آیا می توان بعد از لابیاپلاستی بچه دار شد؟

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا


آیا می توان بعد از لابیاپلاستی بچه دار شد؟

بارداری بعد از لابیاپلاستی

واژینوپلاستی یک اصطلاح چتر است که شامل بسیاری از درمان های مختلف است که برای بهبود ظاهر و عملکرد واژن انجام می شود. در طول لابیاپلاستی، لابیا مینور و لابیا بزرگ را می توان به حداقل رساند و اصلاح کرد تا ظاهری جمع و جورتر و زیباتر به دست آورد.

این درمان اغلب توسط زنانی انجام می شود که از تجربه ناراحتی فیزیکی و خجالت ناشی از بزرگ شدن لب های داخلی یا خارجی واژن خسته شده اند. می توان آن را با خیال راحت و به راحتی همراه با سایر روش های واژینوپلاستی از جمله ترمیم پرده بکارت، کلیتوریدکتومی و سفت کردن واژن در میان بسیاری دیگر انجام داد. بارداری بعد از لابیاپلاستی

یکی از پیش نیازهای اولیه برای واجد شرایط بودن به عنوان کاندید برای اکثر درمان های واژینوپلاستی، به سادگی قصد نداشتن فرزند اضافی است. با توجه به میزان فوق‌العاده استرس و ساییدگی بیش از حدی که هم بارداری و هم زایمان بر واژن وارد می‌کنند، نتایج بهینه برای هر روش واژینوپلاستی معمولاً در زمانی که خانم‌ها بچه دار می‌شوند راحت‌تر به دست می‌آید و حفظ می‌شود.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا متخصص در زمینه های  لابیاپلاستی اصفهان ، واینتینگ اصفهان هستند و همچنین بهترن پزشک رنان در اصفهان معرفی شده اند.

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

چرا خانم ها لابیاپلاستی می کنند؟

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا زنان ممکن است تحت این روش خاص جوانسازی واژن قرار گیرند. در برخی موارد، بیماران صرفاً به دنبال اصلاح عدم تعادل در ظاهر بیرونی واژن خود هستند، مانند لب‌های بزرگ یا بلند واژن. این افراد ممکن است افرادی باشند که پوشیدن انواع خاصی از لباس‌ها را ناراحت می‌کنند و همچنین افرادی که هنگام درآوردن لباس در مقابل شریک جنسی خود احساس خجالت و احساس ناراحتی می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه
جوانسازی واژن چقدر دوام دارد و آیا ماندگار است؟

انجام درمانی که ظاهر بیرونی واژن را ساده و اصلاح می کند، در واقع می تواند تأثیر بسیار مثبتی بر روابط عاشقانه بسیاری از بیماران داشته باشد. به هر حال، زمانی که زنان نسبت به بدن خود احساس اعتماد به نفس می کنند، تمایل دارند در طول برخوردهای صمیمی خود آرامش بیشتری داشته باشند و از نظر فیزیکی درگیر شوند. بارداری بعد از لابیاپلاستی

هنگامی که لابیا مینور کوچک شد، شورت و مایو بهتر می‌شود و احساس راحتی بیشتری می‌کند، و خانم‌ها در هنگام پوشیدن این لباس‌ها و سایر لباس‌های نزدیک نگران برآمدگی‌های خجالت‌آور نخواهند بود.

لابیاپلاستی چگونه انجام می شود؟

برای درک کامل مزایا و محدودیت های این روش واژینوپلاستی، دانستن نحوه انجام لابیاپلاستی مهم است. در اغلب موارد، این روش ها تا حد زیادی لب های کوچک یا لب های داخلی واژن را هدف قرار می دهند. در مواردی که کشش یا ساییدگی لب های خارجی باعث نگرانی زیبایی شده است، لابیا بزرگ را می توان کوتاه، سفت و اصلاح کرد.

مقدار کمی از بافت با جراحی برداشته می‌شود تا خطوطی مختصر و یکنواخت ایجاد شود و ظاهر کلی لب‌های داخلی کاهش یابد تا به‌طور محسوسی کمتر نمایان شوند. بارداری بعد از لابیاپلاستی

پیشنهاد مطالعه
نتایج من از عمل لابیاپلاستی چقدر ماندگار خواهد بود؟

یکی از اهداف بسیار رایج در این درمان ایجاد لب های داخلی یا لب های کوچک است که فراتر از لب های بیرونی گسترش نمی یابد. این به واژن ظاهری تازه و به طور قابل توجهی جوان تر می دهد.

این یک روش مستقل عالی برای ایجاد سطوح بالاتر راحتی، بهبود اعتماد به نفس بیمار و اطمینان از برخوردهای صمیمی بدون استرس است. لابیاپلاستی را می توان به طور ایمن با بسیاری از روش های واژینوپلاستی دیگر جفت کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لابیاپلاستی با ما تماس بگیرید.
لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

بهترین زمان برای انجام لابیاپلاستی چه زمانی است؟

برخلاف تصور رایج، به طور کلی توصیه می‌شود که بیماران هر زمان که مشکل مهمی شناسایی شد، به دنبال درمان باشند. برخی از زنان به طور طبیعی دارای لب های بزرگ هستند که پوشیدن لباس های زیر، مایو و سایر لباس های نزدیک را ناراحت کننده می کند. مطمئناً لازم نیست منتظر بمانند تا تمام فرزندانی را که می‌خواهند به دنیا بیاورند، قبل از دنبال کردن راه‌حل جراحی.

با توجه به اینکه لابیاها هیچ فشار یا استرس قابل توجهی را در نتیجه بارداری های آینده متحمل نمی شوند، درمان این ناحیه در صورت لزوم حتی زمانی که قصد دارید بعداً زایمان طبیعی داشته باشید، کاملاً خوب است.

محدودیت اولیه درمان جراحی در این ناحیه، مقدار بافتی است که در نهایت می توان در طول هر عمل ثانویه برداشت. هنگامی که لابیاپلاستی در ابتدا انجام می شود، بافت های اضافی با دقت برداشته می شوند تا واژن بیرونی با احساس راحت تر و ظاهری بهتر ایجاد شود و در عین حال عملکردهای اساسی لب های داخلی و خارجی حفظ شود.

پیشنهاد مطالعه
راه های ایمن برای سفت کردن واژن

هنگامی که زنان پس از عمل‌های کوچک کردن لابیا بچه دار می‌شوند، بدترین نتیجه ممکن این است که ممکن است نیاز به لابیاپلاستی اضافی داشته باشند تا بتوانند بهبودهای مورد نظر خود را به دست آورند. بارداری بعد از لابیاپلاستی

اضافه وزن، سایش طبیعی و عمل زایمان ممکن است باعث شود که لب های واژن تازه تصفیه شده دوباره کشیده و کشیده شوند. تمام درمان‌های لابیاپلاستی در آینده مستلزم برداشتن بافت اضافی خواهد بود. به این ترتیب، تنها دفعات زیادی وجود دارد که می توان این راه حل را ارائه داد، قبل از اینکه برداشتن بافت بیشتر گزینه ای مناسب یا ایمن نباشد.

برای عضویت در صفحه اینستاگرام دکتر شهرزاد شعبانی نیا کلیک کنید.
لابیاپلاستی-اصفهان | بهترین-پزشک-زنان-اصفهان | دکتر-شهرزاد-شعبانی-نیا

واژینسموس چیست؟
📍 واژینیسموس اختلال انقباض غیر ارادی واژن است که در حین تماس جنسی ایجاد می شود. به طور معمول افرادی که به بیماری واژینیسموس مبتلا هستند در زمان تماس جنسی با درد مواجهه خواهند بود و حتی در مواردی موفق به برقراری رابطه جنسی نخواهند شد.
👤دکتر شهرزاد شعبانی نیا⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
👩‍👦جراح ومتخصص زنان زایمان نازایی⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
🎀فلوشیپ زیبایی زنان
🔹️دارای بوردتخصصي

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *