نتایج من از عمل لابیاپلاستی چقدر ماندگار خواهد بود؟

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


نتایج من از عمل لابیاپلاستی چقدر ماندگار خواهد بود؟

نتایج از عمل لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک روش جراحی است که می تواند نگرانی های زیبایی و سلامتی در ناحیه واژن شما را بهبود بخشد. این کار با تغییر شکل یا تغییر اندازه لب های واژن یا خود لابیا انجام می شود.

بسیاری از زنان از تغییرات خاصی در ظاهر و احساس وضعیت فعلی جسمانی خود در این ناحیه احساس خجالت یا ناراحتی می کنند. تغییرات در ناحیه واژن می تواند توسط عوامل زیادی از جمله بارداری، زایمان، نوسانات وزن و روند طبیعی پیری ایجاد شود.

لابیاپلاستی می تواند به اندازه، شکل یا تقارن لابیای شما کمک کند. همچنین می تواند تا حدودی ناراحتی ناشی از پوشیدن لباس های تنگ و همچنین ناراحتی در حین ورزش و مقاربت را کاهش دهد.

اگرچه تعداد زیادی وجود دارد، اما یکی از سوالاتی که بیشتر پرسیده می شود، در مورد طول عمر نتایج لابیاپلاستی است. در بیشتر موارد، نتایج دائمی هستند. شما می توانید در لحظه ای که زمان بهبودی کامل می شود از زیبایی جدید خود لذت ببرید. به خاطر داشته باشید که همه بدن‌ها متفاوت هستند و چیزهایی مانند پیری، زایمان یا ضربه‌های روحی می‌توانند بر شما به‌عنوان یک فرد تأثیر متفاوتی بگذارند.

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی چقدر طول می کشد؟

جراحی لابیاپلاستی واژن را جوان می کند و ظاهری جوان تر و متناسب با بقیه بدن ایجاد می کند. این روش همچنین می‌تواند بهداشت را آسان‌تر کند و با از بین بردن بافت‌هایی که می‌توانند باکتری‌های ناخواسته را در خود جای دهند، خطر عفونت‌های دستگاه ادراری را کاهش می‌دهد.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

هر عمل جراحی باید بین خطر و پاداش های موجود تعادل ایجاد کند. همانطور که گفته شد، لابیاپلاستی یک عمل دائمی است و شما می خواهید مطمئن شوید که به تمام سوالات شما پاسخ داده شده است. با جراح زیبایی بوستون یا ولزلی خود مشورت کنید تا همه نگرانی های شما برطرف شود.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  متخصص زنان،زایمان و نازایی در اصفهان می باشند.

در طول عمل لابیاپلاستی چه انتظاری باید داشته باشید؟

لابیاپلاستی تقریباً همیشه یک عمل سرپایی مطب است، بنابراین می توانید همان روزی که انجام می شود به خانه بروید. طول مدت نوع خاص روش شما به جزئیات برنامه درمانی خاصی که انجام می دهید بستگی دارد. جراح زیبایی شما همه این گزینه ها را در طول مشاوره اولیه با شما در میان می گذارد.

پیشنهاد مطالعه
چه چیزی باعث بزرگ شدن لابیا می شود؟

دو نوع اصلی از روش های لابیاپلاستی وجود دارد:

کوچک کردن لب های بزرگ، اندازه و شکل لب های خارجی واژن را کاهش می دهد.
کوچک کردن لب های کوچک باعث کاهش اندازه و شکل لب های داخلی می شود.
این روش های کاهش با استفاده از تکنیک trim یا تکنیک گوه انجام می شود. با استفاده از تکنیک تریم، جراح زیبایی پوست اضافی لبه بیرونی لابیا را برمی دارد. در روش گوه ای، یک گوه V شکل از لابیا در پهن ترین نقطه بریده می شود و سپس لبه ها به هم دوخته می شوند.

شما باید تمام جزئیات این روش را بدانید و جراح لابیاپلاستی بوستون شما به طور کامل همه آنها را با شما بررسی خواهد کرد.

متخصص  لابیاپلاستی اصفهان

 

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

به طور کلی در طول دوره نقاهت برای لابیاپلاستی چه انتظاری باید داشته باشم؟

جراح زیبایی شما معمولاً داروهایی را تجویز می کند تا به شما در مدیریت هر گونه درد و ناراحتی بعد از عمل کمک کند. همچنین دستورالعمل های دقیق بعد از جراحی در مورد مراقبت از برش ها و چیزهایی که پزشک شما ممکن است فوراً بخواهد در مورد آنها بداند دریافت خواهید کرد. بسیار مهم است که تمام دستورالعمل های پس از عمل را به دقت دنبال کنید.

پیشنهاد مطالعه
چه عواملی می‌تواند در حاملگی خارج از رحم مؤثر باشد؟ - دکتر شهرزاد شعبانی نیا

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

زمان بهبودی متفاوت است، اما بیشتر زنان می توانند در عرض ۱ تا ۲ هفته به روال عادی خود بازگردند. معمولاً باید حداقل تا ۶ هفته پس از عمل از رابطه جنسی خودداری کنید و جراح زیبایی شما را در طول دوره بهبودی تحت نظر خواهد داشت.

باید بدانید که عمل لابیاپلاستی با خطر کم عفونت همراه است و معمولاً فقط حداقل اسکار را ایجاد می کند که معمولاً حتی پس از چند ماه نیز قابل مشاهده نیست. درد و تورم خفیف بعد از عمل ممکن است برای چند روز رخ دهد و با داروهای بدون نسخه قابل کنترل است.

برای برنامه ریزی یک مشاوره شخصی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *