چه چیزی می توانم در طول عمل واژینال خود انتظار داشته باشم؟

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


چه چیزی می توانم در طول عمل واژینال خود انتظار داشته باشم؟

نتایج عمل واژینال

درمان واژینال با لیزر  یک درمان راحت، سریع و آسان را ارائه می‌کند و تنها سه تا پنج دقیقه طول می‌کشد تا کل کانال واژن درمان شود. برخی از زنان در طول درمان واژینال با لیزر diVa، گرما یا درد خفیف را تجربه می کنند. برای تسکین درد در حین عمل، ارائه‌دهنده شما یک بی‌حس کننده موضعی و یک سیستم گازی تحت کنترل بیمار به نام Pro-Nox™ را به شما پیشنهاد می‌کند، که یک سیستم گازی است که برای ارائه یک مخلوط اکسیژن ۵۰٪ و ۵۰٪ اکسید نیتروژن برای تسکین درد طراحی شده است. اضطراب در طول عمل پس از آن، زنان ممکن است یک یا دو روز لکه بینی خفیف و ترشح خفیف را تجربه کنند.

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی با جراحی لابیا یا “لب ها” اطراف دهانه واژن را کوچک می کند و تغییر شکل می دهد. این روش چربی و بافت را برای ظاهری صاف تر و سفت تر از بین می برد.

پیشنهاد مطالعه
آیا می توان بعد از لابیاپلاستی بچه دار شد؟

چرا لابیاپلاستی؟

چیزی به نام لابیای استاندارد یا “طبیعی” وجود ندارد. هر زن ظاهر منحصر به فردی دارد. اما، برای برخی از زنان، شکل و اندازه لابیاها در فعالیت‌های روزمره مانند ورزش، فعالیت جنسی یا حتی پیاده‌روی اختلال ایجاد می‌کند. خانم‌ها ممکن است احساس کنند که لب‌هایشان بیش از حد بزرگ است و با پوشیدن شلوارهای ساق یا مایو خودآگاه خواهند بود.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  دارای بیشترین سابقه در جراحی لابیاپلاستی و متخصص  لابیاپلاستی اصفهان می باشند.

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی اصفهان | بهترین پزشک زنان اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی چه کاری انجام می دهد؟

اگر احساس ناراحتی می کنید یا از ظاهر لابیای خود ناراضی هستید، متخصص اورژانس خود؟ متخصص زنان؟ می تواند نیازهای شما را ارزیابی کند و در مورد نوع درمان، از جمله جراحی لابیاپلاستی، که به بهترین وجه با بدن و اهداف شما مطابقت دارد، به شما توصیه کند. لابیاپلاستی را می توان بر روی لب های بزرگ یا لب های بیرونی یا روی لب های کوچکی که دهانه واژن را احاطه کرده است انجام داد. لابیاپلاستی همچنین می تواند شامل کاهش هود کلیتورال باشد که یک عمل زیبایی برای برداشتن پوست اضافی از هود کلیتورال است. این روش می تواند رضایت جنسی و اعتماد به نفس را در ظاهر افزایش دهد.

پیشنهاد مطالعه
4 سوال رایج زنان در مورد بهبودی پس از لابیاپلاستی

دکتر شهرزاد شعبانی نیا  متخصص زنان،زایمان و نازایی در اصفهان می باشند.

مدت زمان بهبودی لابیاپلاستی در مقابل نتایج عمل واژینال چقدر است؟

برای لابیاپلاستی، بهبودی اولیه پس از جراحی حدود ۲۴ ساعت طول می کشد و پس از آن تا ۶ هفته محدودیت استراحت لگنی به طول می انجامد، که شامل هیچ رابطه جنسی، شنا، حمام کردن یا ورزش شدید نمی شود – بنابراین بدن شما زمان لازم برای بهبودی را دارد.

با diVa®، زنان باید به مدت ۷ روز از هر چیزی در واژن خودداری کنند، اما می توانند بلافاصله پس از درمان، تمام فعالیت های عادی دیگر را از سر بگیرند. تعداد اولیه درمان های توصیه شده سه درمان است.

پیشنهاد مطالعه
جدول زمانی ریکاوری لابیاپلاستی اصفهان - متخصص لابیاپلاستی اصفهان

اگر در مورد ظاهر، سلامت یا عملکرد واژن یا لابیای خود نگرانی دارید، موسسه کویل می تواند به شما در یافتن درمان مناسب کمک کند. امروز مشاوره خود را برنامه ریزی کنید و سلامت و اعتماد به نفس واژن خود را به دست آورید!

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *