آیا روش لابیاپلاستی واقعاً ضروری است؟

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا


آیا روش لابیاپلاستی واقعاً ضروری است؟

روش لابیاپلاستی

سایر مسائل کاربردی تر ممکن است یک عامل انگیزشی در زنانی باشد که به دنبال لابیاپلاستی هستند. تحریک و درد در حین ورزش یا رابطه جنسی – در نتیجه داشتن لبهای داخلی بزرگ و بیرون زده – یکی از احتمالات است. ضربه یا آسیب به لابیا در هنگام زایمان یکی دیگر از موارد است.

من تمایل دارم این روش را به زنان ورزشکار، رقصنده‌ها یا زنانی که لابیای آنها به دلیل چروکیدگی زخم و ناراحت‌کننده شده است پیشنهاد دهم. این روش تنها در صورتی مفید خواهد بود که لابیای داخلی بزرگتر از ۴ سانتی متر باشد و باعث ساییدگی و درد قابل توجهی شود.

انتخاب های ما برای لابیاپلاستی – آنها چه هستند و آیا از نظر پزشکی ضروری هستند؟

خطرات – آنچه باید بدانید

برخی از زنان گزارش می دهند که انجام لابیاپلاستی کیفیت زندگی آنها را بهبود بخشیده است. با این حال، عوارضی از جمله آسیب عصبی و برداشتن بیش از حد ممکن است رخ دهد. مورد دوم می تواند منجر به خشکی مزمن و زخم در نزدیکی دهانه واژن شود که منجر به رابطه جنسی دردناک می شود.

پیشنهاد مطالعه
کشیدن سیگار در خانم‌ها و عوارض آن

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص در زمینه های  لابیاپلاستی اصفهان ، واینتینگ اصفهان هستند و همچنین بهترن پزشک رنان در اصفهان معرفی شده اند.

دستورالعمل RCOG بیان می کند که هیچ کس زیر ۱۸ سال نباید لابیاپلاستی انجام دهد زیرا لابیاها می توانند از بلوغ تا اوایل بزرگسالی به رشد خود ادامه دهند. لابیاپلاستی به ندرت در NHS در دسترس است و اکثریت قریب به اتفاق روش ها در بخش خصوصی انجام می شود.

یک نگرانی اصلی من این است که آیا کلاهک کلیتورال عمل می‌شود. برخی جراحان این کار را انتخاب می کنند اگر زنی بگوید که دوست ندارد کلاه کلیتورالش آویزان شود و می خواهد کلیتوریس بیشتر در معرض دید قرار گیرد.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

اما یکی از مشکلات عمل جراحی روی کلاهک این است که شما در قلمرو کلیتورال هستید. قانون ختنه زنان (FGM) نکته دوم این است که اگر کلاه کلیتورال را برش دهید، کلیتوریس آشکار می شود و باعث درد وحشتناکی برای کلیتوریس می شود.

همان ارائه دهندگانی که عمل های تکراری را ارائه می دهند، لابیاپلاستی اولیه را نیز ارائه می دهند. “بررسی محتوای تبلیغات، کمبود تاسف بار اطلاعات با کیفیت در مورد ایمنی و اثربخشی را شناسایی کرده است.

پیشنهاد مطالعه
4 سوال رایج زنان در مورد بهبودی پس از لابیاپلاستی

همان زنانی که انتظارات آنها با جراحی اولیه آنها برآورده نمی شود، اکنون مورد هدف بیشتر موارد مشابه هستند. من عمیقا نگران هستم که صنعت تقریباً بدون مخالفت در همان کشورهایی که «ختنه زنان» به عنوان خشونت علیه دختران و زنان تلقی می‌شود، ترویج می‌شود.

اگر لابیای شما در حین ورزش یا فعالیت جنسی دچار مشکل می شود یا بعد از زایمان همچنان احساس درد و ناراحتی می کنید، به پزشک عمومی خود مراجعه کنید.

آنها می توانند در صورت لزوم شما را برای ارزیابی بیشتر به متخصص زنان ارجاع دهند، زیرا برفک دهان، لیکن اسکلروزوس و سایر مشکلات فرج می توانند علائم مشابهی ایجاد کنند.

اگر در مورد ظاهر اندام تناسلی خود مضطرب هستید، کمک گرفتن از یک درمانگر روان-جنسی ممکن است مفید باشد. هر گونه جراحی در ناحیه تناسلی باید توسط متخصص زنان و زایمان انجام شود که در این روش با تجربه است.

همچنین ممکن است بخواهید در مورد تنوع ظاهر فرج ها تحقیق کنید. منابع آموزشی و آثار هنری فراوانی وجود دارد که می تواند تصویر واقعی تری از آنچه در واقع در مورد اندام تناسلی ما طبیعی است ارائه دهد.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

من فکر می‌کنم دیدن برخی از این آثار هنری اخیر و غیره نشان دادن تنوع فرج برای زنان مهم است.

پیشنهاد مطالعه
سفت کردن واژن با جراحی لابیاپلاستی در اصفهان

به عنوان مثال، دیوار بزرگ واژن اثر مجسمه ساز جیمی مک کارتنی شامل گچ بری ۴۰۰ فرج زن است و تنوع «عادی» را نشان می دهد.

اما مسلماً برای برخی از زنان همه چیز به خاطر شرمندگی از خود است. “هر چه که محرک بوده است – چه کسی باشد یا چیزی که باعث شده چنین احساسی داشته باشد – مشکل همین است. برای زنانی که احساس می کنند لب هایشان جذاب نیست، حمایت روانی مفید است.

لیائو این پیام مهم را در مورد تنوع ویژگی های جنسی انسان بازتاب می دهد.

وادار کردن بدن به تناسب بهتر با ایده‌آل خیالی، پروژه‌ای محکوم به فناست. مد تغییر می‌کند. آناتومی تغییر می‌کند. دامنه خودتنظیمی برای انطباق با هنجارهای ساخته شده بی‌پایان است. برای برخی می‌تواند بسیار سودآور و پرهزینه و بالا باشد. خطر برای دیگران.

امروز با ما تماس بگیرید یا برای برنامه ریزی یک مشاوره شخصی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی با ما تماس بگیرید.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *