متخصص عمل های جراحی زیبایی واژن در اصفهان

متخصص جراحی زیبایی واژن در اصفهان


هزینه جوانسازی واژن در اصفهان چقدر است؟

هزینه جوانسازی واژن | لابیاپلاستی اصفهان

آیا توصیه ای برای بیماران قبل و بعد از جراحی برای اطمینان از روند جوانسازی روان دارید؟

مانند هر روش پزشکی یا جراحی، مطمئن شوید که نزد یک پزشک معتبر می روید که بتوانید به او اعتماد کنید و با او شیمی خوبی داشته باشید. کسی که تمام دستورالعمل های قبل و بعد از عمل و همچنین خطرات و عوارض احتمالی را توضیح می دهد.

هزینه جوانسازی واژن

علاوه بر صلاحیت های فیزیکی برای هر یک از روش هایی که در بالا توضیح داده شد، یک فاکتور مهم برای کاندیدهای جوانسازی واژن هزینه است. خوشبختانه، جوانسازی واژن طیف گسترده ای از قیمت را در بر می گیرد. به طور متوسط هزینه واژینوپلاستی ۵۴۷۵ دلار و پرینئوپلاستی ۴۱۵۰ دلار است. در مورد درمان های کم تهاجمی، جوانسازی واژن با انرژی لیزر می تواند بین ۱۵۰۰ تا ۴۵۰۰ دلار و درمان با فرکانس رادیویی بین ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار برای هر درمان هزینه داشته باشد.

متخصص عمل های جراحی زیبایی واژن در اصفهان

متخصص جراحی زیبایی واژن در اصفهان

دیدگاه بیمار در مورد جوانسازی واژن

استفانی* پس از آن که در اواخر چهل سالگی دچار فوریت ادراری ناشی از ورود به یائسگی شد، جوانسازی واژن را انتخاب کرد. این شرایط ورزش را برای استفانی دشوار می کرد و منجر به روابط صمیمی ناراحت کننده با شوهرش می شد. به دلیل سبک زندگی فعال خود، استفانی تصمیم گرفت که روش غیرجراحی Ultra Femme 360، که از انرژی فرکانس رادیویی استفاده می کند، بهترین راه برای به دست آوردن مزایای جوانسازی واژن بدون ایجاد اختلال در روال تمرینی او است. ما از استفانی خواستیم که در مورد سفر جوانسازی خود برایمان بگوید.

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی چیست و شامل چه مواردی می شود؟

لابیاپلاستی اصفهان  را اینجاست که می شناسید اگر برای هزینه درمان خود مشکل دارید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا بهترین متخصص نازایی در اصفهان می باشند.

 آیا درمان فرکانس رادیویی انتظارات شما را برآورده کرد؟

استفانی: باور نکردنی بود! بعد از اولین درمان متوجه تفاوت قابل توجهی شدم. فوریت کمتری داشتم و نمی‌توانستم صبر کنم تا ببینم (بقیه) سریال چگونه به من کمک می‌کند. بعد از درمان دوم، من توانستم یک بار دیگر به راحتی با شوهرم صمیمی شوم. پس از یک سری درمان، وضعیت من کاهش یافت و به عنوان یک امتیاز اضافی، خشکی واژن کمتری را تجربه کردم.

 چه مدت بعد از عمل طول کشید تا شما به روال معمول خود بازگردید؟

استفانی: عملاً هیچ تعطیلی وجود نداشت. این یک درمان بیست دقیقه ای است و شما می توانید بدون هیچ ناراحتی، بدون هیچ ناراحتی، روز خود را از سر بگیرید. فقط نتایج مثبت!

پیشنهاد مطالعه
عوارض جانبی لابیاپلاستی

 آیا به درمان یا روش های بعدی نیاز داشتید؟

استفانی: هنوز نه! با این حال، پزشک من یک درمان سالانه را برای حفظ نتایج توصیه کرد.

زندگی شما از زمان انجام این عمل چگونه تغییر کرده است؟

استفانی: زندگی صمیمی من به طور قابل توجهی تجدید شده است و سبک زندگی من به حالت عادی بازگشته است. در اصل، من زندگی خود را بازیافتم و دوباره احساس کردم که کنترل دارم.

بعد از لابیاپلاستی چقدر طول می کشد تا واژن طبیعی به نظر برسد؟

بهبودی کامل پس از لابیاپلاستی شش هفته طول می کشد، که تقریباً زمانی است که می توانید انتظار داشته باشید که لابیاپلاستی به حالت عادی برگردد. با این حال، در طول جدول زمانی بهبودی لابیاپلاستی، می توانید انتظار بهبود مستمر را داشته باشید. به عنوان مثال، تورم بدترین حالت در دو هفته اول پس از لابیاپلاستی است. با این حال، تورم در هفته سوم در بهبود لابیاپلاستی کاهش می یابد و بخیه های شما ممکن است شروع به حل شدن کنند.

متخصص عمل های جراحی زیبایی واژن در اصفهان

متخصص جراحی زیبایی واژن در اصفهان

چقدر بعد از لابیاپلاستی می توانید راه بروید؟

شما می توانید بلافاصله بعد از لابیاپلاستی راه بروید. با این حال، در چند روز اول، باید آهسته حرکت کنید و فقط چند مسافت کوتاه را در اطراف خانه خود پیاده روی کنید. می توانید طول و دفعات پیاده روی خود را در هفته های آینده افزایش دهید.

پیشنهاد مطالعه
مزایای انجام لابیاپلاستی با بی حسی موضعی چیست؟

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

چند روز بعد از لابیاپلاستی می توانید شلوار جین بپوشید؟

اکثر جراحان توصیه می کنند تا شش هفته اول پس از لابیاپلاستی از پوشیدن لباس های تنگ مانند شلوار جین خودداری کنید. این به این دلیل است که لباس های تنگ باعث ایجاد اصطکاک روی لابیا می شود و روند بهبودی را مختل می کند.

چگونه بعد از لابیاپلاستی ادرار می کنید؟

پس از لابیاپلاستی، سوزاندن برش هنگام ادرار طبیعی است. بنابراین، یک بطری آبپاش را کنار توالت نگه دارید. سپس، هنگامی که از حمام استفاده می کنید، در حین ادرار کردن از آن استفاده کنید تا بریدگی آن گزنده نشود و ناحیه را تمیز کنید.

آیا خونریزی دو هفته بعد از لابیاپلاستی طبیعی است؟

ممکن است دو هفته پس از لابیاپلاستی همچنان خونریزی داشته باشید، اما در این مرحله از جدول زمانی بهبودی لابیاپلاستی شما باید به میزان قابل توجهی کاهش یابد. اگر هنوز خونریزی قابل توجهی دارید، جراح خود را در جریان بگذارید.

اگر در مورد لابیاپلاستی در اصفهان سوالی دارید، یا می خواهید برای مشاوره برنامه ریزی کنید، همین امروز با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *