آنچه باید در مورد رشد مجدد بافت لابیا مرتبط با بارداری بدانید!؟

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا


آنچه باید در مورد رشد مجدد بافت لابیا مرتبط با بارداری بدانید!؟

رشد مجدد بافت لابیا

زایمان تنها رویداد مرتبط با بارداری نیست که می تواند بر اندازه و ظاهر لابیاها تأثیر بگذارد. در مراحل پایانی بارداری، بدن زنان مملو از هورمون هایی است که در واقع می توانند باعث رشد چشمگیر لب شوند. این امر حتی برای زنانی که قسمت اعظم لابیا مینور را با جراحی برداشته اند نیز صادق است.

تنها به همین دلیل، بسیاری از زنانی که در گذشته لابیاپلاستی انجام داده‌اند، پس از هر گونه بارداری اضافی، تمایل دارند به دنبال درمان بیشتر باشند. خوشبختانه، اغلب می‌توان در صورت نیاز به پالایش این ناحیه ادامه داد، تا زمانی که بافت‌های کافی برای اصلاح و سلامت واژن باقی بماند.

در این مورد، یک روش پس از بارداری را می توان انجام داد تا فقط بافت های اضافی را که این هجوم طبیعی هورمون ها ایجاد کرده است، از بین ببرد.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص در زمینه های  لابیاپلاستی اصفهان می باشند که بهترین گزینه را در مورد عمل لابیاپلاستی ارائه می دهند.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

گزینه های مختلف در واژینوپلاستی که ممکن است بر زایمان تاثیر منفی بگذارد:

در حالی که لابیاپلاستی بر ظاهر بیرونی و ویژگی های واژن متمرکز است، اشکال خاصی از واژینوپلاستی به طور مستقیم بر کانال زایمان تأثیر می گذارد. چه این روش‌ها به‌عنوان روش‌های تهاجمی یا کم تهاجمی انجام شوند، مطمئناً تأثیری بر تجربیات آینده زنان در زایمان خواهند داشت.

به این ترتیب، اگر شما هر شکلی از واژینوپلاستی انجام داده اید، به ویژه هر روش واژینوپلاستی ترکیبی که شامل سفت کردن واژن با جراحی است، باید قبل از زایمان با OB/GYN خود در مورد این درمان ها صحبت کنید.

پیشنهاد مطالعه
درمان افتادگی رحم چیست؟

برخی از تکنیک‌های سفت کردن واژن ممکن است زمانی که تحت فشار وزن اضافی بدن، وزن جنین در حال رشد و وزن تمام مایعات اطراف قرار می‌گیرند، خوب عمل نکنند. علاوه بر این، درمان‌های سفت کردن واژن برای باریک کردن یا منقبض کردن واژن طراحی شده‌اند.

بسته به فرد، این ممکن است باعث عوارض جزئی در طول زایمان طبیعی شود. یکی از راه‌های کاهش خطر رفع تنگی واژن در حین زایمان پس از درمان، انتخاب ساده زایمان سزارین یا سزارین است.

در مورد درمان هایی که در گذشته انجام داده اید شفاف باشید:

با کمال تعجب، بسیاری از زنانی که تحت عمل‌های واژینوپلاستی ترکیبی قرار گرفته‌اند، از تمام کارهایی که انجام شده است آگاه نیستند. اگر مطمئن نیستید که یک جراح سابق دقیقاً چگونه هر جنبه یا ناحیه ای از واژن شما را اصلاح کرده است، لابیاپلاستی اصفهان ممکن است بخواهید این اطلاعات را دریافت کنید. اینها جزئیاتی هستند که باید در طول قرار ملاقات خود به پزشک اطلاع دهید.

آنها همچنین باید با OB/GYN مسئول مراقبت های دوران بارداری و زایمان شما در میان گذاشته شوند.

اگرچه معمولاً به افراد توصیه می‌شود قبل از انجام روش‌های سفت کردن واژن تا پایان بچه‌دار شدن صبر کنند، اما وقتی تیم پزشکی به خوبی توصیه می‌شود، می‌تواند به‌طور شگفت‌آوری خطرات کمی برای کاهش یا مبارزه با آنها وجود داشته باشد.

در مورد نگرانی های خود صریح باشید:

اگر در گذشته لابیاپلاستی انجام داده اید و اکنون باردار هستید یا قصد باردار شدن دارید، فورا با مطب ما تماس بگیرید. تنظیم قرار ملاقات مشاوره به شما امکان می دهد راهنمایی و اطلاعات مربوط به نیازها را دریافت کنید.

پیشنهاد مطالعه
واژینیسموس چیست؟

ممکن است شما کاملاً از ظاهر و احساس واژن پس از بارداری خود راضی باشید. با این حال، اگر کشش و طویل شدن قابل توجه لابیاها در نتیجه فرزندآوری اتفاق بیفتد، می توانید با توجه به سابقه واژینوپلاستی و میزان بافت زنده ای که هنوز در ناحیه درمان وجود دارد، دریابید که کدام گزینه های درمانی در دسترس شما باقی می مانند. رشد مجدد بافت لابیا

اگر مقدار زیادی از بافت در طی هر گونه عمل جراحی واژینوپلاستی قبلی بریده شده باشد، سایر اقدامات کمتر تهاجمی ممکن است راه جایگزینی برای بهبود بیشتر ظاهر لابیای داخلی و خارجی ارائه دهند.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

با استفاده دقیق از تکنیک‌های اصلاح واژن، می‌توان لابیاها را با حداقل برداشتن بافت ساده کرد.

این باعث می شود زمان بهبودی به طور قابل توجهی کوتاهتر شود و ظاهر کلی طبیعی به نظر برسد. همچنین تضمین می کند که بافت کافی برای زنانی که ممکن است به دلیل زایمان در آینده به روش های اصلاحی اضافی نیاز داشته باشند، باقی می ماند.

توجه به این نکته مهم است که نه لابیاپلاستی و نه هیچ روش دیگر جوانسازی یا اصلاح واژن قادر به متوقف کردن کامل روند طبیعی پیری یا جلوگیری از هر گونه ساییدگی و پارگی طبیعی نیست. به این ترتیب، انجام چندین عمل لابیاپلاستی در طول زندگی زنان غیر معمول نیست.

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی همزمان با زایمان امکان پذیر است؟

هنگامی که رشد بافت جدید مرتبط با هورمون بیش از حد باشد، درمان‌های اضافی می‌توانند برای بازگرداندن اعتماد به نفس زنانه و برای لذت بردن از سطوح بالایی از راحتی شخصی در محیط‌های صمیمی کلیدی باشند.

هر بیمار به صورت موردی برای درمان در نظر گرفته می شود و عواملی مانند سلامت عمومی، تنظیم خانواده و وضعیت منطقه درمان همیشه در تعیین کاندیداتوری نقش دارند.

آرامش داشته باشید و از بارداری خود لذت ببرید:

حاملگی پس از انجام درمان برای از بین بردن آسیب های دوران بارداری، زایمان و شیردهی مطمئناً می تواند سؤالات زیادی را ایجاد کند. ممکن است از خود بپرسید که آیا زایمان طبیعی از طریق زایمان طبیعی بی‌خطر است یا خیر و آیا روش‌های قبلی شما به نحوی باعث افزایش سایش در بارداری جدید می‌شود. رشد مجدد بافت لابیا

خوشبختانه، خطرات زایمان پس از عمل لابیاپلاستی همیشه حداقل است، اگر اصلا وجود داشته باشد. لابیاپلاستی اصفهان خطر کوچکی برای مشاهده رشد بافت جدید مرتبط با هورمون، و تجربه کشش و شلی بیشتر در بافت‌های لبی باقی‌مانده وجود دارد.

بسیاری از زنانی که روش‌های جوان‌سازی واژن را انجام داده‌اند، قصد ندارند فرزند بیشتری داشته باشند.

اگر در حال حاضر با غافلگیری خوشایند اضافه شدن به خانواده جدید روبرو هستید، مهمترین دغدغه شما باید آرامش و لذت بردن از بارداری باشد.

هنگامی که شما و متخصص زنان و زایمان شما یک برنامه عملی و متناسب با نیازهای زایمان را ایجاد کردید، می توانید شروع به نگاه کردن به نحوه برخورد با زیبایی واژن در آینده کنید.

برای برنامه ریزی یک مشاوره شخصی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *