جوانسازی واژن در اصفهان توسط متخصص لابیاپلاستی اصفهان

لابیاپلاستی در اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی در اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا


جوانسازی واژن در اصفهان توسط متخصص لابیاپلاستی اصفهان

جوانسازی واژن اصفهان | لابیاپلاستی اصفهان

 

دکتر استانتون: جوانسازی واژن، که گاهی اوقات به دلایل پزشکی عملکردی به عنوان بازسازی واژن نامیده می شود، می تواند شامل مجموعه ای از روش ها باشد – معمولاً واژینوپلاستی و/یا پرینئوپلاستی.

جراحی واژینوپلاستی به طور خاص برای سفت کردن کانال واژن انجام می شود. زمانی که به دلایل عملکردی پزشکی برای تقویت دیواره های واژن انجام می شود، گاهی اوقات به عنوان کولپورافی نیز شناخته می شود. پس از تعیین مقدار سفت کردن، یک گوه به شکل پای مشخص می شود تا پوست اضافی را که باید از داخل واژن برداشته شود، مشخص می کند.

در زیر پوست، بافت ها با بخیه های قوی سفت می شوند. هنگامی که کانال واژن سفت شد، پوست مخاطی بخیه زده می شود. اگر پوست بیرونی بیرون زده باشد، برای نتیجه زیبایی بیشتر می توان آن را کاهش داد.

از طرف دیگر، پرینئوپلاستی روشی برای سفت کردن و حمایت از دهانه (نه کانال) واژن است، به خصوص که به شبکه حمایتی مربوط می شود. این ناحیه اغلب در اثر بریدگی اپیزیوتومی یا پارگی در حین زایمان سخت واژینال آسیب می بیند. روش پرینئوپلاستی شامل برداشتن هر گونه بافت اسکار از این ناحیه و بخیه زدن مجدد شبکه بافت همبند برای ایجاد مجدد یک دهانه حمایت کننده و نرم واژن است.

پیشنهاد مطالعه
لابیاپلاستی یک روش جراحی زیبایی واژن اصفهان است

 آیا روش های غیرجراحی در جوانسازی واژن به اندازه جراحی موثر هستند؟

دکتر استانتون: لیزرهای مختلف یا دستگاه‌های مادون قرمز که به‌عنوان روش‌های کم تهاجمی جدید و بدون درد یا توقف برای سفت کردن واژن به بازار عرضه می‌شوند، تا حدودی تا حدی خفیف و روی جمعیت محدودی از بیماران مؤثر هستند. آنها معمولاً برای حفظ نتایج به یک سری درمان از قبل و درمان های فاصله ای مداوم نیاز دارند.

آنها با ضربان انرژی به لایه کلاژن مخاط واژن کار می کنند، جایی که گرمای حرارتی متمرکز منجر به تورم و درجاتی از “انقباض” کلاژن و بازسازی ثانویه می شود و باعث افزایش انعطاف پذیری کانال واژن می شود. سفت شدن ممکن است در امتداد پایه مثانه پوشاننده نیز رخ دهد، با شواهد نشان می دهد که ممکن است بی اختیاری ادرار جزئی را نیز بهبود بخشد.

لابیاپلاستی اصفهان  را از اینجا بشناسید.

لابیاپلاستی در اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

لابیاپلاستی در اصفهان | دکتر شهرزاد شعبانی نیا

این همه با یک استثنا مهم و رایج در مورد بیمارانی که به دنبال سفت کردن و ترمیم بی‌اختیاری ادرار هستند صادق است: اگر کانال واژن و/یا بافت‌های پرینه به طور مکانیکی در اثر زایمان طبیعی آسیب دیده باشند، این روش‌های کم تهاجمی به احتمال زیاد کارساز نیستند. جراحی تنها راه حل واقعی است.

پیشنهاد مطالعه
درمورد مایع آمنیوتیک چه باید بدانید؟

 بهترین کاندیدها برای درمان های غیرجراحی جوانسازی واژن چه کسانی هستند؟

دکتر استانتون: بهترین کاندیدها برای درمان های کم تهاجمی عبارتند از:

زنانی که هرگز زایمان طبیعی نداشته اند اما هنوز احساس می کنند ممکن است به طور غیرطبیعی بزرگ یا “شل” در داخل باشند یا ممکن است همسری با آلت تناسلی کوچکتر داشته باشند.
زنان مبتلا به سستی پس از زایمان واژینال که قصد دارند فرزندان بیشتری داشته باشند اما تا پس از زایمان نهایی خود نمی خواهند سفت کردن واژن انجام شود، در این زمان ممکن است تصمیم بگیرند که تحت یک روش سفت کردن دائمی جراحی قرار گیرند.
زنان مبتلا به بی اختیاری ادرار خفیف.
زنانی که فقط سستی واژن دارند و می‌خواهند از عمل جراحی اجتناب کنند.
زنان یائسه با بافت های خشک واژن که به اندازه کافی به درمان جایگزینی هورمون پاسخ نداده اند. جوانسازی واژن در اصفهان

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر شهرزاد شعبانی نیا در  صفحه اینستاگرام  کلیک کنید.

دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین متخصص عمل جراحی لابیاپلاستی در اصفهان

دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین متخصص عمل جراحی لابیاپلاستی در اصفهان

دکتر شهرزاد شعبانی نیا | بهترین متخصص عمل جراحی لابیاپلاستی در اصفهان

پیشنهاد مطالعه
دو نوع اصلی از روش های لابیاپلاستی وجود دارد:

بهترین کاندیداها برای جراحی جوانسازی واژن چه کسانی هستند؟

بهترین کاندیداها برای گزینه های جراحی عبارتند از:

زنان با شلی واژن قابل توجه در کف لگن که شامل گشاد شدن و جدا شدن عضلانی قابل توجه از زایمان های متعدد واژینال، سابقه پارگی واژن و/یا اپیزیوتومی در حین زایمان است.
زنان با بی اختیاری ادرار قابل توجه و/یا افتادگی مثانه، رکتوم یا واژن. این زنان برای کسانی که بی اختیاری دارند نیاز به ترمیم جراحی و یک روش «سلینگ» مثانه دارند.

چه مدت پس از یک روش جوانسازی واژن، بیمار باید برای از سرگیری کار، ورزش و فعالیت جنسی صبر کند؟

 بیماران ممکن است تقریباً تمام فعالیت ها از جمله رابطه جنسی را به محض چند روز پس از روش های کم تهاجمی از سر بگیرند. با این حال، بیماران می خواهند حداقل یک هفته کامل از کار، سه تا چهار هفته از ورزش، و شش هفته از فعالیت جنسی پس از مداخلات جراحی استاندارد استفاده کنند.

اگر در مورد لابیاپلاستی در اصفهان سوالی دارید، یا می خواهید برای مشاوره برنامه ریزی کنید، همین امروز با ما تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *