لابیاپلاستی باربی – چیست؟ – بهترین لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


لابیاپلاستی باربی – چیست؟ – بهترین لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی باربی

لابیاپلاستی باربی از سطح رضایت بالایی برخوردار است.

لابیاپلاستی باربی که گاهی به آن لابیاپلاستی عروسک باربی نیز گفته می شود، احتمالاً جامع ترین عمل است. هدف آن ایجاد ظاهری باربی لابیاپلاستی با کاهش لابیا مینور و هود کلیتورال است تا هیچ بافت پوستی آویزان نشود. فقط یک خط عمودی مستقیم در وسط وجود خواهد داشت.

این لابیاپلاستی باربی ممکن است شامل حداکثر سه روش اساسی باشد. اولاً لابیا مینور تا حد امکان کوتاه می شود، ثانیاً تا آنجا که ممکن است بافت از کلاهک کلیتورال خارج می شود و ثالثاً در صورت لزوم ممکن است سلول های چربی به لابیا بزرگ منتقل شوند.

لابیاپلاستی باربی در بین بیمارانی که زیبایی ظاهر لابیاپلاستی را دوست دارند از رضایت بالایی برخوردار است.

روش تریم لابیاپلاستی

روش تریم لابیاپلاستی رایج ترین روش مورد استفاده است. همانطور که از نام آن پیداست، این روش لابیاپلاستی لابیاپلاستی اضافی را در تمام طول آن «کوچک» می کند. همچنین به این معنی است که هر بافت هیپرپیگمانته یا تیره بریده می شود و لبه “جدید” لابیا مینور رنگ پوست معمولی صورتی خواهد بود. روش تریم لابیاپلاستی می تواند طول بیش از حد، عدم تقارن و تغییر رنگ لابیا مینور را با موفقیت درمان کند.

پیشنهاد مطالعه
جوانسازی واژن چقدر دوام دارد و آیا ماندگار است؟

برش در طول لابیا مینور ایجاد می شود، اما با بالغ شدن اسکار باید محتاط تر شود. جراح معمولاً محل برش را در بهترین مکان برای جلوگیری از هرگونه از دست دادن حس بعدی در این ناحیه قرار می دهد.

بعد از معاینه اگر به لابیاپلاستی اصفهان نیاز داشته باشید ما شما را به بهترین نحو راهنمایی میکنیم.

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی با لیزر

استفاده از لیزر برای عمل لابیاپلاستی یا واژینال را می توان به دو نوع روش متفاوت تقسیم کرد. اولین مورد، لابیاپلاستی کاهش با لیزر است که در آن اساساً لابیاپلاستی با روش تریم انجام می شود، با این تفاوت که به جای ایجاد برش با اسکالپل، از لیزر استفاده می شود. جراح قبل از جراحی با بیمار در مورد مقدار بافتی که باید برداشته شود صحبت می کند.

پیشنهاد مطالعه
چه کسانی می توانند به PCOS مبتلا شوند؟

هنگامی که بیمار بی حسی موضعی دریافت کرد، بافت «اضافی» بسته شده و با لیزر برداشته می شود. معمولاً نیازی به بخیه نیست و ممکن است بیمار پس از چند ساعت به خانه برود. میزان موفقیت لابیاپلاستی کاهش لیزر بسیار خوب است.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

لیزر در نزدیکی بدن زن

میزان موفقیت لابیاپلاستی کاهش لیزر بسیار خوب است.

روش دوم، جوانسازی واژن با لیزر است. در این نوع لابیاپلاستی از پرتوهای لیزر برای بازیابی و بهبود کیفیت و عملکرد بافت استفاده می شود. با گذشت زمان و به خصوص پس از زایمان، میزان کلاژن در بافت واژن کاهش یافته و قدرت خود را از دست می دهد.

این اتفاق تقریباً به همان شکل در پوست در جاهای دیگر رخ می دهد و یکی از دلایلی است که مثلاً چین و چروک روی صورت ظاهر می شود. جوانسازی واژن با لیزر یک روش جراحی غیر تهاجمی است که باعث گرم شدن و بازسازی کلاژن به ویژه در کانال واژن می شود و در نتیجه هر گونه شلی در این ناحیه را سفت و ترمیم می کند.

پیشنهاد مطالعه
از لابیاپلاستی خود چه انتظاری دارید؟

ممکن است مشکلاتی مانند مقاربت دردناک، بی اختیاری ادرار، عفونت های مکرر واژن یا مجاری ادراری و خشکی واژن را برطرف کند. “سفت کردن” ظاهر زیبایی واژن را نیز بهبود می بخشد، اما نه به روشی چشمگیر مانند لابیاپلاستی معمولی. معمولاً دو تا سه جلسه در یک دوره سه ماهه مورد نیاز است. جوانسازی واژن با لیزر ارزانتر از هزینه لابیاپلاستی کاهش لیزر است.

متخصص عمل های جراحی زیبایی واژن در اصفهان

متخصص جراحی زیبایی واژن در اصفهان

 

دکتر شهرزاد شعبانی نیا

👩‍⚕️جراح و متخصص زنان و زایمان و زیبایی زنان
🔰دارای بوردتخصصی⁣
🔰لابياپلاستی اصفهان / وایتینگ اصفهان

جهت کسب اطلاعات تماس (آدرس مطب، شماره تماس و …) لطفا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *