diVa® در مقابل لابیاپلاستی: کدام یک برای شما مناسب است؟

متخصص جراحی زیبایی واژن در اصفهان | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

متخصص جراحی زیبایی واژن در اصفهان | بهترین لابیاپلاستی اصفهان


diVa® در مقابل لابیاپلاستی: کدام یک برای شما مناسب است؟

diVa® در مقابل لابیاپلاستی

زایمان، بارداری، سن، یائسگی – همه آنها بر بدن زنان تأثیر می گذارد. و بسیاری از این عوارض ناعادلانه توسط واژن و لابیای ما پرداخت می شود. بسیاری از زنان از ظاهر و عملکرد واژن و لابیای خود ناراضی هستند. مشکلات مربوط به شلی واژن و بافت بیش از حد لبی می تواند باعث مشکلات سلامتی و اختلال در رضایت جنسی و راحتی روزانه شود.

اگر زنی نسبت به ظاهر واژن و لابیای خود احساس آگاهی داشته باشد، می تواند بر اعتماد به نفس و روابط صمیمانه او تأثیر بگذارد. امروزه روش های جراحی واژینال مانند جوانسازی واژینال با لیزر و لابیاپلاستی می توانند ظاهر، عملکرد و اعتماد به نفس را بهبود بخشند. این روش های واژینال تسکین بسیار موثر و طولانی مدتی را ارائه می دهند.

پیشنهاد مطالعه
آیا به لابیاپلاستی نیاز دارم؟

لیزر جوانسازی واژن diVa® چیست؟

لیزر درمانی واژینال DiVa® یک روش درمانی غیر هورمونی و غیر جراحی برای جوانسازی واژن است که می تواند سلامت واژن را با یک روش ساده ۳ تا ۵ دقیقه ای در مطب به شدت بهبود بخشد. از آنجایی که diVa® از استروژن یا هیچ هورمون دیگری استفاده نمی کند، برای زنانی که به دلیل مشکلات سلامتی یا سابقه سرطان سینه نمی توانند در معرض هورمون ها قرار گیرند، بی خطر است.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  متخصص زنان،زایمان و نازایی در اصفهان است.

متخصص جراحی زیبایی واژن در اصفهان | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

متخصص جراحی زیبایی واژن در اصفهان | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

diVa® چگونه کار می کند؟

جوانسازی واژن با لیزر DiVa® به دو روش با دو لیزر مختلف در یک درمان عمل می کند. یک لیزر فضای داخلی دیواره‌های واژن را مجدداً نمایان می‌کند و رشد سلول‌های جدیدتر، جوان‌تر و سالم‌تر را در پوشش واژن تشویق می‌کند که فنر و روان‌کاری را فراهم می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه
مراقبت های تغذیه بعد از عمل لابیاپلاستی

لیزر دوم به بافت‌های عمیق‌تر نفوذ می‌کند تا رشد ساختارهای کلاژن جدید را تشویق کند که دیواره‌های واژن را تقویت، محکم و «پرکننده» می‌کند. diVa® همچنین برای کمک به موارد خفیف بی اختیاری ادرار استفاده می شود. لیزر درمانی واژینال با لیزر DiVa® Sciton Hybrid تمام طول کانال واژن را برای تقویت و سفت شدن برای عملکرد سالم‌تر واژن درمان می‌کند.

لابیاپلاستی اصفهان  را از اینجا بشناسید.

 

چرا باید یک روش واژینال diVa® انجام داد؟

شلی واژن می‌تواند باعث مشکلات بهداشتی و آرایشی مختلفی برای زنان شود، از جمله کاهش حس در حین رابطه جنسی، ظاهر “شل” دهانه واژن، بی اختیاری ادرار، مشکلات حرکت روده و محافظت کمتر موثر از قاعدگی در برابر تامپون. بسیاری از زنان از شلی یا شلی واژن رنج می برند که می تواند ناشی از زایمان، تغییرات هورمونی در دوران یائسگی یا افزایش سن باشد.

پیشنهاد مطالعه
لباس های مناسب برای داشتن واژن سالم کدام اند؟

سستی واژن می تواند منجر به کاهش رضایت جنسی و کاهش سلامت کلی واژن شود. واژینوپلاستی هم دهانه واژن و هم کانال واژن را سفت می‌کند و ساختار واژن را بازسازی می‌کند و تون و کنترل عضلات را بهبود می‌بخشد. از آنجایی که diVa® ساختارهای واژن را تقویت می کند، از روش واژینال نیز می توان برای اصلاح افتادگی خفیف واژن استفاده کرد.

اگر در مورد لابیاپلاستی در اصفهان سوالی دارید، یا می خواهید برای مشاوره برنامه ریزی کنید، همین امروز با ما تماس بگیرید.

 

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *