دلایل زیبایی لابیاپلاستی واژن زنان

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


دلایل زیبایی لابیاپلاستی واژن زنان

دلایل زیبایی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یکی از پرطرفدارترین روش‌های زنان و زایمان است که توسط خانم‌هایی که می‌خواهند اعتماد به نفس را به بدن خود بازگردانند، درخواست می‌شود. نتایج لابیاپلاستی با توانایی برداشتن بافت و پوست اضافی لبیال با جراحی می‌تواند واقعاً زندگی را تغییر دهد. این روش می تواند ظاهر زیبایی را با لب هایی که کوچکتر و متقارن تر به نظر می رسند، ایجاد کند. جراحی لابیاپلاستی همچنین برای اصلاح بسیاری از نگرانی های عملکردی از جمله درد و تحریک بسیار موثر است.

لابیاپلاستی که به عنوان کاهش لابیا نیز شناخته می شود، اگر به دلایل زیبایی انجام شود، معمولاً در NHS در دسترس نیست. در حالی که این روش ممکن است در گذشته برای تسکین درد و سوزش انجام شده باشد، NHS اکنون بیشتر انواع روش های لابیاپلاستی را تامین نمی کند.

پیشنهاد مطالعه
درمورد مایع آمنیوتیک چه باید بدانید؟

دکتر شهرزاد شعبانی نیا   دارای فلوشیپ جراحی زیبایی زنان از برترین و بزرگترین انجمن زیبایی زنان در امریکا و دارای بیشترین سابقه در جراحی لابیاپلاستی و متخصص  لابیاپلاستی اصفهان می باشند.

اکثر خانم ها تصمیم به انجام لابیاپلاستی برای بهبود ظاهر زیبایی لابیا مینور یا لب بزرگ می گیرند. هیپرتروفی لابیال اصطلاحی است که برای توصیف بزرگی لابیاها استفاده می‌شود و باعث می‌شود بسیاری از زنان با از دست دادن اعتماد به نفس، خجالت زیادی را تجربه کنند. عدم تقارن لابیاها اغلب قابل توجه است و ممکن است توسط یک شریک صمیمی مورد توجه قرار گیرد که بر اعتماد به نفس تأثیر می گذارد.

هنگامی که لابیای بزرگ شده روی لباس مالیده می شود، ممکن است تحریک ایجاد شود و منجر به درد و ناراحتی قابل توجهی شود. زنان ممکن است نیاز داشته باشند از پوشیدن لباس های تنگ خودداری کنند و ممکن است ندانند که یک درمان جراحی بسیار موثر برای تسکین علائم آنها وجود دارد.

پیشنهاد مطالعه
تأثیر رابطه جنسی بر عفونت زنان

ظاهر زیبایی لابیا شامل طیف وسیعی از طبیعی بودن است. آنچه در یک زن به نظر می رسد لابیای طبیعی است، ممکن است در زن دیگر هیپرتروفی لابیال در نظر گرفته شود. هیچ نوع نرمال لابیا وجود ندارد و هر زن متفاوت است. لابیاپلاستی اصفهان بسیاری از خانم ها لابیاپلاستی را برای بهبود ظاهر زیبایی لابیا انتخاب می کنند و روش جراحی دقیق انتخاب شده به نیازها و ترجیحات زن بستگی دارد.

کاهش لابیا موثرترین نوع لابیاپلاستی برای کاهش اندازه لابیا یا لابیا مینور است. بسیاری از زنان ممکن است لبه های برچسب هایپرپیگمانته داشته باشند و بخواهند با برداشتن بافت بیش از حد لابیا از شر آن خلاص شوند.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیا مینور پایانه های عصبی زیادی دارد که آنها را نسبت به لابیا بزرگ خارجی حساس تر می کند. کاهش لابیا مینور را می توان با لابیاپلاستی تریم یا لابیاپلاستی گوه ای انجام داد. هر دو نوع لابیاپلاستی ممکن است با کاهش هود کلیتورال ترکیب شوند تا اندازه یک هود کلیتورال بزرگ کاهش یابد. کاهش هود کلیتورال به عنوان “هودکتومی” نیز شناخته می شود.

پیشنهاد مطالعه
مزایا و معایب لابیاپلاستی

دکتر شهرزاد شعبانی نیا یکی از برترین جراحان لابیاپلاستی در اصفهان است و یک تیم کاملاً زن از پرستاران تئاتر دارد که از او در طول مشاوره‌ها و عمل‌ها حمایت می‌کنند. انتخاب لابیاپلاستی می تواند برای بسیاری از خانم ها یک ناحیه حساس باشد. ما تجربه را طوری طراحی کرده‌ایم که با یک پزشک زن و یک تیم پرستاری تماماً زن، تا حد ممکن احساس حمایت کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *