لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


لابیاپلاستی غیر جراحی چیست؟

لابیاپلاستی غیر جراحی

لابیای بیش از حد بزرگ می تواند منبع مهمی برای خجالت و حتی درد برای بسیاری از زنان باشد. زنانی که لابیای بزرگ دارند ممکن است هنگام نشستن روی چهارپایه یا دوچرخه سواری رابطه جنسی خیلی دردناک باشد یا درد داشته باشند.

برخی از زنان ممکن است در استفاده از تامپون مشکل داشته باشند و حتی ممکن است هنگام راه رفتن یا دویدن احساس ناراحتی کنند.

محبوبیت لابیاپلاستی برای مدیریت مشکلات عملکردی و زیبایی مرتبط با لابیاهای برجسته به سرعت افزایش یافته است.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص در زمینه های  لابیاپلاستی اصفهان می باشند که بهترین گزینه را در مورد عمل لابیاپلاستی ارائه می دهند.

زنان به دلایل مختلف لابیاپلاستی را انتخاب می کنند. از جمله اهداف زیبایی شناختی (۱/۳)، اختلال عملکردی (یعنی درد، ناراحتی، مشکل در حفظ بهداشت) (۱/۳)، و ترکیبی از هر دو (۱/۳). تعدادی از تکنیکهای جراحی وجود دارد که میتوان از آنها برای درمان هیپرتروفی لبی استفاده کرد (به عنوان مثال، تکنیک تریم گوه و غیره).

همه عملیات دارای مزایا و معایب ذاتی خود هستند و شواهد کمی برای راهنمایی وجود دارد که کدام یک برای یک ناهنجاری خاص بهترین است. عوارض بالقوه لابیاپلاستی جراحی شامل جای زخم، لبه های نامنظم،

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

برداشتن بیش از حد، باز شدن زخم، تنگ شدن دهانه واژن، درد، پارستزی، خشکی و عدم تقارن است.

کوچک کردن لابیاها هم فواید زیبایی شناختی و هم از نظر عملکردی دارد. بسیاری از زنان ناراحتی کمتری را در پوشیدن برخی لباسها و همچنین در حین مقاربت گزارش میکنند.

بسیاری از بیماران سال ها با مشکل بزرگی لب ها زندگی می کنند. زنان به دنبال گزینههای کمتر تهاجمی برای کاهش لابیا هستند و مشتاقند بدانند چه روشهایی برای لابیاپلاستی هست…
هر روشی که شامل برش، اسکار یا بیهوشی عمومی نباشد، همیشه برای بیماران بسیار جذاب به نظر میرسد، زیرا هیچ دوره استراحت یا بهبودی وجود ندارد. برای بسیاری از زنان، این بدان معناست که در مقایسه با انجام عمل جراحی لابیاپلاستی، می توانند خیلی سریع به فعالیت های عادی زندگی روزمره خود بازگردند. توجه به این نکته مهم است که علیرغم وجود تعداد بسیار زیادی از درمانها که ادعا میشود

پیشنهاد مطالعه
عوارض جانبی عفونت واژن

لابیاپلاستی غیرجراحی هستند، هیچ یک از این درمانها نمیتوانند نتایجی به اندازه روش لابیاپلاستی داشته باشند.

در بسیاری از موارد، جراحی تنها راه حل دائمی و موثر برای درمان برخی بیماری ها مانند بزرگی لابیا است.

آیا درمان هایی برای کاهش لابیای بزرگ به طور طبیعی وجود دارد؟

درمان های زیادی وجود دارد که به صورت آنلاین تبلیغ می شوند و ادعا می کنند که می توانند اندازه لابیای بزرگ را بدون جراحی کاهش دهند. بسیاری از این درمانها شامل استفاده از کرمها، لوسیونها یا پمادها روی لبهای شما است.
متأسفانه هیچ یک از این درمانها در کاهش اندازه لابیای بزرگ مؤثر نبوده است و توصیه میکنیم به دلیل هزینه قابل توجه و مشخصات ایمنی اثبات نشده از این درمانها اجتناب کنید.

‏ FemTite چیست و آیا برای لابیاپلاستی غیر جراحی موثر است؟

‏ FemTite یکی از جدیدترین روشهای درمانی است که ادعا میشود بدون برشهای سنتی جراحی لابیاپلاستی، اندازه لابیاها را کاهش میدهد. FemTite برای دستیابی به کوتاه شدن لب های کوچک بدون جراحی طراحی شده است.

انرژی فرکانس رادیویی به بافت لبی اعمال می شود تا تکثیر بافت های جدیدتر و سالم تر را تحریک کند، با افزایش الاستین و تشکیل کلاژن به عنوان جریان الکتریکی از طریق بافت های هدف برای دستیابی به افزایش دمای کنترل شده بین ۳۸ تا ۴۲ درجه سانتی گراد.

پیشنهاد مطالعه
اندام های لگن زنانه چیست و کورتاژ چه موقع ضروری است؟

این یک آبشار التهابی را تحریک می کند که به منظور ایجاد سفت شدن لب های کوچک و/یا لابیا بزرگ در ۳ تا ۴ ماه بعدی است. هدف از این روش کاهش اندازه لابیاهای کوچک با استفاده از انرژی فرکانس رادیویی است. درمان شلی پوست با فرکانس رادیویی یک درمان شناخته شده در پزشکی زیبایی است.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

با این حال، استفاده از دستگاه تناسلی خارجی زن تنها در دهه گذشته ظاهر شده است. بیماران میزان رضایت بسیار بالایی از لابیاپلاستی جراحی را گزارش میکنند و FemTite دارای خطرات و عوارض بالقوهای است که با جراحی لابیاپلاستی مرتبط نیست. تولید گرما به این معنی است که خطر سوختگی با فرکانس رادیویی وجود دارد که در لابیاپلاستی سنتی دیده نمی شود.

همچنین ممکن است کبودی و تورم قابل توجهی پس از عمل FemTite وجود داشته باشد که بسیاری از مزایای انجام یک روش کم تهاجمی را از بین می برد. لابیاپلاستی جراحی مزایای زیادی نسبت به لابیاپلاستی غیرجراحی FemTite دارد که دکتر شهرزاد شعبانی نیا به طور منظم آن را انجام می دهد از جمله درد کم یا بدون درد، خطر کمتر عوارض، حداقل تا بدون توقف و نتایج رضایت بخش. اگرچه دکتر دیمیتریادی فم تایت را روی بیش از ۳۰ بیمار انجام داده است، ما دیگر درمان فم تایت را در مرکز جراحی توصیه نمی کنیم.

آیا لابیاپلاستی غیر جراحی ارزشش را دارد؟

ما توصیه می کنیم از هر یک از درمان های لابیاپلاستی غیر جراحی که در بالا ذکر شد خودداری کنید.

پیشنهاد مطالعه
ورزش هایی برای تقویت کف لگن

لابیاپلاستی جراحی نتایج طولانی مدت و دائمی را با حداقل خطرات و عوارض به دست می آورد، مشروط بر اینکه بیماران دستورالعمل های بعد از عمل جراحی خود را به طور کامل رعایت کنند. ما به طور کلی توصیه می کنیم در صورتی که لابیاپلاستی بزرگ دارید، جراحی لابیاپلاستی را انتخاب کنید، زیرا این روش نتایج قابل پیش بینی بیشتری نسبت به هر روش لابیاپلاستی غیر جراحی دارد.

بهترین درمان برای لابیای بزرگ چیست؟

تنها درمان موثر برای لابیای بزرگ، جراحی لابیاپلاستی است که توسط متخصص زیبایی متخصص زنان و زایمان که فوق تخصص در زمینه جراحی زیبایی زنان دارد انجام می شود.

گزینههای لابیاپلاستی غیرجراحی مانند سفت کردن با فرکانس رادیویی یا ماساژ لابیا نتایج طولانیمدت قابل توجهی ندارند.

اسکار لابیاپلاستی

بسیاری از زنان برای جلوگیری از ایجاد اسکار لابیاپلاستی، روشهای لابیاپلاستی غیر جراحی را انتخاب میکنند. این قابل درک است. با این حال، جراحی لابیاپلاستی که به طور ماهرانه انجام شده است منجر به ایجاد اسکارهایی می شود که به خوبی در امتداد مرز لابیا پنهان می شوند و اکثریت قریب به اتفاق زنان نمی توانند اسکار لابیاپلاستی را تا ۱-۲ ماه ببینند و تا زمانی که بیماران دستورالعمل های بعد از عمل جراح را به طور کامل رعایت کنند.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص در تکنیک لابیاپلاستی تریم بدون اسکار است که اگرچه زمان بیشتری برای انجام آن طول می کشد منجر به نتایج بسیار طبیعی تر لابیاپلاستی می شود. با تکنیک های جراحی دقیق و مراقبت های پیشگیرانه پس از عمل، اسکارهای لابیاپلاستی شما به سرعت در طی ۱-۲ ماه

اول محو می شوند و غیرقابل توجه می شوند و در عین حال به نتیجه قابل توجهی تبدیل می شوند که تنها با جراحی لابیاپلاستی قابل دستیابی است.

برای برنامه ریزی یک مشاوره شخصی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *