لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا


لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

بیایید با هم یکی از عمل های سزارین خانم دکتر شهرزاد شعبانی نیا را تماشا کنیم.

چگونه می توانید یک ارائه دهنده معتبر برای لابیاپلاستی پیدا کنید؟

لابیاپلاستی واژن در اصفهان

هم جراحان پلاستیک و هم متخصصان زنان، لابیاپلاستی را انجام می دهند. به طور کلی، متخصص زنان باید اولین ایستگاه شما باشد، زیرا آنها می توانند با شما در مورد “طبیعی” بودن یا نبودن لب های شما صحبت کنند – و در غیر این صورت، بهتر است در مورد همه گزینه های شما با شما صحبت کنند.

از آنجا، آن‌ها می‌توانند شما را با فردی که به طور منظم لابیاپلاستی انجام می‌دهد ارتباط برقرار کنند، البته اگر خودشان این کار را نکنند.

دکتر شعبانی نیا می گوید: «افرادی که به طور منظم لابیاپلاستی اصفهان انجام می دهند، عکس های قبل و بعد را در وب سایت خود دارند که توصیه می کنم آنها را بررسی کنند.

آیا برای آماده شدن باید کاری انجام دهید؟

علاوه بر این که از محل کار خود بیرون بیایید و مطمئن شوید که شلوارتان شسته شده و آماده پوشیدن است، باید خواب کافی داشته باشید، غذای سالم بخورید و در روزهای منتهی به عمل آب فراوان بنوشید.

چگونه انجام می شود؟

دو نوع روش اصلی برای رسیدگی به لابیا مینور وجود دارد: برداشتن لبه و برداشتن گوه. هر دوی این موارد معمولاً تحت بیهوشی انجام می شود.

برداشتن لبه شامل کوتاه کردن لبه‌های بیرون زده لبه‌های لب است، به‌عنوان مثال، به روشی که موهای خود را در طول کوتاه کردن مو کوتاه می‌کنید. برداشتن گوه ای لبه های اصلی لب را با بریدن برش های گوه ای شکل پوست از مرکز لابیا مینور حفظ می کند و پوست باقی مانده را با بخیه های قابل حل به هم نزدیک می کند.

پیشنهاد مطالعه
بهترین مرکز انجام لابیاپلاستی اصفهان

 

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

 

دکتر شهرزاد شعبانی نیا در زمینه لابیاپلاستی که در اصفهان انجام میگیرد  و واینتینگ اصفهان تخصص دارند و بهترین پزشک زنان اصفهان هستند.


 

روش‌های رسیدگی به لابیا ماژور معمولاً یکی از این دو راه را دنبال می‌کنند:

بریدن بافت یا استفاده از لیپوساکشن روی لب هایی که بلندتر یا پرتر از حد مورد نظر هستند تزریق چربی یا سایر مواد پرکننده به لابیای چاق که به اندازه دلخواه پر نیستند.

چه انتظاری از مراقبت های بعد و بهبودی دارید؟

این معمولاً یک روش سرپایی است، به این معنی که شما می‌توانید در خانه بهبود پیدا کنید. اما این بدان معنا نیست که این رویه بزرگ نیست. در واقع، دکتر فرناس می گوید که بعد از آن، لابیاها بسیار دردناک و متورم خواهند شد.

دکتر به مردم توصیه می کند که حداقل ۳ تا ۷ روز از کار خود مرخصی داشته باشند. اکثر پزشکان آنتی بیوتیک ها را برای کاهش خطر عفونت و ضد التهاب برای کاهش درد تجویز می کنند. لابیاپلاستی واژن در اصفهان

در مواردی که داروهای ضد التهابی تجویز نمی شوند، داروهای ضد التهاب OTC توصیه می شود.

معمولاً به افرادی که از این روش بهبود می یابند توصیه می شود:

برای جلوگیری از اصطکاک و درد بیش از حد لباس های گشاد بپوشید. برای تسکین درد، حمام نمک یا نشستن بگیرید. از ورزش و فعالیت های سخت پرهیز کنید.

پیشنهاد مطالعه
آیا کیست تخمدان می تواند باعث سرطان شود؟

حداقل به مدت ۴ تا ۶ هفته از مصرف تامپون و رابطه جنسی خودداری کنید. ASPS خاطرنشان می کند که برای کاهش تورم، می توانید درد و تورم را نیز با دراز کشیدن با پایین بالا بردن پایین کاهش دهید. لابیاپلاستی اصفهان

همچنین می‌توانید یک کیسه یخ را روی لباس‌های زیر خود قرار دهید: «۲۰ دقیقه روشن، ۲۰ دقیقه خاموش». با توجه به ASPS، در حالی که بیشتر تورم پس از ۶ هفته از بین می رود، تورم باقیمانده ممکن است ۶ ماه طول بکشد تا ناپدید شود.

 

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.

آیا قرار ملاقات بعدی لازم است؟

بله معمولاً ۱ یا ۲ بار پیگیری خواهید داشت تا پزشک مطمئن شود که ناحیه به خوبی بهبود می یابد.

 

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | واینتینگ-اصفهان

آیا چیز دیگری وجود دارد که باید قبل از برنامه ریزی برای مشاوره بدانید؟

دکتر شهرزاد شعبانی نیا می‌گوید هر کسی که قصد انجام لابیاپلاستی را دارد باید بداند که گزینه‌های دیگری برای تغییر طول لابیای خود یا احساسی که نسبت به طول لابیا دارند وجود دارد. چند گزینه در زیر: زمانی را صرف نگاه کردن به فرج دیگران کنید.

او می‌گوید تماشای پورن مستقل، عجیب و غریب، و پورن جایگزین، که به داشتن انواع بیشتر بدن (و فرج) معروف هستند، ممکن است به شما کمک کند تا متوجه شوید فرج شما واقعاً چقدر طبیعی است.

اجازه دهید بلوک های شما رشد کنند. افزایش تعداد افرادی که به دنبال جراحی لابیاپلاستی هستند، همزمان است با تعداد افرادی که موم برزیلی دریافت می کنند و ظاهر «همه آن پایین» هستند. لابیاپلاستی واژن در اصفهان

پیشنهاد مطالعه
دلایل زیبایی لابیاپلاستی واژن زنان

وقتی موها را بردارید، از ظاهر چیزی که معمولاً توسط مو پنهان می شود، آگاه تر می شوید. امتحان کردن یک مدل موی جدید ممکن است به شما کمک کند نسبت به فرج خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

O-shot بگیرید. O-shot شامل گرفتن خون از سایر قسمت های بدن و تزریق آن به کلیتوریس است. دکتر شعبانی نیا می گوید برای افرادی که علاقه مند به انجام لابیاپلاستی هستند زیرا لابیا در تحریک جنسی تداخل دارد، این یک جایگزین عالی است. پاداش: بهبودی در مقایسه با ۴ تا ۶ هفته فقط یک یا دو روز است.

با یک درمانگر صحبت کنید. غیرمعمول نیست که صاحبان فرج که از لب های خود بدشان می آید، از سایر قسمت های بدن خود نیز بدشان می آید (یا حتی متنفرند). اگر به نظر شما شبیه است، کار با یک درمانگر متخصص در بدشکلی بدن ممکن است مفید باشد. لابیاپلاستی اصفهان

نتیجه

آیا لابیای شما با کیفیت زندگی شما تداخل دارد؟ با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در مورد اینکه آیا فکر می کند شما کاندید خوبی برای لابیاپلاستی هستید یا خیر صحبت کنید.

اما اگر به لابیاپلاستی علاقه دارید زیرا فکر می‌کنید که لابیاپلاستی اصفهان شبیه ظاهری نیست، بدانید که غیرطبیعی بودن لب‌های شما بسیار بعید است.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *