لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان


آیا لابیاپلاستی بر حساسیت و حس واژن تأثیر می گذارد؟

لابیاپلاستی و حس واژن

 

ظاهر و ساختار کلی ناحیه واژن از یک زن به زن دیگر بسیار متفاوت است. هنگامی که بارداری، زایمان و افزایش سن باعث تغییر بافت واژن می شود، کمک جراحی در دسترس است.

 لابیاپلاستی، یک جراحی جوانسازی واژن را ارائه می دهد که به طور خاص بر روی تغییر شکل لب های داخلی واژن متمرکز شده است، که لابیا مینور نیز نامیده می شود.

اکثر زنان در مورد جراحی لابیاپلاستی مطمئن نیستند زیرا نگران از دست دادن حساسیت و حس واژن هستند. خوشبختانه، لابیاپلاستی یک روش نسبتا ساده و موثر است که احساس واژن را در معرض خطر قرار نمی دهد.

در طی این روش، بافت های اضافی یا کم آویزان لابیا به آرامی برداشته می شود تا بافت واژن از نظر بصری جذابی ایجاد شود که حداقل اصطکاک را ایجاد می کند.

طی مشاوره شما با دکتر شهرزاد شعبانی نیا ، ایشان به طور کامل روند کار شامل لابیاپلاستی و حس جنسی و همچنین عوارض لابیاپلاستی را توضیح خواهند داد.

 

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

 


دکتر شهرزاد شعبانی نیا  لابیاپلاستی را در اصفهان انجام میدهند و در  واینتینگ اصفهان متخصص و با تجربه هستند.

درباره روش لابیاپلاستی

هنگامی که لب های داخلی یا خارجی واژن بزرگ می شوند، پوشیدن لباس هایی مانند مایو یا ساق می تواند ناراحت کننده باشد. این به این دلیل است که انواع خاصی از لباس‌ها فشار بیشتری بر فرج وارد می‌کنند و در نتیجه باعث تحریک پوست می‌شوند.

پیشنهاد مطالعه
فیبروم در مقابل کیست: چگونه تفاوت را تشخیص دهیم؟

از طریق کاهش دقیق بافت، می توان این مشکلات را کاهش داد و ناحیه را دوباره راحت تر کرد. برداشتن بافت های غیر ضروری نیز می تواند لذت جنسی زن را افزایش دهد. این امر به ویژه زمانی صادق است که این روش شامل کوچک کردن هود کلیتورال باشد.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

عوارض لابیاپلاستی

مانند هر جراحی دیگری، بیماران ممکن است پس از عمل لابیاپلاستی خود کمی در محل جراحی احساس ناراحتی کنند. تجربه مقداری تورم و التهاب طبیعی است که تا زمانی که به طور مستقیم روی پوست قرار نگیرد، می توان با کمپرس سرد آن را کاهش داد.

بسیاری از زنان متوجه می شوند که داروهای ضد درد داروخانه می تواند به حفظ آرامش آنها در طول دوره بهبودی کمک کند. بیماران ممکن است دوش بگیرند، اما باید تا چند هفته پس از عمل از فرو بردن ناحیه تحت درمان در آب خودداری کنند.

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی

 

لابیاپلاستی منجر به زیبایی واژن میشود که بهترین آن در اصفهان انجام میپذیرد.

 

در حالی که کمی لکه بینی و ترشح در طول روند بهبودی طبیعی است، هر گونه مایعات بیش از حد باید بلافاصله به دکتر شهرزاد شعبانی نیا گزارش شود.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  مطمئن خواهند شد که هر مشکلی را برای به حداکثر رساندن راحتی و ایمنی شما برطرف می کنند.

این شامل دستورالعمل‌های پس از جراحی و زمان بهبودی مورد انتظار، همراه با نکاتی برای مراقبت در منزل است. همه بیماران از لابیاپلاستی به طور یکسان بهبود نمی یابند، به همین دلیل است که کلینیک ما قرار ملاقات های بعدی را در صورت نیاز برای نظارت بر پیشرفت بهبودی شما برنامه ریزی می کند.

اگر در مورد عوارض لابیاپلاستی نگران هستید یا اگر سوال یا ابهامی دارید، لطفا با مطب ما تماس بگیرید.

پس از کاهش تورم و بهبود بافت، می‌توانید از بافت کوچک‌تر و جوان‌تر واژن لذت ببرید.

 

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | وایتینگ-اصفهان

 

لابیاپلاستی و احساس جنسی

برخی از زنان در مورد لابیاپلاستی و احساس جنسی نگران هستند. حساسیت واژن بر اساس عمل جراحی و مدت زمانی است که بدن شما برای بهبودی نیاز دارد. اجتناب از ورزش شدید یا آمیزش جنسی به مدت حداقل ۴ تا ۶ هفته یا طبق توصیه دکتر شعبانی نیا ضروری است.

پیشنهاد مطالعه
درباره مایع آمنیوتیک چه باید بدانید؟

از آنجایی که هیچ عصبی در حین جراحی لابیاپلاستی برداشته یا آسیب نمی بیند، احساساتی که احساس می کنید باید مانند قبل از درمان باشد. در واقع، از آنجایی که بافت غیر ضروری برداشته شد، بسیاری از زنان پس از لابیاپلاستی احساس افزایش یافته اند.

امروز مشاوره خود را برنامه ریزی کنید:

بزرگ شدن بافت لب یکی از دغدغه های زیبایی و عملکردی بسیاری از زنان است. بیمارانی که از ناحیه واژن خود ناراضی هستند ممکن است در پوشیدن لباس های خاص یا شرکت در فعالیت های صمیمی با شریک زندگی خود دچار مشکل شوند.

برای این افراد، انجام روشی برای کاهش لب هایشان می تواند تأثیر شگفت انگیزی بر زندگی شخصی آنها داشته باشد. با جراحی لابیاپلاستی، زنان می توانند ظاهر لابیای خود را بهبود بخشند، راحتی را افزایش دهند و در نهایت اعتماد به نفس خود را افزایش دهند.

در صورت داشتن هرگونه سوال با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *