روشن-سازی-واژن

روشن-سازی-واژن


داروهای روشن سازی واژن چه چیزهایی هستند؟

روشن سازی واژن

 

رویه ها و پمادهای تجویزی

اگر درمان‌های خانگی و درمان‌های OTC کمکی نکردند، ممکن است بخواهید با متخصص پوست خود در مورد محصولاتی که با نسخه یا روش‌های پزشکی در دسترس هستند صحبت کنید که می‌تواند به روشن شدن پوست شما کمک کند. در زیر برخی از درمان های اضافی وجود دارد که ممکن است پزشک شما توصیه کند.

هیدروکینون

درمان استاندارد پوستی که برای سفید کردن پوست استفاده می شود، کرم حاوی هیدروکینون است. متخصص پوست قادر به تجویز هیدروکینون خواهد بود. مطالعات حیوانی انجام شده است که نشان می دهد هیدروکینون ممکن است سرطان زا باشد، به این معنی که ممکن است باعث سرطان شود. اغلب فقط برای استفاده کوتاه مدت توصیه می شود. طبق دستور متخصص پوست خود از آن استفاده کنید.

بهترین عمل زیبایی لابیاپلاستی می باشد که در اصفهان انجام میگیرد.

پیشنهاد مطالعه
آیا لابیاپلاستی عوارض دارد؟

رتینوئیدها

محصولات رتینوئیدی مبتنی بر ویتامین A نیز OTC در دسترس هستند، اما متخصص پوست می‌تواند غلظت‌های قوی‌تری را تجویز کند. رتینوئیدها، مانند رتینوئیک اسید، رشد سلول های پوست را تنظیم می کنند و گزینه ای بالقوه برای درمان هایپرپیگمانتاسیون پوست هستند.

ممکن است لازم باشد چند ماه قبل از مشاهده نتایج از یک محصول رتینوئید استفاده کنید. محصولات رتینوئید ممکن است پوست شما را خشک و نسبت به آفتاب حساس تر کنند.

روشن-سازی-واژن

روشن-سازی-واژن

 

درمان های لیزری

روشن کردن پوست با لیزر روشی موثر است که می تواند رنگدانه های پوست را بدون ایجاد اسکار کاهش دهد. متخصص پوست شما می تواند در مورد اینکه آیا لیزر درمانی برای نیازهای شما مناسب است یا خیر صحبت کند. روند بهبودی ممکن است هنگام درمان قسمت داخلی ران ناراحت کننده باشد، به خصوص اگر ران های شما مرتباً به هم ساییده شوند.

پیشنهاد مطالعه
آیا روش لابیاپلاستی واقعاً ضروری است؟

دکتر شهرزاد شعبانی نیا در زمینه لابیاپلاستی اصفهان ، واینتینگ اصفهان متخصص و با تجربه هستند و قادراند بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهند.

از روشن کننده های تزریقی پوست خودداری کنید

منبع معتبر سازمان غذا و دارو (FDA) استفاده از محصولات روشن کننده پوست تزریقی را توصیه نمی کند. شواهد کافی مبنی بر کارکرد آنها وجود ندارد و ممکن است خطرات سلامتی مرتبط با آن وجود داشته باشد.

اگر در معرض افزایش خطر تیره شدن قسمت داخلی ران هستید، چند کار وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از تیره شدن پوست انجام دهید:

با پوشیدن شورت دوچرخه یا جوراب های نایلونی زیر دامن یا لباس از چروک شدن جلوگیری کنید.
ناحیه داخلی ران را تمیز نگه دارید و به خوبی لایه برداری کنید تا از تجمع پوست مرده جلوگیری کنید.
برای جلوگیری از تعریق بیش از حد و اصطکاک لباس های گشاد و قابل تنفس بپوشید.
از تراشیدن یا اپیلاسیون مکرر ناحیه برای جلوگیری از تحریک خودداری کنید.
همیشه هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید از SPF 30 یا بالاتر استفاده کنید و در صورت امکان از قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید خودداری کنید.

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی چیست و شامل چه مواردی می شود؟

برای عضویت یا مشاهده صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

 

روشن-سازی-واژن

روشن-سازی-واژن

نتیجه گیری

هایپرپیگمانتاسیون قسمت داخلی ران شایع است و برای سلامتی شما مضر نیست. بسیاری از درمان های خانگی، محصولات OTC و درمان های پزشکی وجود دارد که می توانید برای روشن کردن پوست تیره از آنها استفاده کنید. علاوه بر این، تمیز نگه داشتن ناحیه، پرهیز از پوسته پوسته شدن، و محدود کردن قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند به کاهش خطر تیره شدن قسمت داخلی ران در آینده کمک کند.

برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *