتر و خطر عوارض کمتر را فراهم می کند. مزایای انجام لابیاپلاستی

قبل از بی حس کردن ناحیه با بی حسی موضعی، ممکن است یک داروی آرام بخش به شما داده شود که می تواند سهولت و راحتی شما را در طول عمل افزایش دهد. بی حسی موضعی به صورت تزریق در ناحیه درمان انجام می شود. پس از تزریق، احساس در ناحیه کاهش یافته یا از بین می رود.

اگر از بی حسی موضعی برای لابیاپلاستی بیش از حد عصبی باشم، چه؟

غیر معمول نیست که در مورد روش خود عصبی باشید، حتی اگر نسبتا سریع و بدون درد باشد. برای برخی از بیماران، آرامبخش ممکن است به کاهش عصبی بودن شما کمک کند و شما را برای این روش راحت تر کند.

اگر برای لابیاپلاستی خود آرام بخش داشته باشید، قبل از عمل به شما یک داروی IV یا خوراکی داده می شود. این کار شما را آرام می کند و تنش کلی شما و همچنین هر دردی را که ممکن است تجربه کنید کاهش می دهد، اما شما را به خواب نمی برد و عوارض جانبی، زمان بهبودی و خطر عوارض بیهوشی عمومی را ندارد.

پیشنهاد مطالعه
آیا لابیاپلاستی بر حس لذت جنسی تأثیر می گذارد؟

این یک گزینه عالی برای زنانی است که ممکن است بیهوشی عمومی را ترجیح دهند، اما مایلند از بهبودی اضافی و عوارض جانبی جلوگیری کنند.

آیا لابیاپلاستی با بی حسی موضعی دردناک خواهد بود؟

بسیاری از زنان نسبت به ناراحتی در حین لابیاپلاستی خود ابراز نگرانی می کنند. به هر حال، این یک منطقه بسیار حساس از بدن است! ترکیب بی‌حسی موضعی با آرام‌بخش، حس را در حین جراحی کاهش می‌دهد.

اگرچه برخی از زنان تزریق اولیه بی‌حسی موضعی را کمی سوزش‌آور و ناراحت‌کننده توصیف می‌کنند، لابیاپلاستی اصفهان اکثر بیماران ما نشان می‌دهند که از اینکه متوجه شدند درد بسیار کمتری از آنچه انتظار داشتند، شگفت‌زده شدند.

و پس از اعمال بی حسی موضعی، برش ها یا بخیه ها را احساس نخواهید کرد. بیماران ما از نتایج خود بسیار راضی هستند و همه آنها می گویند که ناراحتی جزئی که در طول عمل تجربه کرده اند در نهایت ارزش آن را دارد!

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

آیا باید در طول نقاهت از لابیاپلاستی تحت بی حسی موضعی انتظار داشته باشم؟

اگر برای لابیاپلاستی خود آرام‌بخشی خوراکی یا وریدی با بی‌حسی موضعی داشته‌اید، ممکن است برای مدتی بعد از جراحی احساس بی‌حالی داشته باشید، زیرا آرام‌بخش از بین می‌رود، اما این میزان بسیار کمتر از چیزی است که بعد از بیهوشی عمومی تجربه می‌کنید.

شما بخیه ها و بانداژ را در جای خود خواهید داشت و می توانید در همان روز عمل خود به خانه بروید. قبل از جراحی، دستورالعمل‌های خاصی را در مورد نحوه مراقبت از لابیاها در حین بهبودی به شما می‌دهیم.

برای به حداقل رساندن تورم و عوارض پس از جراحی و به حداکثر رساندن بهبودی و نتایج، رعایت تمام توصیه‌های مراقبتی پس از جراحی بسیار مهم است. به عنوان مثال، ممکن است لازم باشد در چند روز اول از پماد بر روی محل برش استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه
واژینیت چیست؟

به منظور افزایش راحتی شما در چند روز اول پس از جراحی، ما به شما داروهای مسکن تجویز می کنیم تا مصرف کنید.

بخیه‌های شما طی ۷ تا ۱۰ روز پس از جراحی خود به خود بیرون می‌آیند یا اگر از نوع بخیه‌های قابل جذب نباشند، ممکن است در نوبت بعدی شما کشیده شوند.

اگرچه بلافاصله پس از جراحی می‌توانید تغییرات را مشاهده کنید، اما نتایج نهایی شما در چند هفته پس از کاهش تورم و بهبود برش‌ها قابل مشاهده خواهد بود.

اکثر بیماران می توانند در عرض یک هفته پس از جراحی به سر کار و فعالیت های روزانه ملایم بازگردند. لابیاپلاستی اصفهان توصیه ما این است که بیماران ما قبل از انجام ورزش شدید یا فعالیت جنسی چند هفته صبر کنند تا لابیاها زمان کافی برای بهبودی داشته باشند.

شما از لابیای جدید شکل و اندازه خود هیجان زده خواهید شد و اکثر بیماران ما نشان می دهند که لابیاپلاستی اعتماد به نفس و فعالیت های صمیمی آنها را تا حد زیادی افزایش می دهد. در واقع، اکثر آنها از تفاوتی که این روش برای آنها ایجاد می کند ابراز خوشحالی می کنند!

اگر از زندگی با لابیای بزرگ یا ناهموار که باعث ناراحتی یا خودآگاهی شما می شود، خسته شده اید، جراحان پلاستیک زن ما می توانند با انجام لابیاپلاستی به شما کمک کنند. مزایای انجام لابیاپلاستی

این جراحی نسبتاً سریع را می توان تحت بی حسی موضعی انجام داد و به شما این امکان را می دهد که سریعاً با کمترین عوارض جانبی به خانه بروید. دریابید که چگونه می توانیم به شما کمک کنیم از ظاهر و عملکرد واژن خود احساس شادی بیشتری داشته باشید.

امروز با ما تماس بگیرید تا مشاوره شخصی خود را برنامه ریزی کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *