چه چیزی باعث بزرگ شدن لابیا می شود؟

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان


چه چیزی باعث بزرگ شدن لابیا می شود؟

درمان بزرگ شدن لابیا

سن. یائسگی یا سایر تغییرات هورمونی می تواند بافت لابیا بزرگ را نازک کند و به لابیا مینور اجازه می دهد تا از لابیا بزرگ بیرون بزند.
بارداری و زایمان.
تغییرات در وزن شما
ژنتیک

قبل از جراحی چه اتفاقی می افتد؟

ابتدا، شما و جراحتان درباره دلایلی که می خواهید لابیاپلاستی انجام دهید، صحبت خواهید کرد. شما انتظارات و اهداف خود و همچنین خطرات جراحی را مورد بحث قرار خواهید داد. شما ممکن است تحت یک معاینه روانشناسی قرار بگیرید، از جمله اینکه در مورد افسردگی و اضطراب از شما سوال شود.

در مرحله بعد، جراح جزئیات جراحی شما را توضیح می دهد، از جمله اینکه برش ها در کجا ایجاد می شوند و در مورد تغییرات در اندازه و شکل لابیای شما چه انتظاری باید داشت.

شما ممکن است تحت برخی آزمایشات قبل از جراحی از جمله آزمایش خون، آزمایش ادرار و اشعه ایکس قفسه سینه قرار بگیرید. به شما دستورالعمل هایی در مورد نحوه پوشیدن در عمل، زمان قطع غذا و نوشیدنی، زمان تنظیم یا قطع موقت برخی داروها و سایر اطلاعات در مورد نحوه آماده شدن برای جراحی داده می شود.

پیشنهاد مطالعه
در مورد کیست تخمدان چه باید بدانم؟

در روز جراحی چه اتفاقی می افتد؟

پس از اینکه به محل جراحی خود رسیدید، لباس جراحی را به تن خواهید کرد. یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی موارد حیاتی شما (دما، نبض، فشار خون، سطح اکسیژن، میزان تنفس) را اندازه گیری می کند. ممکن است دوباره مقداری خون و آزمایش ادرار انجام دهید. آنها یک خط داخل وریدی (IV) را در بازو یا دست شما قرار می دهند و ممکن است یک کاتتر ادراری را در مجرای ادرار شما قرار دهند.

بعد از معاینه اگر به لابیاپلاستی اصفهان نیاز داشته باشید ما شما را به بهترین نحو راهنمایی میکنیم.

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین لابیاپلاستی اصفهان

سپس، پزشک شما لابیای شما و پوست اطراف آن را تمیز می کند و در صورت نیاز ناحیه شرمگاهی شما را تراشیده می کند. سپس بیهوشی را شروع می کنند. بسته به روشی که انجام می دهید ممکن است آرامبخش IV با بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی داشته باشید. ارائه دهنده شما در مورد اینکه کدام نوع بیهوشی برای شما در مرحله برنامه ریزی جراحی شما بهترین است صحبت خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه
علت خشکی واژن چیست؟

ارائه‌دهنده شما انتخاب می‌کند که کدام روش جراحی را با توجه به نحوه تغییر اندازه یا تغییر شکل لب‌های شما (لابیا بزرگ و/یا لابیا کوچک) انتخاب می‌کند. آنها معمولا این جراحی را با چاقوی جراحی، قیچی یا لیزر انجام می دهند.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا

👩‍⚕️جراح و متخصص زنان و زایمان و زیبایی زنان
🔰دارای بوردتخصصی⁣
🔰لابياپلاستی اصفهان / وایتینگ اصفهان

 

رویه های کاهش
برای کاهش لب های خود (لب های کوچک و/یا لب های بزرگ)، دو رویکرد کلی وجود دارد:

روش اصلاح با این روش، جراح شما بافت اضافی را از لبه بیرونی یک یا هر دو طرف لابیا مینور شما برمی‌دارد به طوری که با لبه‌های لابیا ماژور شما یکنواخت یا از لبه‌های لابیا ماژور خارج شده باشد.

رویه گوه. با این روش، جراح شما یک قطعه بافت گوه ای یا پایی شکل را از نواحی داخلی یک یا هر دو طرف لابیا مینور شما برمی دارد. آنها زیر مخاط را دست نخورده می گذارند به طوری که وقتی لابیا بخیه می شود (بخیه می شود)، لبه چروکیده لابیا دست نخورده باقی می ماند. این ظاهر طبیعی تری را برای لابیا مینور حفظ می کند. به طور مشابه، در صورت انجام عمل جراحی برای کوچک کردن لابیا ماژور، می‌توان بخش داخلی هر لابیوم از لابیا ماژور را نیز برداشت.

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی تجدیدنظر چیست؟

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

جراح شما ممکن است بسته به تخصص جراحی یا نتیجه دلخواه شما، روش های ترجیحی دیگری داشته باشد. شما و جراحتان برای انتخاب روش جراحی که به بهترین وجه اهداف و نگرانی های شما را برآورده می کند، با هم کار خواهید کرد.

متخصص عمل های جراحی زیبایی واژن در اصفهان

متخصص جراحی زیبایی واژن در اصفهان

روش بزرگ کردن

برای بزرگ کردن لابیا ماژور شما، جراح مقدار کمی چربی را از ناحیه دیگری از بدن مانند شکم یا ران شما (در روش لیپوساکشن) می گیرد و آن را به لابیا بزرگ شما تزریق می کند. تزریق اسید هیالورونیک به لابیا ماژور یک گزینه جایگزین است.

جراحی تایید جنسیت

از بافت آلت تناسلی می توان برای ایجاد لابیا استفاده کرد. لابیاپلاستی یک مرحله در کل فرآیند جراحی ترمیمی تایید کننده جنسیت است.
تمام برش ها در روش هایی که در بالا توضیح داده شد با بخیه های قابل جذب (بخیه) بسته می شوند که به مرور زمان حل می شوند و نیازی به برداشتن ندارند. محل جراحی شما با پانسمان جراحی پوشانده شده است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *