لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان


دوش واژینال چیست و چه تاثیری در زیبایی واژن زنان دارد.

لابیاپلاستی چیست و چگونه باعث زیبایی می شود؟

لابیاپلاستی در اصفهان

لابیاپلاستی نوعی جراحی پلاستیک است که برای تغییر لابیای داخلی یا خارجی واژن استفاده می شود. لابیاپلاستی به دلایل مختلفی انجام می شود. زنان معمولاً به دنبال راه‌هایی برای بازگرداندن حس، ترمیم بافت‌های آسیب‌دیده در حین زایمان یا تغییر ظاهر واژن خود هستند زیرا معتقدند در محدوده طبیعی قرار نمی‌گیرند.

در حین لابیاپلاستی، جراح بافت موجود را دستکاری می کند یا بافت را برای تغییر اندازه لب های لابیا برمی دارد. در برخی موارد، این کار برای کوچک‌تر کردن دهانه واژن و با هدف افزایش حساسیت در ناحیه انجام می‌شود.

لازم به ذکر است که افزایش حساسیت لزوما همیشه مثبت نیست، زیرا بسیاری از زنان برای مدتی پس از بهبودی با کشش مجدد پوست و عضلات، ناراحتی یا درد را در اطراف نواحی بخیه شده تجربه می کنند.

 لابیاپلاستی اصفهان ، واینتینگ اصفهان.

بهبود ظاهر واژن بدون جراحی

زنان فقط به دلایل زیبایی لابیاپلاستی را انتخاب می کنند. این عمل به طور کلی توصیه نمی شود زیرا ممکن است عوارض جانبی منفی زیادی در ارتباط با جراحی وجود داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه
مزایای زایمان طبیعی بدون درد چیست؟

خوشبختانه، ما اکنون روش های غیرجراحی شگفت انگیزی را در دسترس داریم. ThermiVa، یک راه حل غیرجراحی پیشگامانه، به تحریک رشد کلاژن کمک می کند و ماهیچه ها و بافت واژن را از داخل و خارج سفت می کند. کلاژن همچنین به بازیابی سلامت اعصاب به طور طبیعی کمک می کند. با ThermiVa هیچ زمان قطعی وجود ندارد و می توانید فعالیت های جنسی را در همان روز از سر بگیرید.

بیماران بهبود قابل توجهی را در تنگی واژن، بهبود ظاهر واژن و بازیابی رطوبت واژن تجربه کرده اند.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

پیشنهاد مطالعه
راهنمای ریکاوری لابیاپلاستی چگونه است؟

 

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

خطرات لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک روش پیچیده است که می تواند برای اصلاح ظاهر لابیای داخلی و خارجی استفاده شود. علاوه بر این، خطر قابل توجهی برای زخم و درد وجود دارد. لابیاپلاستی گاهی اوقات به عنوان بخشی از واژینوپلاستی انجام می شود که به سفت شدن ماهیچه های ناحیه نیز کمک می کند.

در سال‌های اخیر به‌عنوان وسیله‌ای برای بهبودی آسیب‌های ناشی از زایمان به طور فزاینده‌ای محبوب شده است، اما به طور کلی استفاده نمی‌شود مگر اینکه کاملاً ضروری باشد.

بسیاری از پزشکان انجام لابیاپلاستی را به دلایل صرفاً زیبایی توصیه نمی‌کنند، زیرا لابیاها در زنان مختلف بسیار متفاوت هستند و هیچ گونه لابیاپلاستی کاملی وجود ندارد.

پیشنهاد مطالعه
راه تشخیص عفونت قارچی (واژن) و درمان آن چیست؟

بسیاری از پزشکان تنها پس از انجام لابیاپلاستی انتخاب می‌کنند که زن روش‌های دیگر درمان رشد کلاژن یا روش‌های غیرجراحی را امتحان کند تا از خطر آسیب دائمی جلوگیری کند.

در حال حاضر تعدادی گزینه درمانی دیگر برای درمان آسیب عصبی و بهبود حس وجود دارد. پس از اتمام تمام گزینه های درمانی دیگر، جراحی پلاستیک باید آخرین راه حل باشد. لابیاپلاستی اصفهان

امروز با ما تماس بگیرید یا برای برنامه ریزی یک مشاوره شخصی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی با ما تماس بگیرید.

ما با هر بیمار به صورت جداگانه کار می کنیم تا اهداف او را برای بدنش تعیین کنیم و یک برنامه درمانی را طراحی کنیم که نتایج و نیازهای او را برآورده کند.

 

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی اصفهان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *