لابیاپلاستی تحت بی حسی موضعی آیا درد دارد؟

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا


لابیاپلاستی تحت بی حسی موضعی آیا درد دارد؟

لابیاپلاستی تحت بی حسی

لابیاپلاستی تحت بی حسی موضعی توسط PSCON در طی لابیاپلاستی، جراح شما لابیا مینور یا لب های داخلی واژن را دوباره شکل می دهد. دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است به فکر انجام لابیاپلاستی باشید.

به عنوان مثال، برخی از زنان دارای عدم تقارن هستند که مایلند اصلاح شوند. سایر زنان به طور طبیعی لابیای بزرگی دارند که به دلایل زیبایی شناختی یا دلایل دیگر مایل به کاهش آن هستند.

به عنوان مثال، داشتن لب های بزرگ می تواند باعث تحریک در حین برخی از فعالیت ها (مانند دوچرخه سواری) شود و حتی می تواند باعث ایجاد مقاربت دردناک به دلیل چروک شدن یا پیچ خوردگی لابیا شود. حتی پوشیدن برخی لباس‌ها، مانند شلوار جین تنگ یا شلوار یوگا، به دلیل ناراحتی ناشی از مالش یا فشار پارچه، برای زنانی که لابیای بزرگ‌تری دارند، ممنوع است.

و اگر لابیای بزرگ یا ناهموار دارید، ممکن است نسبت به ظاهر خود احساس بی‌توجهی داشته باشید و این می‌تواند تأثیرات خود را بر زندگی جنسی شما بگذارد.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص در زمینه های  لابیاپلاستی اصفهان

خوشبختانه، اگر هر یک از این مشکلات را تجربه کردید، یک راه حل جراحی برای داشتن لب های بزرگ یا ناهموار وجود دارد که به جراح بسیار ماهر شما این امکان را می دهد تا بافت اضافی را برداشته و لابیا را مطابق میل شما تغییر دهد.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

این جراحی سرپایی که لابیاپلاستی نام دارد، می تواند نسبتاً سریع و با خطر کم عوارض انجام شود. این جراحی بسیار محبوب شده است، زیرا سریع، موثر است و نتایج عالی می دهد.

پیشنهاد مطالعه
هر آنچه که باید در مورد عفونت مجاری ادراری بدانید!

و از آنجایی که زنان بیشتر موهای واژن خود را اصلاح می کنند یا موهای زائد خود را از بین می برند، لابیاهای ناهموار و بد شکل بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و بسیاری از زنان برای رفع نگرانی های خود، لابیاپلاستی را انتخاب می کنند.

در حالی که برخی از بیماران لابیاپلاستی را تحت بیهوشی عمومی انجام می دهند، انجام این روش بسیار موثر و سریع تحت بی حسی موضعی در مرکز پیشرفته ما در مرکز جراحی پلاستیک نشویل امکان پذیر است.

انجام این روش تحت بی حسی موضعی مزایای متعددی نسبت به بیهوشی عمومی دارد. این وبلاگ درباره این روش بحث می‌کند، چرا ممکن است ترجیح دهید آن را بدون بیهوشی عمومی انجام دهید، و در طول این فرآیند چه انتظاری دارید.

در حین لابیاپلاستی چه اتفاقی می افتد؟

در طی عمل لابیاپلاستی، یک یا هر دو لابیای شما کوتاه می‌شوند تا ظاهر و راحتی آن‌ها افزایش یابد. در مواردی که عدم تقارن وجود دارد، اما شما از لابیای کوچک‌تر راضی هستید، ممکن است تنها یکی از آنها کوتاه شود تا با دیگری مطابقت داشته باشد و تقارن را به واژن شما بازگرداند.

پیشنهاد مطالعه
مزایای انجام لابیاپلاستی با بی حسی موضعی چیست؟

در موارد دیگر، خانم‌ها ترجیح می‌دهند هر دو لابیا را تغییر شکل دهند تا لب‌های واژن کوچک‌تر و صاف‌تر ایجاد شود. ما می دانیم که این جراحی به دلیل ناحیه ای از بدن شما که تحت درمان است می تواند کمی ناراحت کننده باشد، اما متوجه خواهید شد که ما دائماً تلاش خواهیم کرد تا در طول این فرآیند احساس راحتی و امنیت کنید.

جراحان پلاستیک زن ما می توانند با نگرانی های شما ارتباط برقرار کنند و هنگامی که برای مشاوره اولیه وارد می شوید، به شما آرامش می دهند.

دو روش اصلی برای لابیاپلاستی، روش تریم و روش گوه ای وجود دارد که بافت را از قسمت های مختلف لابیا خارج می کند. با استفاده از روش تریم، جراح شما بافتی را از لبه بیرونی لابیا خارج می‌کند تا اندازه کوچک‌تری ایجاد کند و لبه خارجی را مجدداً کانتور کند.

هنگامی که شکل و اندازه مورد نظر به دست آمد، بخیه ها در امتداد این لبه بیرونی قرار می گیرند. این روش برای لابیاپلاستی محبوب است زیرا به جراح شما اجازه می‌دهد لبه‌ای زنانه و صاف برای لابیاهایی با اندازه جدید ایجاد کند.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

در مقابل، روش گوه ای یک گوه از بافت پای شکل را از لابیا که تا حدودی از لبه بیرونی به سمت داخل است، جدا می کند. این اجازه می دهد تا لبه خارجی طبیعی لابیا حفظ شود و بخیه ها از لبه بیرونی به سمت داخل قرار می گیرند.

پیشنهاد مطالعه
چگونه می توانید یک ارائه دهنده عمل لابیاپلاستی را بیابید:

روش گوه ای معمولاً نسبت به روش تریم کمتر رایج است، زیرا بیشتر زنان ترجیح می دهند لبه بیرونی لابیا را تغییر شکل دهند و بنابراین روش تراش را انتخاب می کنند.

لابیاپلاستی شما می تواند تحت بیهوشی عمومی یا موضعی انجام شود که هر دو از درد در حین جراحی جلوگیری می کنند. چه به شما یک عامل بی حس کننده موضعی داده شود، لابیاپلاستی نسبتا سریع خواهد بود.

پس از تمیز کردن، اندازه گیری و علامت گذاری ناحیه لابیا برای اصلاح، جراح شما از تیغه ای برای برداشتن ماهرانه بافت های اضافی استفاده می کند. سپس بخیه ها گذاشته می شود و ناحیه جراحی با بانداژ پانسمان می شود.

امروز با ما تماس بگیرید یا برای برنامه ریزی یک مشاوره شخصی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی با ما تماس بگیرید.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

💠 با تشکر فراوان از محبت همه شما عزیزان
امیدوارم که آفتاب مهرتان پیوسته بر من بتابد
و همواره خدمتگزار شما باشم…
🌹 دکتر شهرزاد شعبانی نیا
دارنده مدرک فلوشیپ زیبایی زنان در اصفهان
و جراح و متخصص زنان و زایمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *