ارضا شدن زنان، چند نکته مهم

ارضا شدن زنان

همسرتان بعضی وقت ها بعد از ارضا شدن گریه می کند. اما واقعیت این است که گاهی اوقات ارگاسم در زنان چنان موجی از احساس با خود به همراه می آورد که او شروع به گریه کردن می کند.

به اوج لذت رساندن زنان

شاید برای خانم ها عجیب به نظر آید. اما مردان نیز از به اوج لذت رساندن زنان خود احساس خوشی دارند. مردان به عنوان همسر برای به اوج لذت رساندن زنان باید پیش از هر چیز رابطه ای عاطفی قوی با او ایجاد نمایند. در ادامه راهکارهای مختلفی برای به اوج لذت رساندن زنان آورده‌ایم، اما برای موثر واقع شدن آن ها حتما باید پیوند قلبی نیز با همسرتان برقرار کرده باشید. متاسفانه خیلی از زوج ها در ظاهر با یکدیگر ازدواج کرده، اما قلب هایشان در دو دنیای متفاوت است. هر چه این شکاف بیشتر باشد، در اتاق خواب تان نیز نمی‌توانید این فاصله را از بین ببرید.

شما و همسرتان با یکدیگر باید همدل و یکرنگی را تجربه کرده تا به اوج لذت جنسی نیز برسید. اگر در جنبه های دیگر زندگی مشترک تان دچار تنش و ناملایمت هایی هستید، حتما برای عبور از آنها باید به دنبال راهکار باشید. برای سرعت بخشیدن به این مسیر می‌توانید از خدمات مشاوره روانشناسی استفاده نمایید.

پیشنهاد مطالعه
رابطه جنسی در دوران بارداری چگونه باید باشد؟

راهکارهای رساندن زنان به اوج لذت جنسی و ارضا شدن زنان

مهم‌ترین و اساسی‌ترین راهکارهای بهود کیفیت رابطه جنسی و به اوج رساندن زنان به شرح زیر است. اما شما می‌توانید از خواسته ها و علایق خاص خودتان برای به اوج لذت رساندن زنان استفاده کنید. پس با همسرتان در این باره صحبت کنید. به خواسته های او توجه کنید. روش های زیر را هم برای به اوج لذت رساندن زنان بخوانید و به کار ببرید.

۱. شناخت آناتومی بدن زنان

عدم شناخت و آگاهی مردان از آناتومی بدن همسران خود یکی از دلایل نارضایتی زنان از رابطه جنسی است. شناخت نقاط تحریک پذیر و حساس بدن زنان مانند سینه‌ها، لب‌های داخلی واژن، باسن، پشت گردن، گوش‌ها و لمس و بوسیدن این نقاط در رساندن زنان به اوج لذت کمک زیادی خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه
بررسی لابیاپلاستی در جوانان

۲. کاهش استرس همسر

استرس یکی از عوامل کاهش میل جنس در زنان است. صحبت کردن با همسر و دادن آرامش به او کلید بهبود رابطه هست و با این کار به کاهش استرس زنان و آمادگی آن‌ها برای برقراری رابطه و لذت بردن آن منجر خواهد شد.

۳. به اوج لذت رساندن زنان | اهمیت پیش نوازی و معاشقه

آماده کردن زنان پیش از برقراری رابطه جنسی از طریق معاشقه یکی از مهم‌ترین عوامل در برقراری رابطه جنسی لذت بخش برای دو طرف است. صحبت در مورد  فانتزی‌های جنسی زنان و کشف علائق جنسی آن‌ها و توجه به عکس العمل‌های همسر، نقشی اساسی در شکل گیری یک رابطه صحیح و به تبع آن لذت بیشتر دوطرف از رابطه خود را دارد.

۴. تنوع در رابطه جنسی

تنوع حرکات در طول رابطه جنسی، امتحان حالت‌ها و زوایای مختلف در طول رابطه و به طور کلی تنوع در پوزیشن جنسی کمک بسیار زیادی به پیدا کردن حالت ایده آل و اوج لذت زنان خواهد کرد. برای هر خانمی ممکن است یکی از پوزیشن‌ها لذت بخش بوده و او را ارضا نماید، شما با خواندن مقاله ارضا شدن زنان می‌توانید بهترین پوزیشن را دریابید.

پیشنهاد مطالعه
بهترین مرکز انجام لابیاپلاستی اصفهان

۵. رابطه جنسی دهانی

یکی از موثرترین شیوه‌ها برای اینکه زنان به اوج لذت جنسی برسند، انجام رابطه جنسی دهانی است. تمرکز بر تحریک کلیتوریس و بقیه قسمت‌های واِژن تجربه اوج لذت جنسی را برای زنان به وجود می‌آورد. کمک خواستن از همسر در مورد نحوه انجام این نوع از رابطه و اطلاع در مورد نقاط حساس کمک زیادی خواهد کرد.

۶. به اوج لذت رساندن زنان | تغییر جای زن و مرد در رابطه جنسی

برخی از زنان در طول رابطه جنسی تسلیم بودن را ترجیح می‌دهند و عده‌ای نیز علاقه دارند که کنترل رابطه را در دست بگیرند. فرصت دادن به همسر و شناخت علائق جنسی او تعیین کننده علاقه او به یکی از این دو حالت است.

برای کسب نکات بیشتر میتوانید به اینستاگرام دکتر شعبانی نیا مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *