آیا برای کاهش لابیا باید لابیاپلاستی انجام داد؟

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


آیا برای کاهش لابیا باید لابیاپلاستی انجام داد؟

کاهش لابیا

هر کسی که به دلایل زیبایی شناختی چنین گزینه ای را در نظر می گیرد باید انگیزه خود را برای چنین روشی زیر سوال ببرد. جراحی زیبایی با اختلال بدشکلی بدن و سایر مسائل روانشناختی بسیار مرتبط است. پاسخ به درک بهتر تصویر بدن ممکن است همیشه در تغییرات فیزیکی نباشد. با این حال، پس از بررسی، اگر احساس می‌کنید که لابیاپلاستی قطعاً برای شما مناسب است، لطفاً به خواندن ادامه دهید و علاوه بر این، سعی کنید تا حد امکان به طور کلی در مورد این عمل اطلاعات کسب کنید.

لابیاپلاستی قبل از زایمان

جراحی لب مینور اغلب پس از زایمان درخواست می شود، زمانی که برخی از زنان به طور کلی متوجه تغییرات در ناحیه فرج خود می شوند. با این حال، هیچ دلیلی وجود ندارد که خانم ها قبل از زایمان لابیاپلاستی انجام ندهند.

به هیچ وجه در زایمان طبیعی اختلال ایجاد نمی کند و در صورتی که لابیاپلاستی به خوبی بهبود یافته باشد، زایمان تاثیری بر نتایج لابیاپلاستی نخواهد داشت. بر خلاف برخی از روش های زیبایی دیگر، لابیاپلاستی ماندگار است. نمی‌توان آن را به طور طبیعی «تغییر» کرد و حتی با «تروما» زایمان هرگز نباید به روش دوم نیاز داشت.

پیشنهاد مطالعه
فیبروم در مقابل کیست: چگونه تفاوت را تشخیص دهیم؟

انجام لابیاپلاستی قبل از زایمان هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

مادر به نوزاد دختر شیر می دهد.
لابیاپلاستی را می توان بعد از زایمان و همچنین قبل از آن انجام داد.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی نوجوان

برای انجام لابیاپلاستی باید چند سال داشته باشید؟ لابیاپلاستی هرگز نباید بر روی افراد زیر ۱۸ سال انجام شود. بسیاری از زنان تا اوایل دهه ۲۰ خود به بلوغ کامل نمی رسند، بنابراین قبل از این، بدن آنها هنوز در حال رشد و تغییر است. زمانی که لابیاپلاستی نوجوانان قبل از اینکه بافت ها رشد طبیعی خود را به پایان برسانند انجام می شود، ممکن است بعداً منجر به نتایج منفی شود.

ا ها ممکن است شامل جای زخم، از دست دادن حس در بافت های واژن، ناراحتی هنگام پوشیدن لباس های نزدیک و حتی مقاربت دردناک باشد. علاوه بر این، البته، جراحی ممکن است شکل بافت های طبیعی را «بهبود» کند که در چند سال آینده اصلاً آزاردهنده نخواهد بود. فقط در موارد نادر تغییر شکل یا آسیب باید لابیاپلاستی حتی برای یک زن در سنین نوجوانی در نظر گرفته شود.

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی تحت بی حسی موضعی آیا درد دارد؟

تکنیک های لابیاپلاستی

تعدادی از تکنیک های مختلف لابیاپلاستی وجود دارد و یک جراح معتبر باید بسته به نتیجه انتخابی بیمار بتواند طیف وسیعی از آنها را انجام دهد. جراحی لابیاپلاستی مینور بسیار متفاوت از جراحی لابیاپلاستی ماژور است. همانطور که قبلا ذکر شد، اکثر جراحی های لابیاپلاستی بر روی لابیا مینور انجام می شود.

دکتر در حال انجام جراحی

تعدادی از تکنیک های مختلف لابیاپلاستی وجود دارد و یک جراح معتبر باید بسته به نتیجه انتخابی بیمار بتواند طیف وسیعی از آنها را انجام دهد.

لابیاپلاستی ماژور معمولاً روی زنان میانسال و مسن انجام می شود که در آن کاهش وزن قابل توجهی رخ داده است. این ممکن است منجر به بزرگ شدن (هیپرتروفیک) و بیرون زدگی لابیا بزرگ و مونس پوبیس شود. کاهش لابیا

پیشنهاد مطالعه
هزینه جوانسازی واژن در اصفهان چقدر است؟

مونس پوبیس برآمدگی پوست نرم گردی است که در بالاترین قسمت فرج یافت می شود. این تغییرات در من پوبیس و لابیا بزرگ ممکن است منجر به ناراحتی در انواع خاصی از لباس ها و همچنین عفونت شود زیرا بافت اضافی حفظ بهداشت مناسب را دشوار می کند.

لابیاپلاستی کوچک، جراحی که بیشتر انجام می شود، اغلب یک لابیاپلاستی زیبایی است زیرا به ندرت به دلایل پزشکی انجام می شود. گاهی اوقات ممکن است شامل کاهش هود کلیتورال نیز باشد. کلاه کلیتورال پوستی است که شفت و انتهای کلیتوریس را در زنان می پوشاند.

بیایید به برخی از رایج ترین انواع لابیاپلاستی نگاه کنیم.

متخصص جراحی زیبایی واژن در اصفهان | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

متخصص جراحی زیبایی واژن در اصفهان | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

متخصص جراحی زیبایی واژن در اصفهان | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

دکتر شهرزاد شعبانی نیا

👩‍⚕️جراح و متخصص زنان و زایمان و زیبایی زنان
🔰دارای بوردتخصصی⁣
🔰لابياپلاستی اصفهان / وایتینگ اصفهان

جهت کسب اطلاعات تماس (آدرس مطب، شماره تماس و …) لطفا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *